reklama

Dramatický rozchod. Řev, vyhrožování a nakonec zbraň. V Mostě zasahovala policie

Mladý muž z Mostu neunesl, že se s ním rozešla jeho přítelkyně a ztropil pořádnou scénu. V jednu chvíli na ni dokonce vytáhl zbraň. A neuklidnil se ani po příjezdu strážníků.

reklama

Na policii zavolala dívčina kamarádka. Mladík ji a bývalou přítelkyni totiž nechtěl nechat odjet a vyhrožoval, že se zastřelí. Strážníci se proto ihned vydali na pomoc. Sami ale museli být velmi opatrní, protože nebylo jasné, zda má muž u sebe atrapu, nebo skutečnou zbraň.

„Na místo jsme vyslali ihned hlídku městské policie. Ta po příjezdu zajistila muže, u kterého provedla osobní prohlídku. Za opaskem měl skutečně střelnou zbraň. Kladl aktivní odpor, a proto byly použity donucovací prostředky a zbraň mu byla bezpečně odebrána,“ řekl k incidentu ředitel městské policie v Mostě Jaroslav Hrvol.

Vydírání a výtržnictví

Emoce se u mladíka střídaly jako na běžícím páse – chvíli křičel, pak se snažil zavolat zpět svoji bývalou lásku a nakonec začal strážníkům nadávat.

„Napadal dále strážníky, jak slovně, tak fyzicky, takže byly použity donucovací prostředky. Muž dále bouchal hlavou o zem a byl velice agresivní,“ dodal Hrvol.

Z původní milenecké hádky bude mít agresor nejspíš velké problémy. „V souvislosti s incidentem obvinil policejní komisař 29letého muže z Mostu z trestných činů vydírání a výtržnictví,“ sdělila policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Za celý incident teď mladíkovi hrozí až čtyři roky vězení.

K tématu

Tagy: pistole policie střelná zbraň krimi zprávy napadení výhružky vězení

Další hlavní zprávy

Koronavirus

V úterý přibylo 11 984 případů nákazy koronavirem. Roušky povinně venku i v autě

V úterý přibylo 11 984 případů nákazy koronavirem. Roušky povinně venku i v autě

V úterý přibylo v Česku 11 984 potvrzených případů koronaviru. Je to nejvyšší přírůstek od začátku epidemie. V zemi je nyní více 113 tisíc nakažených. Počet úmrtí celkem je už 1 619. V zemi ode dneška platí povinnost nosit roušky i venku na území obcí, pokud bude člověk blíže než dva metry k jinému. Nemocnice budou nové nakažené hlásit do systému už do hodiny. Kabinet oznámí další zpřísnění.

Domácí

Velké pivovary se snaží zachránit restaurace. Na vylévání piva ale stejně může dojít

Velké pivovary se snaží zachránit restaurace. Na vylévání piva ale stejně může dojít

Celé řadě českých restaurací a hospod, které nevyužívají výdejní okénko, kvůli pandemii koronaviru a opatřením hrozí, že se jejich pivo v tancích a sudech může do znovuotevření zkazit. V takovém případě by musely pivo vylít do kanalizace. S pomocí ovšem přicházejí některé velké pivovary. Ty totiž plánují restauracím prošlé pivo kompenzovat. Pivovary zároveň chtějí restauracím pomoci i v dalších směrech – včetně těch, které k výdeji z okénka přistoupily.

reklama
Nejsme tu od toho, abychom se báli. Zůstaneme s vámi až do konce, vzkazují záchranáři
Vládli by i s Babišem, pustil se Kalousek do STAN. Kopance a lži, reagoval Rakušan
Odsouzený vrah se postavil teroristovi na London Bridge. Za hrdinský čin dostal milost
reklama
reklama
Mrazáky na mrtvoly budou. Politici jsou psychopati, za mrtvé může Babiš, tvrdí Flegr

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Plošné školy v přírodě? Líbivá, ale nereálná myšlenka, vzkazuje Plaga Prymulovi
Další články
reklama
reklama