Klasickým hlídacím dědečkem nebudu, říká Donutil. Herec prozradil detaily o prvním vnoučeti

Zajímá vás, jak tráví léto Miroslav Donutil? Hraje golf, chodí na houby a hlavně je na rybách. Zřejmě si užívá chvíle klidu, než do jeho rodiny co nevidět přibude další člen. V pořadu Showtime na CNN Prima NEWS prozradil, zda to bude kluk, nebo holka.

Herce Miroslava Donutila už za pár měsíců čeká nová velká role, ta životní. Na podzim se stane dědečkem. „Moc se na to těším, bude to krásná záležitost,“ říká s radostí v očích pro CNN Prima NEWS a sám pyšně prozrazuje i to, co bylo dosud tajemstvím. „Já už vím, že to bude chlapeček,“ pochlubil se.

Rozhodně ale popírá, že by měl v plánu být klasickým hlídacím dědečkem. „Takovým asi nebudu, na to bude spíš nastavená moje manželka. Já se budu ve svých volných chvílích kochat tím, jak se vnouček chová, jak se vyvíjí a tak dál,“ pokračuje herec.

Než se Donutil junior narodí, bude budoucí dědeček trávit volné chvíle na rybách. „Všechny úlovky jsou krásné, ať už jsou to malé bělice, nebo velký sumec, případně krásný candát. Všech úlovků si vážím, vážím si těch soubojů. Potom souboji se s těmi, které jsem pokořil, rozloučím a zase je pošlu zpátky a třeba se mi podaří je chytit znovu,“ zakončuje Donutil s tím, že mu není cizí chytat kdekoliv. Ať už na jezerech v Česku, nebo na mořích za hranicemi.

Tagy: