reklama

Nezapomeňte si deštníky. Sněžení může vystřídat déšť, večer pozor na náledí

Začátek týdne se ponese v duchu občasného sněžení nebo deště. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi -1 až 3 °C, na horách kolem -3 °C. K večeru podle Českého hydrometeorologického ústavu hrozí náledí, na pozoru by se měli mít jak chodci, tak řidiči.

reklama

V pondělí bude zataženo až oblačno. Během dne meteorologové napříč Českem očekávají občasné sněžení, ve výšce pod 300 metrů nad mořem pak i srážky smíšené nebo dešťové. K večeru by však srážek mělo ubývat, stejně jako oblačnosti. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi -1 až 3 °C, na horách kolem -3 °C. Meteorologové varují, že večer se může tvořit náledí, na pozoru by se měli mít jak řidiči, tak chodci.

V noci na úterý teploty ještě klesnou. Ty nejnižší se budou pohybovat mezi -5 až -9 °C, při nízké oblačnosti kolem -3 °C. Obloha bude jasná až polojasná, místy však může být zataženo s nízkou oblačností. Tvořit by se mohly i mrznoucí mlhy, na některých místech by mohlo slabě sněžit.

Úterý bude jasné až polojasné, místy však může být zataženo s nízkou oblačností. Ráno by se podle meteorologů mohly tvořit mrznoucí mlhy. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat kolem -3 až 1 °C, na severovýchodě klesnou i k -4 °C. Vát by měl slabý proměnlivý vítr do rychlosti 4 m/s, na východě pak kolem 4 až 7 m/s, místy s nárazy kolem 15 m/s.

Tagy:

Hlavní zprávy

Putin klade nesplnitelné požadavky. Válka na Ukrajině je pravděpodobná, říká expert
360°

Putin klade nesplnitelné požadavky. Válka na Ukrajině je pravděpodobná, říká expert

Je pravděpodobnější, že k válce mezi Ruskem a Ukrajinou nakonec dojde. Ve vysílání pořadu 360° na CNN Prima NEWS to řekl politický geograf Jan Kofroň. Nemyslí si totiž, že by se za aktuálního stavu ruský prezident Vladimir Putin rozhodl jednotky stáhnout zpět na svá stanoviště. Konflikt podle něj přímo vyhledává, neboť na Ukrajinu a NATO klade podmínky, které jsou de facto nesplnitelné.

Advokát Hradu: Stehlíková Zemana nikdy neviděla a řekla, že je dementní. Chceme omluvu

Džamila Stehlíková by se za nepravdivou diagnózu stavu prezidenta Miloše Zemana měla omluvit. V pořadu 360° to na adresu psychiatričky řekl právní zástupce Hradu Marek Nespala. Artur Ostrý ale oponoval, že jeho klientka pouze sdělila erudované názory, které se „víceméně“ potvrdily. Stehlíková v minulosti uvedla, že Zeman trpí demencí. Spor nyní budou obě strany řešit i soudně, Hrad po exministryni vedle omluvy požaduje i milion korun.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii 30. ledna uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Ptát se budete i vy, diváci ve studiu. Exkluzivní speciál můžete sledovat na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

reklama

Domácí zpravodajství

Učitel se porval se žákem kvůli reproduktoru. Dal mu pár pohlavků a dokonce ho i nakopl

Na sociálních sítích koluje video, které zachycuje potyčku mezi učitelem a jeho žákem. K incidentu mělo dojít na střední škole ve Vítkovicích. Učitel nejprve vyhodil studentův bezdrátový reproduktor z okna. Žák mu v reakci na to sebral jeho notebook a vyhrožoval, že ho rozbije. Vyučujícímu poté zřejmě ruply nervy. Chlapci uštědřil pár pohlavků a dokonce ho i nakopl.

reklama