Dara Rolins slaví 50 let. Každý den jsem zvědavá na to, co mi život přinese, říká

Slovenská zpěvačka Dara Rolins slaví padesáté narozeniny. Na svém Instagramovém profilu zveřejnila fotografii, k níž připsala krásná slova. S předstihem také poděkovala svým fanouškům za přání.

Dara Rolins, která se narodila 7. prosince 1972, patří mezi výrazné osobnosti hudební scény. Proslavila se úspěšným duetem s Karlem Gottem s názvem Zvonky štěstí. Od té doby Rolins proplouvá různými hudebními styly.

„Dnes, o osmé ráno, v čase, kdy dětem začíná škola, přivedla Zlatka z Bratislavy na svět malou ManDARINKU. Je 7. prosince a i když mám narozeniny každý rok, tyto jsou výjimečné. Padesát je mocné číslo a jsem šťastná, že jsem šťastná, zdravá a milovaná,“ napsala zpěvačka na svém Instagramu.

„Každý den se dívám se zvědavostí na to, co dalšího mi život přinese a za ty roky jsem se naučila přijímat všechno jako ‚boží plán‘. Osud je prostě něco, co má v mém životě místo, z čeho se mám poučit, pochopit, zocelit a nebo obyčejně radovat. Beru všechno, protože to je život,“ uvedla Rolins.

S předstihem poděkovala za všechna přání. „Děkuji za všechny zážitky, Lolu, za skvělou rodinu a lásku a děkuji i za vás, za místo ve vašem srdci. A dopředu za všechna přání,“ vzkázala zpěvačka fanouškům.

Mejdan na jachtě

Zpěvačka pochází ze slovenské Bratislavy. Na televizní obrazovce se objevila již ve čtyřech letech. První album s názvem Keby som bola princezná Arabela jí vyšlo v roce 1983, posléze patřila do hudební stáje Ladislava Štaidla. Spolupracovala se Skipem Martinem z Kool & The Gang, s DJ Tvyksem či Danem Bártou. V neposlední řadě byla Rolins porotkyní Česko-Slovenské Superstar a podnikatelkou. Rolins se věnuje hlavně taneční hudbě a klubové scéně. V posledních letech jí vyšla alba Stereo (2011) či Etc (2017).

Život zpěvačce v roce 2010 zkomplikovala dopravní nehoda, za usmrcení z nedbalosti jí soud vyměřil dvouletou podmínku, kterou jí justice později prominula na základě prezidentské amnestie.

Rolins je matkou dcery Laury, kterou má s frontmanem kapely Wohnout Matějem Homolou. Jejím partnerem byl poté slovenský raper Rytmus a nyní žije s bývalým fotbalovým záložníkem Pavlem Nedvědem. Právě s ním zpěvačka už s předstihem oslavila své padesáté narozeniny. Koncem září zamilovaný pár uspořádal společnou party na jachtě u italského jezera Lago Maggiore. Mezi pozvanými byl například moderátor Leoš Mareš, zpěvák Matěj Ruppert, stylista Lukáš Kimlička, herečka Zuzana Kubovčíková Šebová nebo bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková.

Tagy: