reklama
CNN Prima News Denisa Nováková
Denisa Nováková

Denisa Nováková

redaktorka FTV Prima

Nejnovější příspěvky autora

Další příspěvky autora

Miro Žbirka: Je fantastické, když vás napadne nová melodie

Hudba je nedílnou součástí jeho života. Miro Žbirka má dokonce díky svým písním a albům perfektní přehled o etapách svého života. Nyní se s „Mekym“ můžete i vy osobně seznámit v novém snímku Šimona Šafránka MEKY, který sledujte exkluzivně on-line v iPrima Videopůjčovně. Nalaďte se na jeho sledování v rozhovoru s Mirem Žbirkou nejen o filmu.

Hlasujte pro CNNPrima.cz ve finále ankety Křišťálová Lupa 2020

Na začátku května jsme spustili zpravodajskou multiplatformu CNN Prima NEWS, která unikátně propojuje televizi, web, sociální sítě i HbbTV. Dostalo se nám ocenění – nominovali jste nás do finále ankety Křišťálová Lupa 2020 v kategorii Zpravodajství a publicistika. Tam nám můžete nyní poslat váš hlas.

CNNPrima.cz chceme dostat mezi TOP 5 zpravodajských webů, říká ředitel Večeřa

Nový zpravodajský web CNN Prima NEWS odstartoval, stejně jako televizní stanice CNN Prima NEWS, letos 3. května. Od té doby ho měsíčně navštěvuje více než milion reálných uživatelů. Ředitel on-line sekce projektu Tomáš Večeřa v rozhovoru hovoří nejen o tom, jak je s výkonem webu spokojený, ale i o fungování redakce úzce propojené s televizním zpravodajstvím a dalšími on-line segmenty mediální skupiny Prima.

Díky zavření celého Aquapalace Praha jsme obnovili zázemí, říká hlavní technolog

Opatření související s pandemií koronaviru COVID-19 a nouzovým stavem byla v mnohém omezující. V aquaparku Aquapalace Praha v pražských Čestlicích, kde fungují 24 hodin denně, aby zákazníkům chtivým vodních radovánek mohli dopřát ten nejlepší servis a zábavu, nikdy nepřerušují provoz. Proto nyní vynucené uzavření komplexu využili pro jeho další zdokonalení. Co obnáší kompletní renovace podobného objektu a co se po znovuotevření změnilo?

Tisíce telefonátů a stovky vyřešených případů. CNN Prima NEWS představuje nové číslo své Krimi linky

KRIMI ZPRÁVY CNN Prima NEWS píší šťastné konce příběhů už od roku 2010. A psát je budou i dál s novou Krimi linkou 603 299 700. Za skoro 10 let si Krimi zprávy připsaly mnoho vyřešených případů, a to z velké části i díky Krimi lince. Volal na ní mimo jiné střelec z Uherského Brodu ještě před krvavým útokem. A diváci pravidelně přispívají k dopadení podvodníků, nalezení ztracených dětí a jejich pomoc si chválí i policie.

reklama