reklama
CNN Prima News SHOWTIME

SHOWTIME

Výpis příspěvků ke štítku „SHOWTIME“

Nedvěd byl velký bojovník. Překonal operaci srdce i covid, vzpomíná novinářka

Velký bojovník, který v osobním životě stihl snad vše, vzpomíná na zesnulého písničkáře Františka Nedvěda kulturní novinářka CNN Prima NEWS Kristýna Beranová. Český folkový muzikant zemřel v neděli na rakovinu plic. Podle Beranové ale prožil skvělý život, o čemž svědčí i červnová oslava zlaté svatby s manželkou Marií. Nakonec došlo i na usmíření s bratrem Janem, se kterým plánoval velký koncert v O2 areně.

Soutěžte se Showtimem o dresy české reprezentace

Fanoušci, pozor. Český nároďák čeká zítra čtvrtfinále, a tak jsme si pro 10 z vás připravili něco, bez čeho se neobejdete. Showtime společně s partnerem Fortuna si pro Vás připravili soutěž. Vyhrávat můžete dresy české reprezentace, které dodal hrdý partner Fortuna. A co pro to udělat? Odpovězte správně na soutěžní otázku a pak už stačí počkat a mít trochu toho štěstíčka.

Lucie Bílá pokřtila novou knihu: O smrti mámy se psalo těžko, ještě horší byly fotky

Zpěvačka Lucie Bílá před několika měsíci vydala svou třetí knihu, kvůli koronavirové pandemii ji však mohla pokřtít až nyní. Do svého divadla zpěvačka pozvala mimo svého partnera Radka Filipiho i oblíbenou herečku Simonu Stašovou. Ta se stala knižní kmotrou celého díla. V rozhovoru pro pořad ShowTime Bílá prozradila, jaká část knihy se jí psala nejhůře a jakou symboliku v jejím životě hrají motýli.

Soutěžte se Showtimem o balíček produktů značky Vuch

Showtime společně s partnerem Vuch si pro vás připravili krásnou soutěž. Dámy, pozor! Vyhrávat můžete balíček produktů od české společnosti Vuch, který obsahuje stylovou kabelku, peněženku, hodinky a brýle. Co proto udělat? Odpovězte správně na soutěžní otázku a pak už stačí počkat a mít trochu toho štěstíčka.

Soutěžte se Showtimem o pobyt pro dva ve Spa Aphrodite Rajecké Teplice

Showtime společně se sponzorem mají pro vás připravené dvě noci pro dvě osoby ve Spa Aphrodite Rajecké Teplice na Slovensku. Součástí balíčku jsou kromě ubytování s polopenzí v Aphrodite Palace také volné vstupy do termálních bazénů, fitness nebo saunového světa Natural Spa včetně saunových rituálů. To vše v hodnotě více než 600 euro. Co proto udělat? Odpovězte správně na soutěžní otázku a pak už stačí počkat a mít trochu toho štěstíčka.

reklama