reklama
CNN Prima News princ William

princ William

Výpis příspěvků ke štítku „princ William“

Je to absurdní, Charles není rasista. Popřel by tím 70 let svého života, říká historik

1. prosince 2021 18:35

Královskou rodinou opět zmítají spory. Princ Charles čelí nařčení, že je rasista. Vyplývá to z nové knihy Christophera Andersena. Odborník na Velkou Británii Martin Kovář ale těmto obviněním příliš nevěří. „Jestli se někdo z královské rodiny projevoval proti rasismu, tak to byl právě Charles. Byl první z nejbližších členů rodiny, kdo měl osobní stráž, která nebyla bílé barvy pleti,“ uvedl historik v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Princ Harry se utrhl na bratra kvůli milované Meghan. Kdo si sakra myslíš, že jsi?

29. listopadu 2021 23:42

Příbuzní prince Harryho nebyli nadšení z jeho nastávající manželky Meghan od samého začátku. Odhaluje to nová kniha Bratři a manželky: Pohled do soukromých životů Williama, Kate, Harryho a Meghan. Jeho rychle se rozvíjející románek s americkou herečkou zpochybnil vévodův bratr princ William krátce před jejich zasnoubením. Mezi bratry pak vznikla roztržka.

Královská rodina hrozí BBC koncem spolupráce. Chce předem vidět zbytek dokumentu o princích

23. listopadu 2021 17:49

Britská královská rodina zuří. Veřejnoprávní televize BBC jim totiž po opakované žádosti odmítla ukázat nový dokument Princové a média (The Princes and the Press) ještě před jeho uveřejněním. Po odvysílání premiérového dílu pak vládnoucí rodina požaduje možnost předem reagovat na další zveřejněná tvrzení. Jinak hrozí, že přestane s BBC spolupracovat.

Vévodkyně Kate dojala Brity. Stačilo jediné gesto, kterým připomněla princeznu Dianu

13. listopadu 2021 06:38

Manželka prince Williama se v muzeu Imperial War zúčastnila slavnostního otevření dvou výstav The Second World War Galleries a The Holocaust Galleries. Kate podle přítomných vypadala jako vždy úchvatně a na všechny strany rozdávala úsměvy. Na akci se setkala také s přeživšími holocaustu. Gesto, kterým je přivítala, nenechalo nikoho chladným.

Alžběta II. sepsula světové lídry kvůli klimatu. Dráždí mě, když jen mluví a nic nedělají

15. října 2021 19:45

Velká Británie bude koncem října hostit klimatický summit OSN COP 26, kde světoví lídři každoročně hledají řešení, jak se vypořádat s globálním oteplováním. Jenže královna Alžběta II. se obává, že politici, jejichž země patří mezi největší znečišťovatele, na summit vůbec nepřijedou. Královna proto lídry sepsula při návštěvě parlamentu ve Walesu.

Ponížení pro Harryho a Meghan. Ona na královské akci zářila, vévoda měl na krajíčku

11. října 2021 06:08

Poslední akce, které se princ Harry a Meghan zúčastnili coby členové královské rodiny, se pro ně neobešla bez špetky pořádného ponížení. Nejen, že nebyli královnou pozváni na VIP hostinu, ale také museli celou akci sedět stranou od zbytku rodiny. Uvádí to ve své knize expert na královskou rodinu Robert Lacey. Podle něj se to vévody a vévodkyně ze Sussexu velmi dotklo. Zatímco se však Meghan snažila nedat nic najevo, Harry vypadal, že se rozbrečí.

reklama