reklama

Sledujte ŽIVĚ: Hlavní zprávy dnes od 18:55 na CNN Prima NEWS

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně. Dnes vám nabídneme příběh se šťastným koncem – muže nakaženého novým typem koronaviru, který se v Česku jako první léčil remdesivirem, propustili z nemocnice. A také vám ukážeme stavbu unikátního mostu přes kanál v Lužci nad Vltavou. Více podrobností již v 18:55 dnes s Markétou Dobiášovou a Pavlem Štruncem.

reklama

Další úterní program na CNN Prima NEWS:

Silný hlas Markéty Fialové ve 20:15

Po zpravodajském bloku odstartuje ve 20:15 SILNÝ HLAS Markéty Fialové, živá talkshow o tom, o čem se mluví, i o tom, co jinde neuslyšíte. Těšit se můžete na hosty, kteří mají co říct, a nebojí se říct, co si myslí.

24 hodin (2) ve 20:45

Co všechno se dá stihnout ve městě během pouhých 24 hodin? Moderátor James Williams stráví celý den a noc v jedné metropoli. Ukáže vám zdejší kulturu, památky, gastronomické speciality i další jedinečné luxusní zážitky.

Svět vědy (2) ve 21:10

Jaké jsou nejnovější poznatky vědců, konstruktérů a objevitelů všeho druhu? Spousta problémů, se kterými se setkáváme v každodenním životě, má překvapivě zázračná řešení.

360° Pavlíny Wolfové ve 21:40

Pavlína Wolfová představí ve svém pořadu 360° PAVLÍNY WOLFOVÉ aktuální témata dne a pohled na ně ze všech možných úhlů. Témata, o kterých se mluví, a jejich souvislosti pod taktovkou zkušené novinářky a moderátorky.

Byznys podle Richarda Questa 22:40

Moderátor Richard Quest poskytuje s pomocí expertů ve studiu odbornou analýzu a komentáře k nejzásadnějším událostem i nejnovějšímu vývoji v oblasti byznysu.

Amanpour ve 23:35

Moderátorka Christiane Amanpour ve svém diskuzním pořadu, který patří mezi stěžejní pilíře programu CNN International, probere aktuální globální témata.

Další hlavní zprávy

Hamáček vrací úder. Prozradil jméno utajeného svědka Seznam Zpráv. Ten se přiznal
Děti se mohou testovat jen jednou za 14 dnů. Vláda schválila dotace na PCR testy pro školy
Že Netolický donáší na Hamáčka? Důkaz, že ČSSD je v rozkladu, tvrdí komentátoři
Válka o rybolov u Jersey: Francie hrozí vypnutím elektřiny, Británie vysílá vojenské lodě
reklama
reklama
Hamáčkův údajný plán v Moskvě potvrzují další: Sputnikem chtěl zachránit ČSSD

Jan Hamáček

Domácí zpravodajství

Daně mám v pořádku, hájí se Arenberger. Negeneroval jsem zisk, proto jsem ho nepřiznal
Další články
reklama
reklama