Otevřený rozhovor se Soukalovou: Do svatby se nehrne, přítel o ní mluví. Plánují další dítě?

Moderátorka pořadu ShowTime Gábina Soukalová se v současné době věnuje hlavně své skoro roční dceři Izabelce. Ve vztahu je spokojená a do druhé svatby se nehrne. Čemuž se asi vzhledem ke špatným zkušenostem z té první nelze divit.

Moderátorku Primy a CNN Prima NEWS štáb zastihl po dlouhé době ve společnosti. Soukalová však prozradila, že ještě před založením rodiny pro ni takové veselení nebylo ničím neobvyklým, ba spíše naopak.

„Myslím, že na party jsem byla ještě lepší než v biatlonu, ale moc lidí to vlastně neví,“ svěřila se. Nyní je to s dcerkou o něco obtížnější. „Teď jsem po několika měsících venku, snažím se jí opravdu co nejvíce věnovat, takže kromě mých výletů na Primu se moc nestává, že bych někdy chyběla doma večer,“ sdělila.

Čeká na první krůčky dcery

I to ji ale dělá velkou radost. „Naposledy mě překvapilo, že Izabelka ručkovala o nábytek, na konci se zastavila, čekala jsem, že spadne, ale zůstala strašně dlouho stát. Takže čekám, že za chvilinku bude chodit,“ popsala Soukalová.

S dcerou i cestuje. „Před pár dny jsme se vrátili z Francie, byli jsme tam i po vzoru Martiny Pártlové s rodiči přítele, takže jsme měli pro malou hlídání. Každý den, třeba hodinku, dvě, babička fungovala,“ sdělila.

S přítelem jezdili třeba na kole. „Jsme takoví aktivnější, šli jsme oba do sebe, cvičíme každý den,“ podotkla. A že by měli důvod? „Svatbu moc neřešíme, já už mám jednou za sebou, takže jí nepřikládám takovou váhu,“ prozradila.

Myslí si však, že přítel by veselku chtěl. „Naznačoval něco, ale týkalo se to hodně vzdálené budoucnosti, takže určitě nebudeme spěchat,“ dodala s tím, že pravděpodobnější je spíše druhé dítě než svatba.

Tagy:

Hlavní zprávy

Všeobecná mobilizace by Rusko zničila, míní generál Šedivý. Popsal krajní možnosti Kremlu
K věci

Všeobecná mobilizace by Rusko zničila, míní generál Šedivý. Popsal krajní možnosti Kremlu

Pokud by ruský prezident Vladimir Putin přistoupil k všeobecné mobilizaci, pak by sice dokázal získat pro armádu možná až 30 milionů lidí, ale zničil by tím svoji zemi. Takový názor ve vysílání pořadu K věci na CNN Prima NEWS vyslovil bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR Jiří Šedivý. Armádní generál v záloze zároveň zmínil, že současní branci, kteří mají doplnit ruské síly v rámci částečné mobilizace, mají většinou chabou morálku a jejich nasazení na frontu by nyní nemělo velký význam.

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO
Komunální volby

Primátor Liberce Zámečník bude asi pokračovat. Starostové se dohodli na koalici s ANO

Na vytvoření koalice v Liberci se dohodlo vítězné uskupení Starostové pro Liberecký kraj (SLK), TOP 09 a KDU-ČSL s druhým hnutím ANO. Jejich vyjednávací týmy ve čtvrtek uzavřely dohodu o přípravě koaliční smlouvy. Obě uskupení jsou v čele města i nyní. V 39členném zastupitelstvu budou mít většinu 23 mandátů. Primátorem pravděpodobně zůstane Jaroslav Zámečník, personální obsazení ale není součástí dohody.

Infobox

Válka na Ukrajině

sledujeme živě
21:47

Poškození plynovodů Nord Stream je mezinárodní terorismus, řekl Putin po telefonátu s Erdoganem

21:09

Americký Senát schválil finanční návrh zákona s 12 miliardami dolarů pro Ukrajinu

20:33

Ukrajina kvůli nehodě zastavila dodávky plynu do okupované části Chersonské oblasti

19:51

Stovky dětí z Ukrajiny uvázly na letních táborech na území pod ruskou kontrolou

Nové podrobnosti ke střelbě v Ústí: Muž měl zaútočit loveckým nožem, říká státní zástupce

V ústecké čtvrti Střekov ve středu večer postřelil příslušník policejní prvosledové hlídky, která se mimo jiné specializuje na útoky ozbrojených pachatelů, 20letého útočníka, který následně v nemocnici svým vážným zraněním podlehl. Muž měl zasahujícího policistu napadnout skládacím loveckým nožem, říká v rozhovoru pro CNN Prima NEWS náměstek krajského státního zástupce Dan Anděl.

Živě
ON-LINE: Miliardy na kompenzaci dodávek Ukrajině i modernizaci armády. ČR získá pomoc USA

Po vyhlášení částečné mobilizace z Ruska prchají statisíce mužů, další se v zemi snaží odvod na frontu bojkotovat. Místopředseda ruské bezpečnostní rady Dmitrij Medveděv uvedl, že Rusko má právo v nezbytném případě použít jaderné zbraně. Mluvčí kremlu Dmitrij Peskov pak vzkázal, že cílem Ruska je získat Doněckou oblast. Ukrajinské jednotky oznámily další úspěch na jihu země. USA oznámily, že Ukrajině poskytnou další vojenskou pomoc, včetně 18 raketometů HIMARS. ČR dostane od USA podporu zhruba 2,7 miliardy Kč na modernizaci armády, kompenzaci dodávek na Ukrajinu a kybernetickou ochranu.

Letošní schodek rozpočtu bude možná ještě větší. Vládní poslanci navrhují další výdaje

Schválený schodek letošního státního rozpočtu by se mohl proti původnímu návrhu vlády zvýšit o dalších 45 miliard na celkových 375 miliard korun. Během čtvrtečního druhého čtení v dolní komoře totiž koaliční politici podávali další návrhy na zvýšení výdajů rozpočtu, což přirozeně ovlivní i výsledný deficit. Kabinet Petra Fialy (ODS), který si během poslanecké schůze vyslechl tvrdou kritiku ze strany opozice, původně navrhl zvýšení schodku o 50 miliard korun na 330 miliard korun.

Domácí zpravodajství

Prymula: Chřipková i covidová vlna bude intenzivnější. Chrání očkování před oběma viry?

Díky nošení respirátorů jsme byli více chráněni. Nyní, když už není povinné, se dá předpokládat, že chřipková i covidová vlna bude intenzivnější, varoval v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS Roman Prymula. Epidemiolog popsal, jak v případě nachlazení postupovat a prozradil, zda očkování proti koronaviru předchází i jiným virovým onemocněním.