Detaily tragédie na sídlišti: Bratr a sestra měli skočit z okna, v bytě ležel ubodaný syn

Muž a žena, kteří v neděli zahynuli po skoku z okna na bratislavském sídlišti Petržalka, byli podle informací webu Pluska.sk sourozenci. Desetiletý chlapec, jehož následně policie nalezla v bytě bez známek života, měl být synem zesnulé ženy. Chlapec i jeho matka prý navíc byli na rozdíl od muže pobodaní. Policie tyto informace prozatím nepotvrdila.

Krátce po desáté hodině ranní byli v neděli k jednomu z paneláku v Petržalce na Vyšehradské ulici přivoláni policisté. Na místě ležel 27letý muž, jenž vypadl z okna. Svým zraněním následně podlehl v jedné z bratislavských nemocnic.

ČTĚTE TAKÉ: Tragická oslava v Budějovicích: Rodiče byli na diskotéce, opuštěné miminko se udusilo

Přibližně o šest hodin později vyskočila z jednoho z oken i žena, která měla mít na těle bodné rány, a na místě zemřela. „Policisté od prvotního oznámení vykonávali na místě potřebné úkony a v odpoledních hodinách se jim podařilo lokalizovat byt v sedmipatrovém domě, ze kterého muž a žena vyskočili,“ uvedla policie na Facebooku.

Po příchodu do bytu policisté našli malého desetiletého chlapce bez známek života, který rovněž měl mít na těle bodné rány. Podle zdroje webu Pluska.sk se jednalo o syna mrtvé ženy a oba dospělí měli být sourozenci. Muž údajně pobodal ženu a dítě a následně vyskočil z okna. Policie zatím žádné podrobnější informace nesdělila.

Tagy: