Poslední vysílací den Perkausové: Je to životní náplň. Diváky na sebe nenechám dlouho čekat

Moderátorka Eva Hecko Perkausová se v pátek před sedmou večer ukáže divákům CNN Prima NEWS na televizní obrazovce na nějaký čas naposledy, odchází totiž na mateřskou dovolenou. Na roli maminky se velmi těší, ale samozřejmě je i trochu nervózní. Zároveň je však připravena poprat se s jakoukoliv výzvou. Před kamery by se ráda vrátila co nejdříve, aby diváky bez sebe „nenechala moc dlouho“.

Moderování hlavní zpravodajské relace prý Eva nemůže označit za splněný sen. Ani v nejdivočejších představách by ji totiž dříve nenapadlo, že je to dosažitelný cíl: „Sen by to byl, kdybych měla ideu, že se to může stát. Nikdy to ale pro mě nebyla reálná představa. Jsem za to strašně vděčná.“ Svoji práci v televizi však skutečně miluje. Výstupy před kamerou ji prý naplňují energií a dodávají pocity euforie.

„Každý den si v práci říkám, že jsem šťastná. Jsem ráda, že můžu dělat práci, která mě baví. Vysílání je pro mě životní náplň,“ svěřila se moderátorka. I ve dnech, kdy jde do práce unavená či se zkaženou náladou, se domů vrací v dobrém rozpoložení. Moderování a spojení s diváky jí dává „dávku adrenalinu a dobíjí baterky“.

S Romanem jsme jak sourozenci

Za dobu svého působení na Primě se od začátků v TOP STAR magazínu, přes uvádění pořadu SHOWTIME dostala až do moderátorského křesla hlavních večerních zpráv na CNN Prima NEWS. Z každodenní rutiny jí kromě práce samotné budou chybět všichni kolegové. Od režie až k maskérkám, kostymérkám a vizážistkám. Nejvíce však bude zřejmě vzpomínat na svého moderátorského partnera Romana Šebrleho.

„S Romanem si rozumíme čím dál tím víc. Jsme už jak ‚brácha se ségrou‘,“ popsala Eva svůj blízký vztah s Šebrlem. Moderátorská dvojice se prý často z legrace špičkuje a v živém vysílání se nenudí i díky občas zábavným přeřekům. „Je to super parťák, ve všem si rozumíme. Jeden druhého podržíme,“ shrnula na závěr.

Tagy: