reklama

Ostatní

Nejnovější příspěvky k tématu

Další příspěvky k tématu

Sportovní aplikace Endomondo končí. Co dělat, abyste nepřišli o data svých tréninků

Americký výrobce sportovního oblečení a dalšího příslušenství Under Armour se rozhodl prodat svou platformu MyFitnessPal, jejíž součástí je také aplikace pro zaznamenávání sportovních aktivit Endomondo. Nový majitel, společnost Francisco Partners, ale Endomondo nebude nadále podporovat, a tak aplikace s desítkami milionů uživatelů po celém světě k 31. prosinci 2020 skončí. O data svých tréninků ale nepřijdete, na jejich přenos máte do konce března příštího roku čas.

Kdo je jedničkou českého boxu? V Lucerně se koná jeden z největších zápasů, míní Rajmont

V Lucerně v úterý od 17 hodin odstartovala jedna z nejočekávanějších boxerských akcí letošního roku. Tradiční galavečer Box v Lucerně zahájil exhibiční zápas mezi veterány Ladislavem Kutilem a Lubošem Šudou. Vrcholem večera bude titulová bitva křížové váhy českého profesionálního boxu, v ringu proti sobě poprvé stanou Vasil Ducár a Václav Pejsar. Akce se koná bez diváků, což je podle hlavního organizátora Matouše Rajmonta nejsmutnější věc, protože Lucerna je o atmosféře. Pandemii covidu museli přizpůsobit i několik dalších věcí.

Rebel z Čech vyrábí prkna v Německu. Troufl by si i na Ledeckou a Samkovou?

Připadal si jako rebel, když v roce 1989 prosvištěl po českých horách na snowboardu. Dostal se k němu kvůli vytrženému vázání na lyži. A objevil nejen nový pocit z jízdy, ale také lásku na celý život. Když odešel do Německa, „protloukal“ se různými zaměstnáními, až si vzal úvěr u banky a založil vlastní firmu na výrobu snowboardů. Rodilý Pražák Josef Holub v rozhovoru pro CNN Prima NEWS přiznává, že začátky neměl jednoduché. Značka Goodboards letos slaví desáté narozeniny.

Když sport pomohl udělat Vánoce více veselé. Fotbal mezi zákopy nebo maraton v NFL

Zdobení stromečku, pojídání, nicnedělání a pohoda s rodinou. Takové Vánoce zažívá většina lidí, ovšem dost sportovců si tyto radosti často musí ve svátečním období odepřít. Ale díky tomu si zase mohli zejména zámořští fanoušci doma u televize, případně na tribunách, užít v nejkrásnějším období v roce několik nezapomenutelných zápasů. A pak je tu jedna výjimečná událost, která se zrodila před více než sto lety mezi zákopy.

Tady se neočkujeme, lepší je slivovice, chlubí se v pohraniční vsi na Bruntálsku
Reportáž

Tady se neočkujeme, lepší je slivovice, chlubí se v pohraniční vsi na Bruntálsku

Slušně řečeno, je to zapadákov. Neslušně, je to díra na samé výspě republiky, ale také ve Slezských Pavlovicích v okrese Bruntál mají názor na vakcínu proti COVID-19. „S tím běžte do pr**le, tady lidi očkování odmítají,“ nebere si servítky první občan, kterého oslovíme, pětatřicetiletý letý Radek Dojčar. Na covid prý platí hlavně slivovice, vakcínu odmítají i početní místní Romové.

reklama

Sport

Aktuální zprávy ze světa sportu. Lyžování, cyklistika, golf, dostihy, atletika, běhání, míčové a vodní sporty.