Je to prů*er a je mi to líto. Liška se omluvil za natočené reklamy pro Bohemia Energy

Herec Pavel Liška se vyjádřil ke krachu společnosti Bohemia Energy, pro kterou natočil několik reklam. Uvedl, že mnoho lidí vůči němu cítí zklamání a zlobu. „Je mi to moc líto a všem, kdo cítí takové příkoří, se tímto omlouvám,“ napsal na svých sociálních sítích.

Podle čtvrtečního příspěvku na Facebooku byl Liška o konci Bohemia Energy informován pár minut předtím, než se to dozvěděl z médií. „Už to je přes týden, co mi došel mail z Bohemia Energy, že končí s podnikáním. Vůbec jsem tomu nerozuměl, až po nějaké chvíli jsem pochopil, že je to opravdu realita,“ napsal herec v příspěvku.

Už to je přes týden co mi došel mail z Bohemia Energy, že končí s podnikáním (pár minut, než jsem se to dozvěděl z...

Posted by Pavel Liška on Thursday, October 21, 2021

Liška byl společně s hercem Markem Danielem tváří Bohemia Energy několik let. „Před čtyřmi lety jsem byl oslovený agenturou s nabídkou natočit pro Bohemia Energy reklamní spoty. Já se snažil vždycky s reklamou zacházet opatrně, střídmě,“ pokračoval herec s tím, že podle zjištěných informací nabyli dojmu, že se jedná o poctivou a smysluplnou firmu.

Reklama: Východisko pro herce

Herec uvedl, že důležitý byl i scénář. „Tady to bylo fajn. S Markem se známe od JAMU, máme podobné cítění humoru a agentura i klient nám dali prostor do toho mluvit. Každý se bojí, aby neudělal chybu. Tady to byla docela radost práce,“ zavzpomínal Liška.

„Já se s reklamou snažím zacházet opatrně, protože je to i velká újma pro herce. Je to něco za něco. Na jedné straně dává herci obrovskou svobodu, jelikož za ni má mnohem vyšší výdělek za krátkou dobu, než kdyby se například upsal blbému seriálu, na kterém by strávil měsíce života. A ještě by z takové práce neměl radost,“ pokračoval Liška.

Díky reklamě si podle něj může herec mnohem víc dovolit odmítat podobné podprůměrné a hloupé nabídky na práci. „Dneska už víme, že se to celé hodně nepovedlo. Ovlivní to spoustě lidem život. Sám patřím k tomu milionu zákazníků Bohemia Energy, kteří jim důvěřovali a využívali jejich služeb. Já ale ještě s tím cejchem navíc, že jsem v oněch spotech účinkoval,“ upřesnil herec.

„Přestože stojím mimo Bohemia Energy, vím že pro spoustu lidí s nimi jednoduše zůstávám spojený a souvisím s jejich prů*erem. A tak to zklamání, zlobu, naštvanost, nemilost, cítí i vůči nám s Markem,“ dodal Liška s tím, že už nic nezmůžou, je jim to moc líto a omlouvají se.

Co mají děla klienti Bohemia Energy po jejím krachu? Podívejte se na reportáž:

Tagy: