Tajemství Jitky Čvančarové: Hofmann ji podváděl. Odpustila mu až po letech

Jitka Čvančarová, která ve čtvrtek slaví 45. narozeniny, má pověst jedné z nejpřitažlivějších českých hereček. Přesto dlouho nemohla najít toho pravého. Životní lásku jí osud do cesty přihrál v době, kdy měla za sebou několik bolestných rozchodů. Byl mezi nimi i známý herec Martin Hofmann.

Když Jitka Čvančarová začala randit s kolegou Martinem Hofmannem, myslela si, že právě on bude tím pravým mužem do života, se kterým třeba časem založí rodinu. Opak byl ovšem pravdou. V době, kdy spolu tvořili pár, bulvární média zjistila, že Hofmann je stálým klientem jedné pražské eskortní služby, která dodávala slečny na zavolání. Jakmile se o tom Čvančarová dozvěděla, okamžitě se s ním rozešla. Byla to pro ni trpká zkušenost a trvalo několik let, než dokázala odpustit.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Veronika Žilková o rozchodu se Stropnickým. Bylo to skoro horší než smrt našeho dítěte

Po tomto vztahu prožila několik dalších nepovedených románků, až nakonec našla štěstí v náručí profesionální tanečníka a choreografa Petra Čadka, který se nejvíce proslavil jako taneční partner herečky Tatiany Vilhelmové v televizní taneční soutěži. Té se o rok později zúčastnila i Jitka a Petr se stal jejím poradcem. Právě na tanečním parketu se jejich láska rozhořela naplno.

Amorův šíp ji zasáhl v době, kdy jí bylo dvaatřicet let a čekala to snad ze všeho nejméně. Pouhý rok od seznámení, 24. září 2011, se vzali v kostele svatého Petra a Pavla v jejím rodném Mělníku. Za čtyři měsíce se jim narodila dcera Elena Emílie a o šest let později syn Theodor Christian.

V ženském kolektivu nevydrží

Jejich manželství i po více než dvanácti letech působí stále idylicky. „Na Petra se mohu ve všem spolehnout. Je to skvělý člověk. Morální hodnoty, jako čestnost a spravedlnost jsou pro mě zásadní,“ svěřila se herečka v pořadu Showtime.

S manželem jsou dokonalou ukázkou toho, že se protipóly přitahují. Čvančarová přiznává, že je oheň, její muž voda, ale vždycky nakonec dojdou ke shodě. „Mám hodně mužské energie. V čistě ženském kolektivu ani dlouho nevydržím. Nevyhovuje mi. Mám radši chlapskou upřímnost. Umím vzít do ruky šroubovák, kladivo, vrtačku. Vyřeším spoustu technických věcí. Asi je pravda, že muži mají raději křehčí, bezradnější ženy, protože jim dodávají pocit mužské nadvlády. Se mnou je to náročnější, myslím, že můj muž se fakt nadře,“ svěřila se pro časopis Sedmička.

Jitka Čvančarová je hvězdou seriálu Černé vdovy:

Tagy: