reklama

Sledujte ŽIVĚ HLAVNÍ ZPRÁVY: Jak probíhala noční razie na ilegální party?

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Už několikátý den se Česko nachází ve stavu nejvyššího rizikového stupně PES a každý se s tím vyrovnává po svém. Zatímco doktoři a sestry podléhají vyčerpání, v Melantrichově ulici se rozhodla skupina lidí uspořádat večírek. Nejen o tom v Hlavních zprávách od 18:55.

reklama

V nočních hodinách měla pražská policie napilno. V Melantrichově ulici musela zasáhnout na party. V době nejpřísnějších koronavirových opatření si totiž skupina 63 lidí neváhala vyhodit z kopýtka. Na místě bylo několik cizinců a u některých účastníků našla policie drogy. Jak zásah probíhal? Co policie v takovém případě dělá? A jaký hrozí pořadatelům za současného stavu postih? To vše a mnohem více v Hlavních zprávách od 18:55 na Primě a CNN Prima NEWS.

Další nedělní program na CNN Prima NEWS:

Expedice Overland XVIII od 20:15

Účastníci italské expedice Overland vyrážejí na novou výpravu nesoucí název Cesty islámu. Vydejte se spolu s nimi po stopách událostí, které utvářely země jako Afghánistán, Uzbekistán nebo Turecko.

KB Interview od 21:20

Rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří to díky své pracovitosti a vůli dotáhli mezi nejlepší v oboru. To je KB Interview Martina Moravce.

Zprávy od 22:00

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně.

K tématu

Další hlavní zprávy

Školství

Přijímací zkoušky na střední školy rozdělily Česko. Jsou příliš těžké? Zkuste si je

Přijímací zkoušky na střední školy rozdělily Česko. Jsou příliš těžké? Zkuste si je

V prvním květnovém týdnu se deváťáci zapotili při konání přijímacích zkoušek na své vysněné školy. Po jejich dopsání však na mnohé z nich padla skepse. Studenti se často bouří kvůli obtížnosti zkoušek, především té z matematiky. Podle nich bylo nemožné i s nastaveným časem test stihnout. Rodiče dětí pak podtrhují fakt, že se žáci od začátku školního roku prezenčně téměř neučili. Kromě kritiky vůči Cermat však přichází i ta vůči samotným dětem.

Tentokrát covid fotbalovou Opavu nezachránil. Po remíze se Zlínem padá do druhé ligy
Tři kluby věří ve zmrtvýchvstání Superligy. Nenechávají si líbit výhrůžky ostatních
Sobotní oslava i zmatky v pražské zoo. Počitadlo je matoucí, zoufají si lidé ve frontě
Exploze u školy v Kábulu: Nejméně 40 mrtvých, mezi oběťmi jsou hlavně studenti
reklama
reklama
Jágr vs. děti. Proč jsi nosil dlouhé vlasy jako holka? ptaly se drsně legendy

Hokej

Domácí zpravodajství

Další články
reklama
reklama