reklama

Dramatický rozchod. Řev, vyhrožování a nakonec zbraň. V Mostě zasahovala policie

Mladý muž z Mostu neunesl, že se s ním rozešla jeho přítelkyně a ztropil pořádnou scénu. V jednu chvíli na ni dokonce vytáhl zbraň. A neuklidnil se ani po příjezdu strážníků.

reklama

Na policii zavolala dívčina kamarádka. Mladík ji a bývalou přítelkyni totiž nechtěl nechat odjet a vyhrožoval, že se zastřelí. Strážníci se proto ihned vydali na pomoc. Sami ale museli být velmi opatrní, protože nebylo jasné, zda má muž u sebe atrapu, nebo skutečnou zbraň.

„Na místo jsme vyslali ihned hlídku městské policie. Ta po příjezdu zajistila muže, u kterého provedla osobní prohlídku. Za opaskem měl skutečně střelnou zbraň. Kladl aktivní odpor, a proto byly použity donucovací prostředky a zbraň mu byla bezpečně odebrána,“ řekl k incidentu ředitel městské policie v Mostě Jaroslav Hrvol.

Vydírání a výtržnictví

Emoce se u mladíka střídaly jako na běžícím páse – chvíli křičel, pak se snažil zavolat zpět svoji bývalou lásku a nakonec začal strážníkům nadávat.

„Napadal dále strážníky, jak slovně, tak fyzicky, takže byly použity donucovací prostředky. Muž dále bouchal hlavou o zem a byl velice agresivní,“ dodal Hrvol.

Z původní milenecké hádky bude mít agresor nejspíš velké problémy. „V souvislosti s incidentem obvinil policejní komisař 29letého muže z Mostu z trestných činů vydírání a výtržnictví,“ sdělila policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Za celý incident teď mladíkovi hrozí až čtyři roky vězení.

K tématu

Tagy: pistole policie střelná zbraň krimi zprávy napadení výhružky vězení

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Stát firmám i živnostníkům přispěje na testy pro zaměstnance. Čtyřikrát do měsíce

Stát firmám i živnostníkům přispěje na testy pro zaměstnance. Čtyřikrát do měsíce

  • Aktualizováno

Stát bude firmám i živnostníkům kompenzovat plošné testování, za test jim dá až 60 korun. Nárok na příspěvek bude na čtyři testy na zaměstnance nebo osobu samostatně výdělečně činnou (OSVČ) měsíčně. Testování bude hrazeno z veřejného zdravotního pojištění. Po středečním mimořádném jednání vlády to v tiskové zprávě uvedl úřad vlády. O schválení testování na Twitteru informoval i ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO).

360°

Na rakovinu bude umírat více lidí, kvalita péče se snižuje, varuje primář Škola

Na rakovinu bude umírat více lidí, kvalita péče se snižuje, varuje primář Škola

Kvůli soustředění zdravotní péče na covidové pacienty bude umírat více lidí na rakovinu, sdělil v pořadu 360° Pavlíny Wolfové primář Kliniky anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem Josef Škola. Lékaři na ně zkrátka nemají kapacity, což v pořadu na CNN Prima NEWS potvrdil i ředitel Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a rovněž lékař Petr Arenberger. Pacienty, kteří už nepotřebují podporu dýchání, pouštějí domů, aby mohli přijmout další.

Vláda chce prodloužit nouzový stav do konce března. Opozice mluví o právním kutilství
Jak hodnotí rok s koronavirem Miloš Zeman a Andrej Babiš? Sledujte nedělní Partii
Fanoušci se sesypali na Kluse, zpoplatnil svůj web. Nestydím se za to, říká zpěvák
Smartwings nad propastí. Hrozí insolvence, ČSA oznámily, že se chystají propouštět
reklama
reklama
Nekrolog za Důl Darkov: Fáral jsem tu 35 let a syn sedm roků, loučí se havíř

Reportáž

Domácí zpravodajství

Zpřísníme, opatření budou jako na jaře, prohlásil Babiš. Co tenkrát platilo?
Dvě lékařské roušky přes sebe odborníci nedoporučují. Zrušte to, žádají výrobci vládu
Další články
reklama
reklama