reklama

Eva Burešová ze Slunečné připravuje novou píseň. Inspirovaly ji hejty na internetu

Evě Burešové se spolupráce s Václavem Noidem Bártou a jeho partnerkou Eliškou Grabcovou, zdá se, osvědčila. Není to ani půl roku, co vydala píseň Malý princ, na které se všichni tři podíleli, a už připravují další singl. Tentokrát se trojice inspirovala Eviččiným úsměvem i hejty na sociálních sítích.

reklama

„Píseň se bude jmenovat Mona Lisa. Před nějakou dobou jsem totiž řešila téma mého úsměvu, kdy se do něj lidé pouštěli a psali nepěkné věci. A Vaška s Eliškou to nějak oslovilo a napsali mi tuhle krásnou skladbu,“ svěřila se Burešová.

Komplexy prý kvůli svému úsměvu nikdy neměla. „Ve svém životě jsem procházela obdobím, kdy jsem neměla moc příčin pro radost. A proto jsem teď vděčná za každou chvíli, kdy se mohu smát,“ řekla oblíbená herečka ze seriálu Slunečná.

Okamžitě se zamilovala

A kdo přišel s námětem na skladbu? „Celé to vymyslela moje Eliška. Jednoho času dávala Eva příspěvky na sociální sít, ve kterých psala, že jsou lidé oškliví, protože řešili, že se někdo ošklivě směje, a tak na to konto přišla Eliška s touhle písničkou. Vypráví o tom, že by se člověk neměl bát usmívat se, protože smích je to nejkrásnější, co máme,“ řekl Bárta.

Z nového singlu je nadšená i samotná Burešová. „Když jsem poprvé uslyšela píseň, tak jsem jim okamžitě napsala, že je miluji. Kromě samotné skladby jsem asi nejvíce nadšená i z naší spolupráce s Vaškem a Eliškou, protože mají opravdu krásné nápady. Asi se za těch 11 let známe natolik, že vše, co oni stvoří, tak se mi to zdá být ideální,“ popsala.

Tagy:

Hlavní zprávy

Objevila se nová zákeřná mutace covidu. Neodhalí ji dokonce ani PCR testy
Koronavirus

Objevila se nová zákeřná mutace covidu. Neodhalí ji dokonce ani PCR testy

Brazílie vyhlásila stav nejvyšší pohotovosti. Ve městě Belém se objevila nová podvarianta covidové mutace delta známá jako AY.33. Nedokáží ji rozpoznat rychlotesty ani PCR testy. Lékaři odhalili její přítomnost až poté, co zaslali na sekvenování 166 vzorků pacientů z hlavního města státu Pará, ležícího na severu této latinskoamerické země.

Odcházející vláda se dál hašteří. Schillerová ztrhala návrh Maláčové na minimální mzdy

Odcházející vláda bude o zvýšení minimální mzdy jednat za týden, oznámila ministryně financí Alena Schillerová (ANO). Růst na 18 tisíc korun, který navrhuje ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) označila za naprosto nereálný. Připomněla, že na minimální mzdu je v Česku navázána mzda zaručená a její navýšení by mohlo být pro některé menší a střední zaměstnavatele neúnosné.

Neočkovaní učitelé musí mít při výuce respirátor. Ruší se izolace po návratu z ciziny

Neočkovaní učitelé budou od listopadu muset nosit respirátory při výuce. Výjimku budou mít učitelé ve školkách. Po pondělním vládním zasedání to oznámil ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Sdělil také, že neočkovaní už nebudou muset po příjezdu z rizikových zemí na mapě cestovatele nastoupit do samoizolace. Zachována bude povinnost testu a do té doby bude muset dotyčná osoby nosit na veřejnosti respirátor.

Flegr: Hromadné akce se měly dávno omezit. Máme výhodu, že Češi jsou bonzáci

Je potřeba co nejvíce testovat. Jde o alternativu k lockdownům a ostatním protikoronavirovým opatřením. CNN Prima NEWS to řekl evoluční biolog Jaroslav Flegr. Podle něho není problém provést stovky tisíc PCR testů denně. Zároveň Flegr uvedl, že počet účastníků na hromadných akcích se měl dávno omezit. Výhodou podle něj je, že Češi jsou „bonzáci“, kteří rádi spolupracovníky porušující opatření nahlásí.

reklama

Domácí zpravodajství

Nejzajímavější reality show z celého světa. Televize Prima spouští nový program

Skupina Prima rozšiřuje programovou nabídku a v pondělí 25. října odpoledne spustí jedenáctý televizní kanál! Prima SHOW se ve svém programovém schématu zaměří na reality show. Přinese druhou sérii české show LIKE HOUSE s Agátou Hanychovou v čele nové party influencerů a představí premiérový denní formát Královny butiků, který je mixem napětí, soutěžení, nákupů, stylingu a módních tipů předního českého stylisty Filipa Vaňka. Nebudou chybět ani ty nejlepší zahraniční show – Krásky a šprti, Ostrov pokušení, Výměna manželek USA nebo Slunce, sex a rodiče v patách.

reklama