Hlavní zprávy mají novou moderátorku. Evu Hecko Perkausovou střídá Soňa Porupková

Když něco končí, něco nového začíná. Hlavní zprávy na CNN Prima NEWS mají novou moderátorku. Evu Hecko Perkausovou, která minulý pátek odmoderovala své poslední zprávy a odchází na mateřskou dovolenou, nahradí tvář Nového dne Soňa Porupková.

„Přišli (kolegové) do studia s kytičkou, kterou rychle převzal Roman, a už jsme byli v obraze. Roman mi přál a bylo to moc dojemné. I jeho proslov, který měl, tak mě dojal. Já mu předem říkala, že nemám ráda loučení,“ popsala své poslední Hlavní zprávy před mateřskou dovolenou Perkausová.

Vedle Romana Šebrleho tak usedne kolegyně, která vymění rána za večery. „Soňa je ostřílená tvář, takže není o čem pochybovat. Navíc s Romanem už vysílala v době, kdy jsem měla covid a musela jsem být doma. Ale doufám, že mi Roman bude věrný,“ komentovala svou nástupkyni Perkausová.

Trošku nahnáno má ale sama Šebrleho nastávající parťačka. „Nebudu lhát, trošku se bojím. Věřím ale, že se to do soboty malinko zlepší a jsem si jistá, že to s Romanem zvládneme a budeme hlásit jen dobré zprávy,“ popisuje Porupková, dosavadní moderátorka ranního bloku Nový den.

Na Soňu a Romana se můžete těšit už tuto sobotu, jako vždy v 18:55 na CNN Prima NEWS a na Primě.

Tagy: