reklama

Babí léto nekončí. Příznivé teploty kolem 26 °C ale naruší bouřky a déšť

Slunečné počasí posledních dnů sice vystřídají déšť i bouřky, nadále se ale dočkáme relativně teplého počasí. Teploty se podle meteorologů budou pohybovat mezi 22 až 26 °C, a to celý nadcházející týden. Babí léto tak ještě nekončí.

reklama

V sobotu bude jasno až polojasno, zejména v západní polovině se objeví občasný déšť nebo přeháňky, ojediněle i bouřky. „Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi 19 až 23 °C, ve východní polovině území mezi 23 až 27 °C,“ předpovídá Český hydrometeorologický ústav.

Neděle bude oblačná až polojasná, meteorologové očekávají i občasné přeháňky. „Ojediněle se vyskytnou bouřky, a to zejména na Moravě. Nejnižší noční teploty dosáhnou 15 až 11 °C. Nejvyšší denní teploty pak 20 až 24 °C,“ informují meteorologové.

I pondělí bude relativně teplo, nejvyšší denní teploty 21 až 25 °C. V průběhu dne bude oblačno až polojasno, na východě se opět objeví ojedinělé přeháňky. Ráno se mohou objevit i mlhy. Nejnižší noční teploty 14 až 10 °C.

Úterý bude jasné až polojasné. Ráno se opět mohou vyskytnou mlhy. Nejnižší noční teploty 14 až 10 °C. Nejvyšší denní teploty se vyšplhají až na 26 °C.

Ve středu meteorologové očekávají převážně polojasno. Postupně předpovídají přibývání oblačnosti a později v Čechách místy přeháňky nebo bouřky. Nejnižší noční teploty 15 až 11 °C. Nejvyšší denní teploty 23 až 27 °C.

Následující dny budou převážně oblačné až zatažené, místy s přeháňky a ojediněle i bouřky. Koncem období bude ubývat oblačnosti i srážek. Nejnižší noční teploty 15 až 10 °C. Nejvyšší denní teploty 18 až 23 °C, na Moravě zpočátku kolem 25 °C.

Tagy:

Hlavní zprávy

Přeplněné cely i mučení. CNN odkrývá děsivé tajemství americké věznice v Afghánistánu
Zahraničí

Přeplněné cely i mučení. CNN odkrývá děsivé tajemství americké věznice v Afghánistánu

Americká základna Bagrám v Afghánistánu – symbol moci i krutosti. Na místní přistávací dráze dosedala letadla s prezidenty i armádními veliteli. Uvnitř se ale nacházela věznice s brutální pověstí. Vězni zde měli být tvrdě vyslýcháni i mučeni. Celý rozsah krutých podmínek ale vychází najevo až nyní po odchodu amerických vojáků ze země. Štáb CNN bývalou základnu navštívil a reportér Nic Robertson barvitě popsal, co tam viděl. Podívejte se na exkluzivní reportáž.

Jako čekání na smrt. Renata strávila devět let v nemocnicích, lékaři stále tápou

Před devíti lety se Renatin život obrátil naruby. Šla k lékaři na běžnou prohlídku, jenže po kontrole zkolabovala a na týden skončila v umělém spánku. Tři měsíce pak strávila na ARO s umělou plicní ventilací. Teď je na invalidním vozíku a lékaři dodnes nevědí, co bylo příčinou prudkého zhoršení jejího zdravotního stavu. Renata se však nevzdává a snaží se vrátit do běžného života.

Válek o členovi z TSS: Kdyby dělal zkoušku z epidemiologie, tak vyletí

„Chránit se proti koronaviru musíme, covid není žádná chřipečka,“ řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS poslanec Vlastimil Válek (TOP 09). Reagoval tak na slova bývalého místopředsedy Fotbalové asociace ČR Jindřicha Rajchla (TSS), který zpochybnil efektivitu očkování. „Kdybyste dělal zkoušku z epidemiologie, letíte i na třetí termín,“ dodal Válek.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších český stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Nesnažte se mě najít. Snoubenec zavražděné blogerky sdílel tajemný vzkaz

Případ snoubenců Gabby Petitové a Briana Laundrieho je čím dál tajemnější. Poté, co pátrací skupina v neděli nalezla tělo mladé blogerky, se lidé začali ptát, jakou roli v její smrti sehrál Laundrie, který se pohřešuje od 14. září. Jak nyní ukazují jeho příspěvky na sociální síti, 23letý muž byl pravděpodobně fascinován smrtí. Policie po něm nadále pátrá.

reklama

Domácí zpravodajství

Okamurův mluvčí Hamáček a kulomety na hranicích. Politici perlili v superdebatě

Středeční Speciál 360°: Hlas lidu na CNN Prima NEWS byl plný emocí, hádek a osobních urážek či konfliktů. Šéf SPD Tomio Okamura například vpálil předsedovi ČSSD Janu Hamáčkovi, že by ho jako svého mluvčího nebral ani zadarmo. Poslanec KSČM Zdeněk Ondráček by proti migraci bojoval potápěním lodí a šéf Sněmovny Radek Vondráček z hnutí ANO opakoval, že Česko není pro uprchlíky cílovou zemí. Připravili jsme pro vás přehled nejsilnějších výroků čtyř zúčastněných politiků.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama