reklama
CNN Prima News Charlotte Gottová

Charlotte Gottová

Výpis příspěvků ke štítku „Charlotte Gottová“

Gottová odhalila další nezveřejněné záběry z filmu Karel. Mistr dojímá scénkami s vnoučaty

9. října 2021 12:08

Exkluzivní VIP premiéra dokumentárního filmu Karel, který mapuje poslední rok českého slavíka Karla Gotta, se konala v pondělí. Na slavnostní promítání však nemohli dorazit všichni Gottovi přátelé a známí, a tak se manželka Ivana rozhodla uspořádat soukromou projekci. Zbylé fanoušky Gotta potěšila zveřejněním dalších záběrů, které se nakonec do filmu nevešly. Tentokrát mapují poslední Velikonoce s vnoučaty.

Upřímná zpověď Karla Gotta: Když smrtelně onemocněl, rodina se drsně rozhádala

1. září 2021 06:32

S krutou nemocí se zpěvák Karel Gott vyrovnával velmi statečně. Kromě náročné léčby však musel hasit ještě rodinné problémy. Místo toho, aby jeho nejbližší drželi v nejtěžších chvílích života při sobě, přišly hádky a výčitky. Kdo ho nejvíce zklamal? Ze svých pocitů se vypsal ve své knize Má cesta za štěstím.

Gott o Krajčovi: Neměl jsem k němu ideální vztah. Párkrát jsem mu to dal najevo

23. července 2021 06:14

„K Richardu Krajčovi jsem neměl úplně ideální vztah,“ přiznává Karel Gott ve své autobiografii Má cesta za štěstím. Ta vyšla 14. července při příležitosti zpěvákových nedožitých 82. narozenin. Gott zároveň prozradil, proč jim to neklapalo a že Krajčovi poslal provokativní telegram. Časem si ale vše vyříkali a frontman kapely Kryštof nakonec napsal duet Srdce nehasnou, který Gott pět měsíců před smrtí nazpíval se svou dcerou Charlotte.

reklama