reklama
CNN Prima News vévodkyně Kate

vévodkyně Kate

Výpis příspěvků ke štítku „vévodkyně Kate“

Princ Harry se utrhl na bratra kvůli milované Meghan. Kdo si sakra myslíš, že jsi?

29. listopadu 2021 23:42

Příbuzní prince Harryho nebyli nadšení z jeho nastávající manželky Meghan od samého začátku. Odhaluje to nová kniha Bratři a manželky: Pohled do soukromých životů Williama, Kate, Harryho a Meghan. Jeho rychle se rozvíjející románek s americkou herečkou zpochybnil vévodův bratr princ William krátce před jejich zasnoubením. Mezi bratry pak vznikla roztržka.

Vévodkyně Kate dojala Brity. Stačilo jediné gesto, kterým připomněla princeznu Dianu

13. listopadu 2021 06:38

Manželka prince Williama se v muzeu Imperial War zúčastnila slavnostního otevření dvou výstav The Second World War Galleries a The Holocaust Galleries. Kate podle přítomných vypadala jako vždy úchvatně a na všechny strany rozdávala úsměvy. Na akci se setkala také s přeživšími holocaustu. Gesto, kterým je přivítala, nenechalo nikoho chladným.

Ponížení pro Harryho a Meghan. Ona na královské akci zářila, vévoda měl na krajíčku

11. října 2021 06:08

Poslední akce, které se princ Harry a Meghan zúčastnili coby členové královské rodiny, se pro ně neobešla bez špetky pořádného ponížení. Nejen, že nebyli královnou pozváni na VIP hostinu, ale také museli celou akci sedět stranou od zbytku rodiny. Uvádí to ve své knize expert na královskou rodinu Robert Lacey. Podle něj se to vévody a vévodkyně ze Sussexu velmi dotklo. Zatímco se však Meghan snažila nedat nic najevo, Harry vypadal, že se rozbrečí.

Vévodkyně Kate, jak ji neznáte. Šaty vyměnila za horolezecký sedák a slanila ze skály

26. září 2021 21:59

Vévodkyně z Cambridge Kate Middletonová překvapila, když se při úterní návštěvě Lake District v Cumbrii na severozápadě Anglie rozhodla vyzkoušet si na vlastní kůži výcvik leteckých kadetů. Součástí jejich programu byla i jízda na horském kole či slaňování. O videa z adrenalinového zážitku se podělila na sociálních sítích.

Peníze pro Alžbětu, sluhy a vnoučata. Co princ Philip v „tajné“ závěti odkázal dětem?

18. září 2021 00:11

Minimálně 90 let se neměla veřejnost dozvědět, jaký byl obsah poslední vůle prince Philipa, zesnulého manžela britské královny. Zdroje z paláce však závěť vévody z Edinburghu vynesly médiím. Jmění v přepočtené hodnotě 887 milionů korun získá z většiny Alžběta II., na své si však přijdou i tři sluhové-asistenti nebo vnoučata. Čtyřem dětem odkázal 14 tisíc svazků knih.

Královna překvapila, Kate nemohla přijít na jméno. Co Alžbětě vadilo?

6. září 2021 13:32

Ačkoli je vévodkyně Kate v současnosti pilířem britské královské rodiny, vždycky tomu tak nebylo. Královně Alžbětě II. zprvu vadil její životní styl protkaný nekonečnými večírky, luxusními dovolenými u moře i v lyžařských resortech. Po svatbě s Williamem ale Kate mnohokrát prokázala svůj přínos pro Buckinghamský palác.

reklama