reklama

Úspěšní

Nejnovější příspěvky k tématu

Nejdřív vyřeší právní spor a pak vás motivuje k pohybu při cvičení. O kom je řeč?
Úspěšní

Nejdřív vyřeší právní spor a pak vás motivuje k pohybu při cvičení. O kom je řeč?

Rodiče z ní chtěli mít právničku nebo doktorku. Rozhodla se ale nakonec pro práva. I přesto, že si pohrávala s myšlenkou, že bude grafičkou. Za obor je ale vděčná, tvrdí, že s ním může dělat více věcí najednou. Třeba zakládat fitness on-line projekty. V pořadu Úspěšní byla Andrea Pavelcová naším hostem a ukázala se nám jako právnička i jako lektorka fitness.

Sociální sítě nejsou toxické, pokud víme jak na ně, říká Kristýna Dolejšová

14. listopadu 2021 07:10

Před pěti lety založila projekt "Za normální holky" na Instagramu, který měl za cíl pomáhat ženám k lepší sebedůvěře. Z toho se během pár měsíců stal doslova fenomén. Stovky žen, které měly nějaký problém, začaly Kristýně psát o pomoc. Díky tomu tak dokázala Kristýna pomoci tisícům ženám. Nyní se věnuje problematice na sociálních sítích, otázce bezpečnosti, poruchám přijmu potravy a rozhodla se problematiku studovat v Coloradu.

Kristýna Dolejšová: „Ženy mají tendenci samy sebe shazovat, proto jim chci pomáhat,“

10. listopadu 2021 07:10

Kristýna Dolejšová měla odmalička problémy s emočním jezením. V dospělosti se s tím ale rozhodla něco udělat. Uvědomovala si, že ji k negativním myšlenkám přiváděly i sociální sítě, kde viděla jen krásně ženy. Založila proto projekt Za normální holky a sdílela život takový jaký je - s celulitidou, kily navíc a odvahou o tom veřejně promluvit.

Na rozštěp páteře se neumírá. Může se s ním žít naprosto normální život

31. října 2021 07:10

Rozštěp páteře neboli Spina bifida vzniká v prvních týdnech embryonálního vývoje. Je to vada páteře, při které se jeden nebo více obratlů neuzavře normálně a vznikne v nich mezera. V důsledku toho může pak být dítě mírně ochrnuté. Ne vždy to tak ale musí být. Známe příběh Nely Ďopanové, která se s diagnózou narodila a navzdory osudu chodí. A nejen to, je úspěšnou zakladatelkou projektu, který zvyšuje pohybovou gramotnost mezi Čechy.

Hořká čokoláda? Kvalitní čokoláda není hořká, jen tmavá

24. října 2021 08:10

Získala už třicet čtyři ocenění za své čokolády a vyrábí výhradně z kakaových bobů. Dohlíží na to, aby její suroviny byly z farem, na kterých nepracují děti. Co ale hlavně? Má svou práci ráda. Michaela Dohnálková zariskovala a ze stálého zaměstnání odešla a založila svou vlastní továrnu na čokoládu.

Hlavní zprávy

reklama

Úspěšní

Zdolávání nekonečných překážek, mnoho prožitých zklamání a přesvědčování od ostatních, že to nedokážou. I tak vypadá cesta k úspěchu. I tak vypadá život hrdinů v příbězích pořadu Úspěšní! Poznejte ženy a muže různých profesí, kteří mají jedno společné – silný životní příběh, nezdolnou vůli a touhu uspět. Mnoho z nás se s nimi ztotožňuje a prožívá podobně těžké životní situace. Teď se můžeme inspirovat od těch, kteří to nevzdali a dosáhli svého. Pořad Úspěšní!... na CNN Prima NEWS a Prima Ženy.

Poznejte příběhy hrdinů jakými jsou Lucie Zárubová, Nela Dopňová...