Přiznání hvězdy z Komisaře Rexe. Žiji se dvěma milenkami a matkou, prozradil Burkhard

Německý herec Gedeon Burkhard, kterého proslavila role v seriálu Komisař Rex, promluvil o svém milostném životě. Ve svých 53 letech vyznává polyamorní vztah a žije pod jednou střechou se dvěma ženami.

Burkhard se k polyamorii přiznal německým médiím. Kromě dvou partnerek s ním bydlí v domě i jeho matka. Ta se prý do žen zamilovala, ačkoli hercovy předešlé přítelkyně příliš nemusela, citoval Burkhard německý web Saechsische.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Je to prostě zničující. Stoneová poprvé promluvila o tragické ztrátě milovaného bratra

„Nejsem žádný velký macho, který má dvě manželky. Je to skutečný vztah ve třech, nejen sexuálně, ale je to vyvážené a hluboké spojení ve všech aspektech,“ řekl bulvárnímu magazínu Bunte.

S o dvacet let mladší partnerkou Ann-Britt Dittmarovou se Burkhard dal dohromady v roce 2019 přes Instagram. Oba prý věděli, že potřebují ještě někoho dalšího. Do vztahu tedy přivedli Ukrajinku devětadvacetiletou Saschu Vedutaovou, která už zkušenosti s polyamorními vztahy měla.

Jediná svízel, kterou prý trojice řeší, je ta, že pro ně běžná manželská postel svými rozměry nestačí. Herec je ale kutil, což dokazuje na svém youtube kanálu s názvem Der Schraubenflüsterer. Z toho důvodu pro něj nebude problém postel zvětšit. Na videích navíc pracuje polonahý.

Burkhard plánuje, že postel zvětší o třicet až čtyřicet centimetrů v každém směru. „Kdo ví, třeba tím zaplním mezeru na trhu,“ prohlásil s tím, že nikdo další se na jejich lůžko už určitě nevejde.

Tagy: