reklama

Modelka Kurková je trojnásobnou maminkou. Prozradila, proč rodila doma do vody

Modelka Karolína Kurková se po dvou letech vrátila do rodných Čech. Mezitím se událo spoustu věcí. Stala se trojnásobnou maminkou a doma do vody porodila dceru Lunu Grace. Redakci Showtime popsala, jak své třetí dítě přivedla na svět.

reklama

Do Česka se Kurková vrátila po dvou letech. Podle ní šlo o strašně dlouhou dobu. „Důležité ale je, že jsem tady, i když jen nakrátko. Mám tady rodiče, bratra a babičku a jsem strašně ráda, že jsem tu s nimi,“ sdělila.

Sedmatřicetiletá modelka od své poslední návštěvy potřetí otěhotněla a porodila. Její dva synové nyní mohou starostlivě pečovat o sestřičku Lunu. „Třetí mateřství prožívám velmi dobře. Mám holčičku, kterou jsem dosud neměla, je to hodně emocionální. Je nádherné pozorovat kluky, jak se ke své sestře chovají a pečují o ni,“ přiblížila Kurková.

Oba ji prý neustále pusinkují, stejně jako rodiče. „Chudák si musí říkat, ať už s tím přestaneme,“ smála se. Od většiny svých kolegyň se liší. První dítě měla již ve 25 letech a nyní je už trojnásobnou maminkou. Nadále si udržuje štíhlou postavu. „Hodně to záleží na tom, jak se cítíte a chováte. Pomáhá i to, že mám dva syny,“ podotkla. Ti ji prý pěkně prohánějí.

Supermodelka prý nekouří a příliš nepije. „Pomáhají mi i dobré produkty na pleť. Kluky pak učím, aby mi masírovali nohy a záda,“ pokračovala Kurková.

Nic krásnějšího jsem nezažila

Mnohé může překvapit, jakým způsobem světově úspěšná modelka přivedla na svět všechny své potomky – porodem do vody u sebe doma. „Už to pro mě bylo normální. Je to opravdu krásné. Poprvé jsme s manželem hodně studovali, jak to celé funguje. V té době jsem žila v New Yorku, kde je běžné, že do sebe ženy nechávají řezat. To jsem nechtěla,“ vzpomínala. Byla toho názoru, že pokud je zdravá, nechce, aby do ní někdo řezal, když může na svět přivést dítě přirozenou cestou.

„Miluji vodu a dávalo mi to tak smysl. Taky jsem se bála, a kdybych musela, do nemocnice bych samozřejmě šla. Měla jsem svoji porodní asistentku, se kterou jsem pracovala a podstoupila všechna vyšetření,“ pokračovala.

Vyzdvihla i to, že díky domácímu porodu mohl u příchodu dětí být i její manžel. „Vše proběhlo v pořádku. Bylo to hodně emocionální. Je to nejkrásnější zážitek, který dosud mám,“ uzavřela Kurková. Dodala, že nic krásnějšího už nezažije.

Tagy:

Hlavní zprávy

Stát musí regulovat bydlení, šlo to i za Husáka. Maláčová a Stropnický opět v akci
Volby 2021

Stát musí regulovat bydlení, šlo to i za Husáka. Maláčová a Stropnický opět v akci

Jana Maláčová (ČSSD) a Matěj Stropnický (za ČSSD) vyrazili do boje za levnější bydlení. Cesta podle nich vede přes obnovu daně z převodu nemovitosti, zavedení progresivního zdanění i sankce za neobsazený byt. Svůj plán představili ve videu na sociální síti, kde ostře kritizovali současnou bytovou politiku a plány ostatních politických stran na řešení problému vysokých cen bytů.

Současná inflace přeje dlužníkům. Spořit se nevyplatí, říká ekonomický analytik
Ekonomika

Současná inflace přeje dlužníkům. Spořit se nevyplatí, říká ekonomický analytik

Česko od nového roku čeká vysoké zdražování energií i základních potravin. Ekonomický analytik webu CNN Prima NEWS Petr Musil uvedl, že za to celosvětově mohou jednotlivé vlády i pandemie. „Inflace, která přichází neočekávaně, což je právě ta, kterou máme nyní, přeje dlužníkům. Nevyplatí se spořit. Klidně si něco kupme na menší úvěr,“ uvedl v pořadu 360°.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších českých stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Bohbot ze Svobodných: Více než 5 procent muslimů v zemi znamená problémy a nebezpečí

Bezpečnostní expert a stínový ministr vnitra trojkoalice Trikolory, Svobodných a Soukromníků David Bohbot (Svobodní) by měl obavy, pokud by Česká republika v budoucnu přijímala více migrantů muslimského vyznání. „Kdykoliv muslimská komunita v evropských státech překlopí 5 procent, jsou problémy a je nebezpečno,“ řekl v pořadu Divoká karta na CNN Prima NEWS.

reklama

Domácí zpravodajství

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama