Úspěšní

Nejnovější příspěvky k tématu

Ilustrátorka Bára Balgová: Kreslím ženy s chováním mužů
Úspěšní

Ilustrátorka Bára Balgová: Kreslím ženy s chováním mužů

Grafička Barbora Balgová je výraznou tváří ve světě knižních ilustrací. Nedávno jí vyšla ilustrace například ke knize Jany Bernáškové a její tvorbu můžete vidět i u kampaní velkých českých značek. Kreslí především ženy, a to nejčastěji tak, jak je vidí ona sema. O své práci promluvila v pořadu Úspěšní.

Influencerka NotsofunnyAny: Jsem jiná, ale díky tomu se nebojím jít do věcí po hlavě

1. června 2022 15:30

Svou kariéru Anežka Chudlíková odstartovala v roce 2015 na YouTube, kde točila videa o líčení. Hned toho roku získala titul Objev roku na Czech blog awards a její kariéra odstartovala. Založila kosmetickou značku a rázem se z ní stala i úspěšná podnikatelka. O sociálních sítích, podnikání i o jejím osobním životě promluvila v pořadu Úspěšní.

Linda Šejdová: Menstruace je mužům blíž než kdy dřív

25. května 2022 15:30

Startupistka a inovátorka Linda Šejdová se rozhodla věnovat tabuizovanému tématu. Ve třiadvaceti letech společně s Tomášem Zahradníkem založila firmu Snuggs, která vyrábí menstruační kalhotky. České společnosti se navíc snaží vzkázat, že menstruace je přirozená a bavit by se o ní měli i muži.

Zápasník David Kozma: Vždycky jsem chtěl být šampón v růžové, co poráží drsňáky

18. května 2022 15:40

David „Pink Panther“ Kozma je český profesionální bojovník smíšených bojových umění welterové váhy, kde se také stal šampionem. V ringu je drsným protivníkem, který je typický svou růžovou barvou. V osobním životě je ale k nepoznání. Je totiž klidným a milujícím partnerem a otcem. O svém životě promluvil v pořadu Úspěšní.

Malá Sabinka se předání peněz na léčbu bohužel nedožila, říká filantrop David Procházka

20. dubna 2022 15:30

Založil více než tři tisíce sbírek v hodnotě přesahující 480 miliónů korun, pomohl změnit životy tisícům lidí a společně s kolegy ve svém úsilí pokračují dál. V pomáhání druhým viděl David Procházka vždy smysl a odjakživa věděl, že tudy povede jeho cesta. A jak on sám říká: „Nepovažuji se za úspěšného člověka, nejdůležitější je pro mě fakt, že pomáhám.“

Příběh Martina Molitora, který pomohl nejen stovkám dětí a dospělých v poválečných oblastech

8. prosince 2021 07:00

Znetvořené děti bez potřebné pomoci, atmosféra strachu a všudy přítomná smrt. I to je součást životní příběhu uznávaného plastického chirurga MUDr. Martina Molitora. Ten velkou část svého profesního života strávil v zahraničí. Působil například v poválečné oblasti Sierra Leone, kde byla potřeba pomoc po brutální občanské válce, která trvala 12 let. Působil i na humanitních misích v Jordánsku či Indii. Operoval v extrémně těžkých podmínkách, ale za každou zkušenost je nakonec velmi vděčný. Teď své zkušenosti předává studentům a působí jako plastický chirurg nejen na své vlastní klinice Art Ethic Clinic.

Hlavní zprávy

Smutná zpráva z Itálie. Oběť nedělního sesuvu ledovce je z Česka, píší tamní média
Itálie

Smutná zpráva z Itálie. Oběť nedělního sesuvu ledovce je z Česka, píší tamní média

Jedna z obětí nedělního sesuvu ledovce v italských Alpách je z Česka, napsal deník Il Messaggero. Obětí je zatím šest, identifikovat se podařilo čtyři, z toho tři jsou Italové. Horská služba v pondělí ráno zvýšila odhad počtu pohřešovaných na 20 lidí, podle italských médií jsou mezi nimi Italové, Němci, Rumuni a Češi. Při tragédii na hoře Marmolada bylo zraněno nejméně osm lidí, včetně dvou cizinců, jejich národnost ale italská média neuvádějí.

Zeman: Rusnok se urazil, že jsem guvernérem ČNB jmenoval Michla, a odešel z mého týmu
Partie

Zeman: Rusnok se urazil, že jsem guvernérem ČNB jmenoval Michla, a odešel z mého týmu

Od nového vedení České národní banky Miloš Zeman očekává, že nebude zvyšovat úrokové sazby, nýbrž že se zasadí o jejich stabilitu. „Jednak proto, že to (nový guvernér ČNB) Aleš Michl slíbil, jednak proto, že jsem mluvil i se třemi novými členy bankovní rady a domnívám se, že u nich není nálada k razantnímu zvyšování úrokových sazeb,“ řekl prezident republiky Miloš Zeman v Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS.

Infobox

Válka na Ukrajině

sledujeme živě
10:41

Fiala: K obnově Ukrajiny musí přispět státy, společnosti i banky

10:20

Fiala chce, aby se do poválečné obnovy Ukrajiny zapojily i české firmy

09:51

Rusové kvůli cvičení u Krymského mostu způsobili nehodu

09:24

Ruští policisté zničili pomníček zemřelému vědci, kterého odvlekli do vazby

Úspěšní

Zdolávání nekonečných překážek, mnoho prožitých zklamání a přesvědčování od ostatních, že to nedokážou. I tak vypadá cesta k úspěchu. I tak vypadá život hrdinů v příbězích pořadu Úspěšní! Poznejte ženy a muže různých profesí, kteří mají jedno společné – silný životní příběh, nezdolnou vůli a touhu uspět. Mnoho z nás se s nimi ztotožňuje a prožívá podobně těžké životní situace. Teď se můžeme inspirovat od těch, kteří to nevzdali a dosáhli svého. Pořad Úspěšní!... na CNN Prima NEWS a Prima Ženy.

Poznejte příběhy hrdinů jakými jsou Lucie Zárubová, Nela Dopňová...