reklama

Baby Yoda existuje! Zachránili ho z kamionu psů odsouzených k smrti

Zdroj: Instagram
Foto:

Co kdybychom vám řekli,že Baby Yoda skutečně existuje? Je jím zachráněné štěně Mork, které si získalo na sociálních sítích už přes 150 tisíc fanoušků. Původně ho měl ale čekat úplně jiný osud...

reklama

Morka zachránila čínská organizace Harbin SHS, za kterou stojí jenom tři dívky. V roce 2016 si daly za cíl zachránit co nejvíce čínských zvířat. A Mork patřil k nim. Byl jedním ze psů uvězněných v kamionu a určených k následné konzumaci. Musel být okamžitě hospitalizovaný, protože byl slabý a na pokraji smrti...

“Je smutné, že si někteří lidé myslí, že je v pořádku jíst psy a podporují obchod s jejich masem,” nechala se slyšet Nikki Carvey z Road Dogs & Rescue, která Morka adoptovala.

Organizace Harbin SHS se zaměřuje právě na tyto psy. Spolupracují s desítkami pohraničních měst a snaží se obchodu s masem zamezit. Mork však nevyvázl bez problémů… I když ho uzdravili tak, aby přežil, neustále ho trápí potíže se srdíčkem, dýcháním a malformace čelisti.

Naštěstí je o něj už dobře postaráno. Od té doby, co je v novém domově, dostává každý den léky a přibírá na váze. Konečně tak má možnost žít život bezstarostného štěněte.

Tagy: psi psí maso záchranná akce pes
reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Koronavirus

PŘEHLEDNĚ: Začínají platit ještě tvrdší opatření. Zavřené obchody, ven jen ve dvou

PŘEHLEDNĚ: Začínají platit ještě tvrdší opatření. Zavřené obchody, ven jen ve dvou

Od čtvrteční šesté hodiny ranní se Češi musí řídit ještě přísnějšími opatřeními, která výrazně omezují pohyb lidí a povolují chodit pouze do práce, na nákup či k lékaři. Zavřené budou také maloobchody a služby. Výjimku mají pouze prodejny základního sortimentu. Nařízení platí do 3. listopadu včetně. Co všechno se mění? Čtěte v následujícím přehledu.

Koronavirus

Babiš s Hamáčkem: Přibyde 15 tisíc nakažených, JIP čeká skokový nárůst pacientů

Babiš s Hamáčkem: Přibyde 15 tisíc nakažených, JIP čeká skokový nárůst pacientů

„Matematika je bohužel neúprosná. Pokud za středu přibude 14 tisíc nakažených, znamená to, že za 10 dní bude v jeden den potřebovat nově hospitalizaci 560–700 lidí,“ napsal vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) na Twitteru. Podpořil tak slova premiéra Andreje Babiše (ANO), který v Hlavních zprávách na CNN Prima NEWS předpovídal dokonce 15 tisíc nově infikovaných covidem-19. Všemu napovídají čísla zveřejněná ke středeční 18. hodině, kdy přibylo 8 840 případů.

reklama
Nikdo nevěří, že je to pouze na dva týdny, říká Prouza o nových opatřeních
První švédský lockdown? Zůstaňte doma a omezte oslavy, vyzývá stát obyvatele Uppsaly
Nebýt Schumachera v Mercedesu, neměl by teď Hamilton tolik vítězství, myslí si Enge
reklama
reklama
Žádný lockdown v Česku není, trvají si na svém Prymula s Babišem

Vláda

Domácí zpravodajství

Díky přednáškám jsem plul z Austrálie do Evropy zadarmo, vzpomínal cestovatel Stingl
Ludwig: Lockdown potrvá déle, vláda nás ale nechce štvát. Kolapsu nemocnic se nevyhneme
Další články
reklama
reklama