Burešová s Forejtem na premiéře muzikálu Bodyguard. Brečel jsem jak želva, přiznal šéfkuchař

Jestli někdo exceloval na čtvrteční premiéře muzikálu The Bodyguard, byli to zpěvačka Eva Burešová a herec Hynek Čermák. Hlavní role inspirované americkým filmem Osobní strážce s hvězdami Whitney Houstonovou a Kevinem Costnerem jim vážně sedí. Podpořit Burešovou přišel také její partner Přemek Forejt, který se netajil tím, že ho zpěv hlavní hrdinky opravdu dojal.

S velkým očekáváním přicházeli hosté do Hudebního divadla Karlín na premiéru muzikálu The Bodyguard. O díle inspirovaném americkou klasikou se totiž hovořilo dlouho. „K tomuto příběhu mám velmi blízký vztah, protože jsem hlavní postavu kdysi dabovala ve filmu a také jsem na písničkách Whitney Houstonové vyrůstala. Je to opravdu nádherné,“ svěřila se herečka Kateřina Brožová v pořadu Showtime.

Na premiéře nechyběl ani spisovatel Michal Horáček. „Tohle je taková naše rodinná záležitost. Moje manželka je totiž kostýmní výtvarnice a moje dcera tady s ní často pobývá, tak to mám i s komentářem,“ uvedl známý textař.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Herečka Boková se stala maminkou. Naše princeznička, říká diplomat Kolář o své vnučce

Podpořit svou přítelkyni a maminku svého druhého potomka Tristana Williama přišel také šéfkuchař Přemek Forejt. „Sedím v první řadě a brečím jak želva. Moc si to užívám, je to krásné,“ řekl.

Emoce překypovaly také u hlavní hrdinky muzikálu Evy Burešové. „Cítila jsem se zvláštně,“ přiznala. „Dnešek byl pro mě těžký. Musím říct, že se těším na další představení, kam už nebude chodit to premiérové publikum, protože člověk cítí obrovskou zodpovědnost, a čím víc chce dokázat, že na to má, tím víc se mu to sype. Takže já se těším na ten klid,“ sdělila oblíbená zpěvačka, která se nedávno vrátila do primáckého seriálu ZOO. Pauzu od natáčení si dávala kvůli mateřským povinnostem.

Unešení byli diváci i z herce Hynka Čermáka, který v muzikálu dokonce i zpívá. „Neříkal bych tomu zpěv, bylo to spíš takové pobrukování. Je to jako když opice začne mluvit, také ji budete obdivovat,“ vtipkoval uznávaný herec.

Tagy: