Modelka Švantnerová už zná pohlaví svého miminka. S přítelem pro něj mají vymyšlené jméno

Nikol Švantnerová už zná pohlaví svého miminka. Česká Miss 2015 je v pátém měsíci těhotenství a tento víkend uspořádala s přítelem Ondřejem takzvanou baby shower party, na které odhalila dlouho očekávanou novinku.

Radostnou zprávou se Švantnerová pochlubila na svém Instagramu. „Nejkrásnější dáreček k svátku,“ napsala k videu z víkendové party. Na něm třicetiletá modelka společně s partnerem otevírá krabici, ze které vylétly růžové a bílé balonky, což svědčí o tom, že se zamilovaný pár už za pár měsíců dočká holčičky.

„Strašně moc gratulujeme! A těšíme se na seznamovačky,“ napsala pod příspěvkem těhotná modelka Kateřina Kasanová, která s fotbalistou Tomášem Petráškem čeká chlapečka. „Gratuluji moc, a ty sis ji tak přála,“ vzkázala také moderátorka a modelka Michaela Ochotská.

Že je Švantnerová těhotná, přitom oznámila teprve před pár měsíci. „Už pár měsíců nás děláš šťastnými,“ napsala na Instagramu v polovině září.

Jméno pro miminko už mají vymyšlené

V rozhovoru pro pořad Showtime pak přiznala, že začátky těhotenství byly pro ni poměrně krušné. „První měsíce mi to nejdřív nedocházelo, pak přišly náročnější měsíce, kdy mi nebylo nejlíp a bylo to opravdu hrozné. Teď, jak se to přehouplo, si to konečně začínám užívat. Je to pro mě velká změna,“ svěřila se Švantnerová. Těší ji hlavně, že už je vidět její těhotenské bříško. „Díky tomu mi to víc dochází a je to super. Nikdy jsem nevěřila, že tohle řeknu, ale toto je opravdu nejkrásnější období, které může ženská prožívat, a jsem za to nesmírně vděčná a šťastná,“ doplnila.

Přiznala také, že miminko bylo plánované. Ačkoliv s partnerem nečekali, že se jim podaří otěhotnět tak brzy. „Říkali jsme si, že nevíme, zda se to povede, jestli si nebudeme muset počkat rok nebo dva. Ale ono se to podařilo hned a jsem hrozně ráda. Kdybych čekala, tak si to potom vyčítám,“ pokračovala modelka.

S přítelem už mají prý vymyšlená i jména. Ta si ale zatím nechávají pro sebe. „Jména máme vymyšlená od prvních schůzek, co jsme s přítelem randili. I když jsme ještě nevěděli, že spolu budeme mít dítě,“ uzavřela Švantnerová.

Tagy: