Hanychová se Soukupem střídají partnery jako ponožky. Jak dlouho jim to spolu vydrží?

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem patří mezi nejpřekvapivější pár českého šoubyznysu. Oba za sebou mají velmi pikantní minulost. Mezi jejich bývalými partnery najdeme velmi zajímavá jména. Láska jim ale nikdy moc dlouho nevydržela.

První velkou láskou Agáty Hanychové byl hokejista Jiří Hudler. Po dvou letech se sportovec zamiloval do starší modelky Simony Krainové a vztah s Hanychovou ukončil. Dcera herečky Veroniky Žilkové poté randila s podnikatelem Markem Šíšou, s automobilovým závodníkem Janem Charouzem, zlatníkem Robertem Hájkem nebo se zpěvákem Sámerem Issou.

Velmi vážně to vypadalo až s hráčem amerického fotbalu Mirkem Dopitou, se kterým se jí narodil syn Kryšpín. Místo svatby však nedlouho poté přišel rozchod a Agáta i s dítětem zůstala sama. Když se stala matkou, přestala chodit na večírky a začala se plně věnovat mateřským povinnostem.

Láska si ji nakonec našla sama, když se dala dohromady se svým dlouholetým kamarádem, hercem Jakubem Prachařem. Svatbu měli v roce 2013 a o čtyři roky později přišla na svět jejich dcera Mia.

Muž ji zaujme inteligencí, odradí hloupostí

„Poznali jsme se, když Kubovi bylo dvanáct a mně devět. Byli jsme v Karlových Varech, kde jsme točili reklamu na sušenky. Tam to celé začalo. Pořád nám to ale nevycházelo – buď byl zadaný on, nebo já,“ svěřila se Agáta v pořadu FTV Prima 7 pádů Honzy Dědka.

Po sedmi letech však přišel bolestný rozchod. „Nejde žít se svým nejlepším kamarádem,“ vysvětlovala ve zmíněné talk show.

Od té doby zkoušela štěstí na seznamkách, kde během dvou let vystřídala řadu mužů. Většinou se jednalo o krátkodobé známosti. S potetovaným truhlářem Adamem Reiterem vydržela pouhé tři měsíce, s chirurgem Andrejem Nikovem tvořila pár necelých osm měsíců. Krátký románek prožila také s jedním Izraelcem –⁠ surfařem. Jak nedávno prozradila v pořadu Prima pauza, muž ji dokáže zaujmout inteligencí, a naopak odradit svou hloupostí.

Také Jaromír Soukup má zajímavou minulost. Jeho manželkou byla ekonomka Monika Drlíková, s níž má dvě děti: syna Lukáše a dceru Natálku. Od roku 2016 byla jeho partnerkou herečka Kateřina Brožová, jejich láska trvala dva roky. Další v pořadí byla muzikálová herečka a operní pěvkyně Tereza Mátlová, která předtím chodila s producentem František Janečkem. Vztah trval jen několik měsíců. Jak dlouho jim to vydrží s Agátou?

Tagy:

Hlavní zprávy

ON-LINE: Ukrajina hlásí úspěch na jihu. Zničila plamenometný systém, tanky i vrtulník
Ukrajina

Živě
ON-LINE: Ukrajina hlásí úspěch na jihu. Zničila plamenometný systém, tanky i vrtulník

Válka na Ukrajině trvá už déle než sedm měsíců. Ruský prezident Vladimir Putin podepsal smlouvy o připojení čtyř ukrajinských regionů k Ruské federaci. Spolu s ním tak při ceremoniálu v Kremlu učinili také zástupci těchto Ruskem okupovaných oblastí. Kyjev a Západ anexi odmítají. Ukrajina podává žádost o urychlené přijetí do NATO. Na frontě hlásí vojáci obránců další úspěch, na jihu prý zničili ruský plamenometný systém, tři tanky, vrtulník a další techniku.

