reklama

Útulkář pózoval na titulce slavného časopisu! Kdo z celebrit má doma adopťáčka?

Ariana Grande pózovala se svým útulkářem na titulce Vogue

Přenesme se na chvíli do modelingové světa. Víte, co je pro modelky nejvyšší meta? Objevit se na titulce toho nejvýznamnějšího módního časopisu - Vogue. Musíte ale projít velkým sítem a nakonec o tom rozhodne obávaná Anna Wintour, podle které byl natočen film „Ďábel nosí Pradu". A teď si představte, že na tento pomyslný vítězný stupínek si stoupne pes z útulku. Ano, musíme ale uznat, že to není jen tak ledajaký pes. Jeho majitelkou je slavná zpěvačka Ariana Grande.

reklama

Ariana Grande
Ariana adoptovala Toulouse z útulku, druhého psa Myrona, adoptovala po smrti svého bývalého přítele rappera Maca Millera, kterému patřil. Doma má dalších 7 psů. Pomáhají jí se separačními úzkostmi a depresemi, kterými trpí. Často ji tak doprovází na koncerty a dopřává jim ten největší luxus. Naposledy jim například pronajala soukromé apartmán v luxusním hotelu, kde za noc údajně zaplatila skoro 73 tisíc korun. Chce, aby se její kamarádi měli dobře, a oplácí jim tak jejich věrnost a lásku.

Ariana Grande se psem Toulouse na titulce Vogue
Ariana Grande se psem Toulouse na titulce Vogue

Zac Efron
Není však jedinou celebritou, která neholduje nemódnějším trendům psích plemen a adoptovala toulavého psa. Stejně to udělal třeba i lamač dívčích srdcí Zac Efron. „Hej planeto, tohle je Maca,“ napsal před dvěma lety společně s hashtagem „Nekupuj/Adoptuj“ na svůj Instagram. Adoptoval fenku amerického pitbulla, kterou útulek zachránil před smrtící injekcí a Zac ji následně zachránil z útulku.

Tom Hardy
Po svém pejskovi z ulice smutní krasavec Tom Hardy. Toho jeho milovaný Woodstock opustil před třemi lety. I když je herec velmi vytížený, brával svého parťáka na veškerá natáčení. A při jednom z nich se jejich cesty spojili. Když cestoval z natáčení v Georgii, přeběhlo mu přes cestu nebezpečné zvíře. Tom zastavil a zapískal a k jeho nohám přiběhla špinavá koule, která na něho ihned skočila. Vyklubalo se z ní jedenáctiměsíční štěně, které Tom adoptoval, po šesti letech bohužel onemocněl nevyléčitelnou polymiozitidou.

Kevin Spacey
Herec má doma dva zachráněné psy. Jednoho z nich pojmenoval Boston, adoptoval jej totiž krátce poté, co došlo v Bostonu k teroristickému útoku.

Drew Barrymore
Jednou z největších záchranářek útulkářů je Drew Barrymore, která adoptovala už 9 psů a několik koček. A tvrdí, že psi díky jejich úžasné osobnosti, zachraňuji ji. Dokonce vytvořila i vlastní značku doplňků pro domácí mazlíčky. A modelů má pro kampaně doma více než dost.

Hilary Swank
Oscarová herečka Hilary Swank patří mezi časté dobrovolnice v útulku a doma má čtyři zachráněné chlupáče.

Mezi další celebrity, které neváhaly zachránit zvíře z útulku, patří Simon Cowell, Kate Upton, Kellan Lutz nebo Amanda Seyfried.

Čeští zachránci
Když bychom se zaměřili na české celebrity, tam jako první můžeme uvést herečku Kateřinou Kairu Hrachovcovou, která je spojená nejen s Prima mazlíčkem, ale i s pomocí zvířatům obecně. Před lety zachránila z jednoho z útulků svého křížence Punťu, který ji doprovází do divadla, na meditace, do kina i na různá focení. Doma má ještě kocoura Felixe.

Další českou záchranářkou je Patricie Solaříková, dnes Pagáčová, ta adoptovala fenku Jackie, která na ni věrně čekala i při natáčení nekonečného seriálu, kde si nakonec i zahrála „štěk". Pár let na to, adoptovala Patricie psa Čolka.

Na závěr nesmíme opomenout dámu, která svět útulkových zvířat přivedla na světlo a to Martu Kubišovou. Kromě toho, že přišla s nápadem udělat televizní pořad, kde se zvířatům hledají domovy, má doma psa Ganieta, jorkšírku Bijoux a tři zachráněné kocoury s kočkou. Všichni bydlí v jednom bytě. Dokonce se jednou svěřila, že jí zvířata zachránila život, když v době disidentu pomyslela na to, že by z tohoto světa odešla. Neudělala to právě kvůli svým pudlům a kočkám.

U nás najdete mnoho chlupáčů, kteří hledají domov.

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

360°

Blatný nerozumí pandemii, vedení resortu nezvládá, tvrdí imunolog Hel

Blatný nerozumí pandemii, vedení resortu nezvládá, tvrdí imunolog Hel

Imunolog Zdeněk Hel uznává ministra zdravotnictví Jana Blatného za výborného onkologa a lékaře, ale vedení resortu a hlavně boj s pandemií koronaviru podle něj nezvládá dobře. „Bohužel, jak pan Blatný, tak ostatní z vedení ministerstva zdravotnictví nejsou odborně dostatečně vybavení na to, aby se zabývali reakcí na nemoc COVID-19,“ řekl Hel v pořadu CNN Prima NEWS 360° Pavlíny Wolfové.

Téměř dva týdny už Česko splňuje čtvrtý stupeň PES, rizikové skóre kleslo na 68 bodů
Povinné respirátory v Česku stále ve hře. K dostání by mohly být i v obchodech
Rychleji se šíří a více zabíjí. Britská mutace může znamenat šestý stupeň, říká Prymula
ČSSD si chce karanténním bonusem koupit hlasy nízkopříjmových skupin, říká Bábek
reklama
reklama
Viroložka: Děti jsou častými přenašeči covidu. Proč pro ně očkování není vhodné?

Zdraví

Domácí zpravodajství

Jágr či Špotáková stojí za Hniličkou: Jeho odvolání destabilizuje financování sportu
Slavil i strážce zákona. Na párty s Paroubkem byl krajský policejní ředitel Husák
Připravme se na zdražení aut. Výrobci čekají na součástky a nestíhají sytit poptávku
Další články
reklama
reklama