Úspěšní

Nejnovější příspěvky k tématu

Jana Mastíková: Stále věříte tomu, že by ženy nemohly stavět domy?
Úspěšní

Jana Mastíková: Stále věříte tomu, že by ženy nemohly stavět domy?

Jana Mastíková, hlavní architektka studia LOXIA. Tak právě tato inspirující žena byla hostem letošního posledního dílu pořadu Úspěšní. Jana má za sebou stovky zrealizovaných projektů po celé České republice. Stojí například i za návrhem radnice Prahy 12 nebo rezidenčního areálu Chateau Troja. Hledáte-li tedy inspiraci v příběhu někoho, kdo se nebál vstoupit do téměř čistě mužského světa a uspěl, tak tento díl je pro vás šitý na míru.

Muž, který do světa sportu zavedl virtuální realitu. Bob Tetiva dobývá trh v USA

14. prosince 2022 17:15

Bob Tetiva pochází z velké sportovní rodiny. Jeho otec, Jaroslav Tetiva, byl československý basketbalista, který dvakrát startoval na olympijských hrách a na šesti mistrovství Evropy v basketbale mužů. Není tedy pochyb, že Bob Tetiva má ke sportu velice blízký vztah. I on hrál dlouhá léta basket a poté se věnoval i lyžování. I dnes je jeho životem sport, jen z trochu jiného úhlu pohledu.

Postavil se šikaně a rozhodl se bojovat. Immanuel Adenubi nyní inspiruje desítky tisíc lidí

7. prosince 2022 17:15

V dětství se musel vypořádat nejen s šikanou kvůli nadváze, ale také s předsudky narážejícími na jeho exotický původ. Immanuel Adenubi se ale nevzdal, rozhodl se bojovat – zapracovat na svém těle a hlavně se za něj nestydět. Vyplatilo se. Dnes je inspirací pro desítky tisíc lidí, kterým ukázal, že ačkoli začátky nikdy nejsou snadné, dřít na sobě se vyplatí. Immanuel Adenubi je moderátorem TV Prima a influencerem, který se představil v aktuálním díle pořadu Úspěšní.

Přemysl Kokeš je známý po celém světě. Čím dokázal prorazit?

30. listopadu 2022 17:03

Přemysl Kokeš je českým urbanistou, architektem, inovátorem, zakladatelem společnosti na výrobu hasících přístrojů a společnosti na výrobu patentovaných transparentních střech. Je to rozhodně muž mnoha tváří a stále má nové a nové nápady. Svými exteriérovými a interiérovými návrhy je navíc známý po celém světě.

Ze sportovce úspěšným podnikatelem. Dnes zná značku Václava Staňka třetina republiky

23. listopadu 2022 16:00

Odmalička pro něj bylo podnikání cestou, kterou chtěl jít. A protože je ze Zlína a v rodině mají obuvnickou tradici, bylo jasné, že se vydá podobným směrem. Všechno si začal plánovat už ve svých 16 letech a když oslavil 18. narozeniny, rozhodl se hned založit firmu kožené obuvi. Dnes je z něj jedna z nejvýraznějších tváří českého byznysu.

Pivo, to je láska. Poznejte příběh Martiny Navrátilové, která školí čepování piva po celém světě

27. října 2022 16:35

Během studia na vysoké škole se s partou přátel dostala do pivovarského programu, kde započala její kariéra a neuvěřitelná láska k pivu. Její první načepovaný půllitr byl dokonalý. Dokonce lepší než od většiny mužů, kteří se programu společně s ní účastnili. Dříve pro ni bylo čepování pouze „plnění sklenic pivem“, ale postupem času zjistila, že to je ten největší omyl. Čepování totiž obnáší mnoho znalostí a zkušeností. „Je to prostě láska,“ dodává Martina Navrátilová.

Odborník na etiketu Libor Neuwirth: Jak se stát pravým gentlemanem?

19. října 2022 18:06

Znáte rozdíl mezi etikou a etiketou? Je to podobné jako s ekonomií a ekonomikou. Etika je filozofická disciplína a etiketa je soubor pravidel, kterými bychom se ve společnosti měli řídit. A právě etiketě se věnuje další host pořadu Úspěšní Libor Neuwirth, kterého jsme si pozvali do příjemného prostředí pražského The Monkey Baru. Informuje hlavně mladé lidi o tom, jak se správně chovat ve společnosti. V pořadu promluvil nejen o základních pravidlech chování, ale upozornil také na nejčastější chyby, kterých se ve společnosti dopouštíme.

Igor Mitrenga: Nejdřív dobyl Prahu, pak i New York

5. října 2022 20:30

Mohli jste ho vidět, jak kreslí graffiti po zdech nebo ho potkat v roli manažera ve skateshopu. To je ale už minulost. Dnes je totiž jedním z nejvyhledávanějších tatérů, a to nejen v Praze, ale svůj talent už úspěšně předvádí i v New Yorku. Poznejte příběh člověka, který si šel za svým a dokázal uspět.

Zdolávání nekonečných překážek, mnoho prožitých zklamání a přesvědčování od ostatních, že to nedokážou. I tak vypadá cesta k úspěchu. I tak vypadá život hrdinů v příbězích pořadu Úspěšní! Poznejte ženy a muže různých profesí, kteří mají jedno společné – silný životní příběh, nezdolnou vůli a touhu uspět. Mnoho z nás se s nimi ztotožňuje a prožívá podobně těžké životní situace. Teď se můžeme inspirovat od těch, kteří to nevzdali a dosáhli svého. Poznejte příběhy hrdinů jakými jsou Lucie Zárubová nebo Nela Dopňová.