reklama
CNN Prima News Kate Middleton

Kate Middleton

Výpis příspěvků ke štítku „Kate Middleton“

Vévodkyně Kate dojala Brity. Stačilo jediné gesto, kterým připomněla princeznu Dianu

13. listopadu 2021 06:38

Manželka prince Williama se v muzeu Imperial War zúčastnila slavnostního otevření dvou výstav The Second World War Galleries a The Holocaust Galleries. Kate podle přítomných vypadala jako vždy úchvatně a na všechny strany rozdávala úsměvy. Na akci se setkala také s přeživšími holocaustu. Gesto, kterým je přivítala, nenechalo nikoho chladným.

Temné období vévodkyně Kate: Do královské rodiny nezapadla. Musela trpět ohavné vtipy

1. srpna 2021 19:19

Vztah britského prince Williama a jeho manželky Kate nebyl vždy jako z pohádky. Začátky byly dost krušné a pár má za sebou i několik rozchodů. Podle britských médií za to mohl hlavně William, který se po boku své vyvolené necítil ve své kůži. Své si ale užila také Kate, která musela snášet snobské vtípky, jež mířily na její matku Carole Middletonovou.

Vévodkyně Kate si užila sportovní víkend. Na Wimbledonu zářila v šatech za 1600 eur

18. července 2021 21:41

Vévodkyně Kate se druhý červencový víkend zúčastnila dvou tenisových finále ve Wimbledonu a boje o zlato na mistrovství Evropy ve fotbale. A zatímco fotbalové Euro sledovala po boku svého manžela prince Williama a jejich syna prince George, na návštěvu Wimbledonu si přivedla jiného vzácného hosta – svého otce Michaela Middletona.

Velké zklamání královské rodiny. William a Kate museli po prohře Anglie utěšovat George

12. července 2021 12:55

Srdcervoucí. Tak ohodnotil princ William prohru anglických fotbalistů ve finále mistrovství Evropy. Itálie v londýnském Wembley porazila domácí 3:2 na penalty. William na stadionu fandil spolu se svou manželkou Kate a 7letým synem, princem Georgem. Fotbalistům vzkázal, že mají držet hlavy vzhůru a že na sebe mají být pyšní.

Polibek na znamení útěchy. Kate na pohřbu prince Philipa dojala vřelým gestem

24. dubna 2021 21:44

Na pohřbu prince Phillipa, který proběhl minulou sobotu, působila vévodkyně Catherine, které se lidově říká Kate, jako stmelující prvek. Během ceremonie se zaujetím pozorovala prince Harryho rozkmotřeného s jeho nejbližšími poté, co opustil Buckingamský palác a odstěhoval se s rodinou do Kalifornie. Pak překvapila veřejnost vřelým činem, kdy prince Charlese dokonce políbila na tvář a podpořila ho tak v těžké chvíli.

reklama