Ochotská exkluzivně o rozpadu manželství s Rosolem. Má moderátorka nový vztah?

Na začátku byla pohádková svatba a moderátorka Michaela Ochotská a tenista Lukáš Rosol se zdáli být nejšťastnějším párem pod sluncem. Jenže už dva roky po narození syna byl s jejich vztahem konec. Jak se má Michaela teď a je opět šťastná?

Po nepovedeném manželství se Michaela Ochotská stáhla do ústraní, opustila televizní život i Prahu a dávala o sobě vědět jen prostřednictvím sociálních sítí. Po sedmi letech se rozhodla svěřit se s tím, jak žije. „Mám se hezky. Je to bohužel nějaká životní etapa, kterou jsme si já i můj bývalý manžel museli projít, ale doufám, že to nejhorší máme za sebou. Je to pryč a jsou před námi jen krásné dny,“ prozradila Ochotská.

Moderátorka přiznala, že opravdu závidí lidem kolem ní, kteří mají stejnou životní zkušenost a jsou takoví přátelé, že spolu jezdí obě nové rodiny na dovolené a vychází spolu. „To klobouk dolů,“ uznala a vyjádřila naději, že to jednou bude i její případ. „Naděje umírá poslední a já jsem hrozně optimistická a pozitivní a přeji si, aby to i u nás jednou takhle bylo,“ dodala.

Na Moravě, občas v Praze

A kdo by tvořil čtvrtého dospěláka do party a je novým Míšiným partnerem? „Toto je otázka, na kterou už díky mým zkušenostem nechci úplně odpovídat, protože si vážím lidí, kteří jsou vedle mě a ne každý chce, aby se o nich mediálně vědělo. Už tomu dnes rozumím a jejich soukromí respektuji,“ řekla Ochotská.

Bez partnera Míša evidentně není a žije s ním na rodné Moravě. Do Prahy se ale vrací ráda, třeba jako teď na velikonoční svátky, kdy si přijela vyzkoušet recept na speciálního beránka se špenátem. „Máme velikonoční prázdniny, tak jsme rádi, že můžeme navštívit naše kamarády, upéct si a setkat se,“ vysvětlila moderátorka.

Každý by asi čekal, že se moderátorčin a tenistův syn Andreas „potatí“ a bude hrát tenis, sám ale řekl, že je spíš na fotbal. „Je hodně sportovně nadaný. Snažím se ho do ničeho netlačit, ať si sám vybere, co ho baví,“ uzavřela Ochotská.

Tagy: