Moderátorka Soňa Porupková se bude vdávat. Partner ji požádal o ruku na neobvyklém místě

Moderátorka Hlavních zpráv na CNN Prima NEWS Soňa Porupková oznámila šťastnou novinku. Její přítel Zdeněk Buček ji požádal o ruku. A žádost to nebyla ledajaká. Známý režisér před ní poklekl pod polární září v Norsku. Porupková se o romantickou chvíl podělila se svými fanoušky na sociálních sítích a sdílela i fotku.

„Už někdy v začátku našeho vztahu jsem při romantické chvilce pronesla, jak magické by bylo se jednou zasnoubit pod polární září. Popravdě, bylo to spíš takové naivní holčičí přání,“ svěřila se Porupková na svém Instagramu s tím, že polární záře ji fascinovala už od dětství. „Je to pro mě něco tak neuchopitelného, co nás absolutně přesahuje. Něco, co vytváří pouto na celý život,“ pokračovala.

Její snoubenec se rozhodl přání své milé splnit. „A protože je Zdenda býk jako já, nic pro něj není nemožné. A tak jsme se ocitli tady, sami stojící u fjordu, kolem nás jako už několikátý den v kuse řádila sněhová bouře, šance vidět polární září byly nulové, i když její aktivita byla ve dnech naší cesty nejsilnější za poslední měsíce,“ doplnila oblíbená moderátorka.

ČTĚTE TAKÉ: Ed Sheeran šokoval fanoušky: Promluvil o vážně nemocné manželce i smrti nejlepšího přítele

Nakonec ale měli štěstí. „Najednou se v hustých mračnech začal dělat okénka s jasnou oblohou, trvala jen pár minut, byl to naprostý zázrak, že nám to vyšlo,“ popsala.

„Viděli jsme ji, prožili jsme ji a bude v našich srdcích už napořád. Stejně jako tento společný okamžik. A nejen po tom všem, co jsme tu prožili, je pro mě Zdeněk muž, vedle kterého chci kráčet až do konce našich dní, má můj upřímný obdiv a nekončící lásku,“ dodala.

Své zasnoubení pak komentovala i pro CNN Prima NEWS a prozradila, že žádost o roku tak trochu čekala. „Byl to náš dlouhodobý společný sen. Akorát jsem vůbec netušila, kdy a za jakých okolností proběhne,“ řekla Porupková. „Jsem šťastná. Popravdě to ale bylo pro přítele docela náročné. Nepřálo nám počasí a abychom vůbec něco viděli, najezdili jsme každý večer stovky kilometrů. Naštěstí se nám v poslední hodině poštěstilo,“ popsala.

Jelikož Buček nevěděl, kdy se jim poštěstí uvidět polární záři, měl prstýnek neustále při sobě. „Měl ho celou dobu v bundě a když jsme například šli do restaurace, pořád ji nosil s sebou. Pak mi prozradil, že ho měl u sebe,“ doplnila moderátorka. Ačkoliv přišlo zasnoubení až teď, termín svatby už mají vybraný od podzimu. „Šli jsme na to trochu opačně. Svatba proběhne v červenci na Pálavě,“ dodala Porupková.

Tagy: