reklama

Ve čtvrtek se budou hodit deštníky. Přeháňky se čekají i v příštích dnech

Ranní mlhy ve čtvrtek vystřídá občasný déšť. Nejvyšší teploty vystoupají až k 11 °C. Na horách bude jen kolem 3 °C, ve výšce nad 900 metrů přijdou i sněhové či smíšené srážky.

reklama

Ve čtvrtek bude zataženo až oblačno. Na většině území bude panovat občasný déšť, z rána se objeví mlhy. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi 7 až 11 °C. Na horách vystoupají jen ke 3 °C, ve výšce nad 900 metrů meteorologové předpovídají sníh nebo smíšené srážky.

V noci na pátek se ojediněle na severu a východě zpočátku místy objeví déšť nebo mrholení. Nejnižší teploty klesnou k 7 až 3 °C, při menší oblačnosti však mohou padnout až k 1 °C. Obloha bude oblačná až zatažená.

Pátek budou z rána provázet ojedinělé mlhy. Během dne bude oblačno až zataženo, na severu a východě se ojediněle objeví slabý déšť a mrholení. Večer od severozápadu přijdou přeháňky. Nejvyšší teploty se budou pohybovat mezi 10 až 14 °C, při déletrvající zmenšené oblačnosti však vystoupají až k 16 °C.

V noci na sobotu klesnou teploty k 7 až 3 °C. První víkendový den pak bude polojasno až oblačno. Zpočátku místy přeháňky, ráno ojedinělé mlhy či nízká oblačnost. Nejvyšší denní teploty v sobotu vystoupají k 10 až 14 °C.

Noční teploty stejně jako z pátka na sobotu klesnou k 7 až 3 °C, při déletrvající zmenšené oblačnosti až na 1 °C. Během neděle bude většinou polojasno, místy se objeví mlhy nebo nízká oblačnost. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi 10 až 14 °C.

Tagy:

Hlavní zprávy

Objevila se nová zákeřná mutace covidu. Neodhalí ji dokonce ani PCR testy
Koronavirus

Objevila se nová zákeřná mutace covidu. Neodhalí ji dokonce ani PCR testy

Brazílie vyhlásila stav nejvyšší pohotovosti. Ve městě Belém se objevila nová podvarianta covidové mutace delta známá jako AY.33. Nedokáží ji rozpoznat rychlotesty ani PCR testy. Lékaři odhalili její přítomnost až poté, co zaslali na sekvenování 166 vzorků pacientů z hlavního města státu Pará, ležícího na severu této latinskoamerické země.

Neočkovaní učitelé musí mít při výuce respirátor. Ruší se izolace po návratu z ciziny

Neočkovaní učitelé budou od listopadu muset nosit respirátory při výuce. Výjimku budou mít učitelé ve školkách. Po pondělním vládním zasedání to oznámil ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Sdělil také, že neočkovaní už nebudou muset po příjezdu z rizikových zemí na mapě cestovatele nastoupit do samoizolace. Zachována bude povinnost testu a do té doby bude muset dotyčná osoby nosit na veřejnosti respirátor.

reklama

Domácí zpravodajství

Nejzajímavější reality show z celého světa. Televize Prima spouští nový program

Skupina Prima rozšiřuje programovou nabídku a v pondělí 25. října odpoledne spustí jedenáctý televizní kanál! Prima SHOW se ve svém programovém schématu zaměří na reality show. Přinese druhou sérii české show LIKE HOUSE s Agátou Hanychovou v čele nové party influencerů a představí premiérový denní formát Královny butiků, který je mixem napětí, soutěžení, nákupů, stylingu a módních tipů předního českého stylisty Filipa Vaňka. Nebudou chybět ani ty nejlepší zahraniční show – Krásky a šprti, Ostrov pokušení, Výměna manželek USA nebo Slunce, sex a rodiče v patách.

Mezi Českou Třebovou a Pardubicemi v pondělí nejezdily vlaky. Kvůli stavbě mostu

Na železničním koridoru mezi Pardubicemi a Českou Třebovou u Uherska na Pardubicku byl asi na 2,5 hodiny preventivně zastaven provoz vlaků kvůli komplikacím při stavbě tamního silničního mostu. Jeho konstrukce při betonáži poklesla. O dočasné zastavení provozu proto Správu železnic požádalo Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD). Na Twitteru to uvedl jeho mluvčí Jan Rýdl.

reklama