reklama

Ostatní

Nejnovější příspěvky k tématu

Sportovní aplikace Endomondo končí. Co dělat, abyste nepřišli o data svých tréninků

31. prosince 2020 08:46

Americký výrobce sportovního oblečení a dalšího příslušenství Under Armour se rozhodl prodat svou platformu MyFitnessPal, jejíž součástí je také aplikace pro zaznamenávání sportovních aktivit Endomondo. Nový majitel, společnost Francisco Partners, ale Endomondo nebude nadále podporovat, a tak aplikace s desítkami milionů uživatelů po celém světě k 31. prosinci 2020 skončí. O data svých tréninků ale nepřijdete, na jejich přenos máte do konce března příštího roku čas.

Kdo je jedničkou českého boxu? V Lucerně se koná jeden z největších zápasů, míní Rajmont

29. prosince 2020 15:01

V Lucerně v úterý od 17 hodin odstartovala jedna z nejočekávanějších boxerských akcí letošního roku. Tradiční galavečer Box v Lucerně zahájil exhibiční zápas mezi veterány Ladislavem Kutilem a Lubošem Šudou. Vrcholem večera bude titulová bitva křížové váhy českého profesionálního boxu, v ringu proti sobě poprvé stanou Vasil Ducár a Václav Pejsar. Akce se koná bez diváků, což je podle hlavního organizátora Matouše Rajmonta nejsmutnější věc, protože Lucerna je o atmosféře. Pandemii covidu museli přizpůsobit i několik dalších věcí.

Rebel z Čech vyrábí prkna v Německu. Troufl by si i na Ledeckou a Samkovou?

26. prosince 2020 11:58

Připadal si jako rebel, když v roce 1989 prosvištěl po českých horách na snowboardu. Dostal se k němu kvůli vytrženému vázání na lyži. A objevil nejen nový pocit z jízdy, ale také lásku na celý život. Když odešel do Německa, „protloukal“ se různými zaměstnáními, až si vzal úvěr u banky a založil vlastní firmu na výrobu snowboardů. Rodilý Pražák Josef Holub v rozhovoru pro CNN Prima NEWS přiznává, že začátky neměl jednoduché. Značka Goodboards letos slaví desáté narozeniny.

Když sport pomohl udělat Vánoce více veselé. Fotbal mezi zákopy nebo maraton v NFL

25. prosince 2020 16:18

Zdobení stromečku, pojídání, nicnedělání a pohoda s rodinou. Takové Vánoce zažívá většina lidí, ovšem dost sportovců si tyto radosti často musí ve svátečním období odepřít. Ale díky tomu si zase mohli zejména zámořští fanoušci doma u televize, případně na tribunách, užít v nejkrásnějším období v roce několik nezapomenutelných zápasů. A pak je tu jedna výjimečná událost, která se zrodila před více než sto lety mezi zákopy.

Hlavní zprávy

Vojtěch chce přísnější opatření proti covidu. Týkají se restaurací i roušek v práci
Adam Vojtěch

Vojtěch chce přísnější opatření proti covidu. Týkají se restaurací i roušek v práci

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) ve středu vládě navrhne, aby personál restaurací musel kontrolovat testy či očkování zákazníků. Chce také obnovit povinné nošení respirátorů uvnitř v zaměstnání. Vládě předloží znovu návrh na zkrácení doby platnosti negativních testů na COVID-19, zároveň ale chce zkrátit dobu karantény, pokud bude ukončena negativním PCR testem. Od prosince by navíc testy neměly být hrazeny ze zdravotního pojištění, pokud je nenařídí lékař či hygienická služba.

KOMENTÁŘ: Babiš na Hradě? Možná mnohem dříve, než jsme si dokázali představit
Názory

KOMENTÁŘ: Babiš na Hradě? Možná mnohem dříve, než jsme si dokázali představit

Pokud by prezident Zeman v příštích dnech rezignoval nebo zemřel, budou se nové prezidentské volby konat do tří měsíců. Vyprofilovat se za tak krátkou dobu jako silný prezidentský kandidát, zní jako nadlidský úkol – a to i s širokou politickou podporou v zádech. S jedinou výjimkou: Ta se jmenuje Andrej Babiš. Marketingová mašina ANO je v neustálé permanenci a nemá ve zvyku se zadrhávat. A jak by řekl klasik: Zdroje jsou. A voliči také.

reklama

Sport

Aktuální zprávy ze světa sportu. Lyžování, cyklistika, golf, dostihy, atletika, běhání, míčové a vodní sporty.