reklama
CNN Prima News 7 pádů Honzy Dědka

7 pádů Honzy Dědka

Výpis příspěvků ke štítku „7 pádů Honzy Dědka“

Speciál i nekorektních 7 pádů Honzy Dědka. Sledujte CNN Prima NEWS a Primu na Silvestra

30. prosince 2021 17:24

Už v pátek v pozdních hodinách vypuknou oslavy příchodu roku 2022. CNN Prima NEWS si pro diváky na celý večer připravila Silvestrovský speciál plný nejlepších a nejzajímavějších momentů z uplynulých 365 dní. Na Primě můžete naopak sledovat nový díl 7 pádů Honzy Dědka mimo jiné s hercem Štěpánem Kozubem. Tím to ale nekončí. V neděli 2. ledna následuje na CNN Prima NEWS večerní blok plný expertů.

Jsme si vzácní, vařením čas neztrácíme, ujistila Burešová. Forejt ji musel krotit

21. prosince 2021 11:02

Herečka Eva Burešová v talkshow 7 pádů Honzy Dědka přiznala, že nikdy nenavštívila restauraci svého přítele Přemka Forejta. A že by jí doma šéfkuchař nějak zvlášť vyvařoval? To už vůbec ne. Burešová s Forejtem v pořadu popsali, jak tráví společný čas. A došlo i na pikantnosti. 7 pádů Honzy Dědka sledujte v úterý od 20:15 na Primě.

Muži jsou idioti a troubové, říká Obermannová a vydává novou knihu o sexu po padesátce

5. října 2021 16:34

Irena Obermannová patří k nejuznávanějším českým spisovatelkám a scénáristkám. Ve své nové knize Babička prolamuje tabu sexu po padesátce. Obermannová je také známá jako zastánkyně feminismu, často například kritizuje, že její scénáře režírují muži. Celý rozhovor můžete sledovat v talkshow 7 pádů Honzy Dědka na televizi Prima.

reklama