Infobox

Válka na Ukrajině

sledujeme živě
07:08

Drábová: Radiační situace na Ukrajině zůstává normální

06:14

MHD v Pardubicích jž není ode dneška pro ukrajinské běžence zdarma

05:56

Evropský úřad: Ukrajina může v zimě čelit problémům se zásobováním energií

05:30

V Lotyšsku se ve stínu ruské války proti Ukrajině konají parlamentní volby

Zimní válka na Ukrajině? Záleží na mrazu, Rusové už nemají sílu útočit, míní expert

Jak bude válka na Ukrajině vypadat během zimy? Nabízí se dva scénáře: Rusové i Ukrajinci se buď zakopou a konflikt doslova zamrzne, nebo budou teploty pro válčení i nadále poměrně přívětivé, což umožní oběma stranám provádět manévry. CNN Prima NEWS to sdělil vojenský expert Lukáš Visingr. Dodal, že Rusové už ale nemají dostatek sil na to, aby podnikli novou ofenzivu a hraje proti nim čas.

Sledujte Partii s Kupkou a Havlíčkem: Jak výsledky voleb ovlivnila energetická krize?

Česko po volbách. Kdo s kým a proč? V nedělní Partii Terezie Tománkové budou diskutovat ministr dopravy a místopředseda ODS Martin Kupka a místopředseda Sněmovny za hnutí ANO Karel Havlíček. Ve druhé části přijde na řadu velká politická diskuse, jejími aktéry budou: místopředsedkyně KDU-ČSL Šárka Jelínková, senátor Zdeněk Hraba a poslanci Aleš Juchelka z ANO a Radim Fiala z SPD.

Inflace na dvou procentech v létě 2024 a euro skoro za 26 korun, odhaduje ČNB

Čeká nás ještě dlouhé období, po něž nás bude doprovázet inflace, kterou nepamatují lidé narození v tomto století. Tempo růstu cen sice v Česku již začalo klesat, ale po většinu příštího roku se bude držet na dvouciferných hodnotách nebo těsně pod nimi. Teprve až na přelomu druhého a třetího kvartálu 2024 pevněji zakotví na inflačním cíli dvou procent, který stanovuje Česká národní banka.

Evropa nám ukázala, kde vzít peníze. Síkela toho ale přes léto moc neudělal, míní Pospíšil

Členské země Evropské unie se dohodly na snižování spotřeby elektřiny. Shodují se také na zdanění mimořádných zisků elektráren a dodavatelů fosilních paliv. Europoslanec Jiří Pospíšil (TOP 09) ale zdůraznil, že záleží na tom, jak dohodu naplní česká vláda. Místopředsedkyně Evropského parlamentu Dita Charanzová (ANO) následně podotkla, že z komunikace ministra průmyslu a obchodu Jozefa Síkely (STAN) není jasné, jakým způsobem se bude evropská dohoda v Česku implementovat.

Martin R. měl loupit i znásilňovat. Policisté ho našli mrtvého, už vědí, co se stalo

Mrtvým mužem, kterého policie nalezla na konci srpna v lese na Rychnovsku, byl hledaný čtyřicátník podezřelý z loupeže, znásilnění, nedovoleného ozbrojování a omezování osobní svobody. Přečinů se podle policie dopustil dvakrát, a to pod pohrůžkou použití nelegálně držené střelné zbraně. Následně se sám zastřelil. Jeho totožnost nyní potvrdili znalci.

Domácí zpravodajství

Podporujme ruskou migraci do států mimo EU, nikoliv do Česka, říká Gregorová

Evropské země se neshodnou, zda ruské migranty přijímat, či nikoliv. České ministerstvo zahraničí rozhodlo, že Rusům prchajícím před mobilizací humanitární víza udělovat nebude. S tím souhlasí i europoslankyně Markéta Gregorová (Piráti). Kromě ruské migrace se v rozhovoru pro CNN Prima NEWS rozpovídala i o loutkových referendech na okupovaných územích Ukrajiny či o situaci v postsovětském prostoru.