Gamorka a Egon z Útulku Tábor hledají domovy

V našem druhém díle pořadu Prima Mazlíček jsme navštívili Útulek Tábor, kde nám skvělé a milé pracovnice představily psí krasavce a krasavice, kteří čekají na nový domov. Představujeme vám první dva zástupce.

Gamora

Přirozená, nezávislá, rozvážná, silná, vůdčí, milá a naprosto odzbrojující Gamora. Je to holka se silným jménem, ale říkáme jí prostě Gami, což nám připomíná gumového medvídka. Což ona na jednu stranu je, na druhou dokáže bojovat za své názory a principy, ale s pozitivním přístupem je vždy otevřená diskusi a diplomatické debatě. K cizím lidem je vlídná, ale nepotrpí si na důvěrnosti, když vás však pozná, rozvrtí ten svůj rotíkový zadeček v rytmu samby a radost z ní přímo tryská.

Má moc milé a upřímné oči, které vám vždy otevřeně říkají, jak se cítí, zda se bojí a co by potřebovala. Na vodítku chodí úplně ukázkově, venku je klidná a nezajímá se o lumpárny v okolí. Nerozhodí ji děti, kola ani jiní psi. Dobře vychází nejen s jinými psy, ale i s fenami, ale je zvyklá být boss a dělat ramena, tedy si s ní rozumí submisivnějšími jedinci. V psí smečce udává tempo ona a určuje, kolik pozornosti může páníček věnovat ostatním, hlídá hračky a všechno dění. Je vzorně čistotná, váží si svého pelíšku i hraček a na nějaké demolice už jí neužije. A když jsme u těch hraček, ty moc miluje, obzvláště pokud pískají, šustí a kladou odpor.

Gami je výstavní rotvice, na svůj věk aktivní a odolná madam, se srdcem jako zvon a krví naprosto v normě. Je kompletně očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům, kastrovaná a označená mikročipem.

Gami se hodí do rodiny, která hledá silného a osobitého psa s názorem. Hledá lidi, kteří jí pomazlí, budou si užívat její každodenní pohodovost, ale dokáží i správně odhadnout, jaké situace je třeba řešit opatrně a s rozvahou.

Vztah s jinými zvířaty nemáme vyzkoušený, ale nebude asi ani lovec, ani milovník fauny. Není náročná ohledně bytové dispozice, nepotřebuje zasklený balkón ani výhled na údolí, chce prostě jen domov a hledá ty správné lidi, se kterými pak půjde kamkoliv. Pokud bude Gamora Vaše krevní skupina, a v jejím případě nejde o plemeno, ale o něco mezi páníčkem a psem, pak se Vám zaryje tak hluboko do srdce, že ji nebudete chtít nikdy pustit ze svého života.

Egon

Egon je prostě štěně, mega bomba, kopa energie a silné vůle. Je to pejsek, který hodně nabízí i hodně potřebuje. Je mladý, tvárný a připravený k výcviku. Je přátelský ke všem lidem a velmi mazlivý, hravý. Děti bude mít také rád, ale úplné drobečky porazí, poskáče. Je úžasně čistotný, žádná demoliční četa, hodí se tedy k životu do bytu i domečku.

Vztah k jiným psům a zvířatům nemá úplně pozitivní, spíše neví, jak se správně seznámit, je prostě potřeba začít pořádně pracovat. Egon si přeje být rovnocenným společníkem svého pána, parťákem, který za toho druhého položí život. Chce páníčka, u kterého by se při operaci mozku ukázalo, že v hlavě má jen svého psa. Rodinu, kde bude plnohodnotným členem, který bude jezdit na všechny výlety i dovolené.

Egon je odhadem roční pejsek, je očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínkou adopce je kastrace po aklimatizaci v novém domově.

Informace o adopci

V případě zájmu o adopci Egonka nebo Gamorky vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život mu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Soutěž

Společně s partnerem pořadu Prima Mazlíčka společností Hecht jsme si pro vás připravili soutěž o voucher v hodnotě 1 000 Kč na nákup v obchodech i e-shopu. Soutěžní otázku a podmínky najdete ZDE.

Tagy: