Chcete potkat herce ze Slunečné? Decastelo prozradila kde, a naznačila, jak seriál dopadne

Slunečné léto s Asombroso by Osmany Laffita dělá radost po celé republice. Kdo z herců zavítá Slunečným autobusem do Náchodu a Brna prozradila herečka Eva Dacastelo. V pořadu CNN Prima NEWS Nový den také naznačila, jak dopadne seriál Slunečná.

Slunečný autobus čekají poslední dvě zastávky, na kterých se zájemci mohou osobně potkat s řadou herců z oblíbeného seriálu.

„Máme zásadu, že neodjíždíme do té doby, dokud se s námi všichni nestihnout vyfotit, popovídat si s námi, nechat si podepsat plakáty,“ popsala v pořadu Nový den herečka Eva Decastelo. V pátek autobus zamíří do Náchoda a v neděli do Brna. Akce se vždy koná od 14 hodin.

„Do Náchodu zavítá zlá sestra Silva – herečka Barbora Lánová, herec Lukáš Langmajer a moje spoludrbna Regina Řandová. Zazpívá nám i Petr Kotvald, na konci hraje písničku Mumuland a vždy to všechny roztančí,“ prozradila.

Na nedělní zastávce v Brně pak vystoupí herci Lukáš Langmajer, Karel Zima, a herečky Denisa Nesvačilová a Kristýna Kociánová. „Mohu prozradit i překvapení, dorazí i malá Babu – Adélka Dobešová, která bude také zpívat,“ dodala Decastelo. Babu hraje ve Slunečné dceru Sylvy Popelkové.

„Musím říct, že jsem nikdy nemoderovala akci, která by byla plná radosti. Podle mě ještě nikdy v historii žádného seriálu nedošlo k tak intenzivnímu propojení mezi herci a fanoušky,“ pochvalovala si herečka, která zároveň celou akci moderuje.

A čemu to přisuzuje? „Myslím, že je to tím krásným příběhem – je to pohádka. Když neustále čteme jednu špatnou zprávu za druhou, tak chceme vidět, že dobro vyhraje nad zlem. I když se konci dávno neblížíme, mohu naznačit, že vše dobře dopadne,“ prozradila.

Tagy:

Hlavní zprávy

Infobox

Válka na Ukrajině

sledujeme živě
10:07

Zelenskyj poděkoval Bidenovi za finančního podporu: Vážíme si silného aktu solidarity

09:48

Soul neuznává ruskou anexi ukrajinských území, vyzývá k zachování suverenity

09:31

Expert: Do armády narukují i HIV pozitivní. Možná se dostanou i na frontu, nikomu to nevadí

08:45

Rusko podle Patruševa nemá údaje o západní sabotáži na plynovodech

Tři měsíce poté. Jak si stojí České Švýcarsko? Turisté opět mohou vyrazit na Pravčickou bránu

V národním parku České Švýcarsko, kde 24. července vypukl rozsáhlý lesní požár, v sobotu skončil noční zákaz vstupu a otevřela se cesta ze Hřenska na turisty vyhledávanou Pravčickou bránu. Kromě toho se mohou výletníci vypravit také na Malou Pravčickou bránu z Mezní Louky přes vrch Větrovec. Z oblíbených cílů zůstanou nepřístupné soutěsky řeky Kamenice a Gabrielina stezka. Nadále také platí zákaz vstupu na požářiště. Informoval o tom mluvčí správy parku Tomáš Salov.

Boj o Hrad řečí peněz: Limit 40 milionů plánují vyčerpat pouze dva ohlášení kandidáti

Využít celý čtyřicetimilionový limit na prezidentskou kampaň v tuto chvíli plánují pouze generál Petr Pavel a bývalá rektorka Danuše Nerudová. Další potvrzení kandidáti počítají s výdaji ve výši řádově milionů korun. Podnikatel Karel Janeček chce peníze na kampaň uvolňovat podle vývoje situace. Prezidentští kandidáti to uvedli v anketě ČTK.

Chybí důkazy? Kreml podle ruského tajemníka nemá údaje o západní sabotáži na plynovodech

Rusko nemá informace, že diverzi na plynovodech Nord Stream, které mají po dně Baltu přivádět ruský plyn do Německa, zorganizovaly západní tajné služby, uvedl v ruské televizi tajemník ruské bezpečnostní rady Nikolaj Patrušev. Zároveň ale tvrdil, že dříve se západní tajné služby poškozením plynovodů výbuchy zabývaly, uvedl list Kommersant na svém webu.

Sledujte Partii s Kupkou a Havlíčkem: Jak výsledky voleb ovlivnila energetická krize?

Česko po volbách. Kdo s kým a proč? V nedělní Partii Terezie Tománkové budou diskutovat ministr dopravy a místopředseda ODS Martin Kupka a místopředseda Sněmovny za hnutí ANO Karel Havlíček. Ve druhé části přijde na řadu velká politická diskuse, jejími aktéry budou: místopředsedkyně KDU-ČSL Šárka Jelínková, senátor Zdeněk Hraba a poslanci Aleš Juchelka z ANO a Radim Fiala z SPD.

Šíření covidu opět zrychluje. Nových případů bylo v pátek o tisíc více než před týdnem

Šíření covidu v Česku několik týdnů zrychluje. V pátek laboratoře potvrdily 3 859 nových případů nákazy, asi o 1 000 víc než před týdnem. K tomu ministerstvo za uplynulý den eviduje 1 564 podezření na opakovanou infekci. V nemocnicích je 1 480 lidí s covidem, mezitýdně asi o 430 více. Ve vážném stavu je 54 hospitalizovaných, minulý pátek to bylo o 20 méně. Vyplývá to z údajů na webu ministerstva zdravotnictví.

Král Max. Do Verstappenovy nadvlády už rýpe i Hamilton, zábavu přináší neštěstí Ferrari

Minulý rok nabídla formule 1 neuvěřitelné drama. Pokud se někdo díval na královnu motorsportu při závěrečném prosincovém závodě sezony v Abú Dhabí vůbec poprvé, trefil jackpot. Max Verstappen totiž rozhodl o svém premiérovém titulu mistra světa v posledním kole. Tentokrát se může Nizozemec stát šampionem už o prvním říjnovém víkendu. Ne, ročník není zkrácený, jen si „Super Max“ jede vlastní ligu.

Domácí zpravodajství

Martin R. měl loupit i znásilňovat. Policisté ho našli mrtvého, už vědí, co se stalo

Mrtvým mužem, kterého policie nalezla na konci srpna v lese na Rychnovsku, byl hledaný čtyřicátník podezřelý z loupeže, znásilnění, nedovoleného ozbrojování a omezování osobní svobody. Přečinů se podle policie dopustil dvakrát, a to pod pohrůžkou použití nelegálně držené střelné zbraně. Následně se sám zastřelil. Jeho totožnost nyní potvrdili znalci.