CNN Prima News 7 pádů Honzy Dědka

7 pádů Honzy Dědka

Výpis příspěvků ke štítku „7 pádů Honzy Dědka“

Představení s Bohdalovou přerušila nehoda, vzpomínal Kňažko. Promluvil také o jejím zdraví

Bývalý ministr zahraničních věcí Slovenska a herec Milan Kňažko v oblíbené talkshow 7 pádů Honzy Dědka promluvil o vážném onemocnění herečky Jiřiny Bohdalové. Také povyprávěl o svém třetím manželství i o tom, co bylo hlavním důvodem jeho kandidatury na prezidenta. Prozradil, že manželka Eugenia Kňažková příliš nadšená nebyla.

Dádu mi vyfoukl frajer se saxofonem, vzpomíná Kocáb. Zmínil, jak pomáhal dostat Havla na Hrad

Hudebník Michael Kocáb, který zanedlouho oslaví sedmdesáté narozeniny, v oblíbené talkshow 7 pádů Honzy Dědka promluvil o svém vztahu s Dagmar Patrasovou. Zavzpomínal také na to, jak „popostrčil“ Václava Havla na Hrad. „Tvrdil, že by mu Olga kandidaturu na prezidenta v životě nedovolila. Tak jsem za ní šel a během pěti minut to domluvil,“ vyprávěl Kocáb.

Nesvačilová na gymplu zfalšovala vysvědčení. Herečka popsala šok svých rodičů

Herečka Petra Nesvačilová v oblíbené talkshow 7 pádů Honzy Dědka popsala své studijní neúspěchy. Přiznala, že během školních let tajila před rodiči špatný prospěch. Jednou dokonce i zfalšovala vysvědčení. Nečekala však, že se to po třídních schůzkách rodiče dozvědí. „Maminka přišla domů a bylo to tóčo. Byla z toho v totálním šoku,“ zavzpomínala Nesvačilová s tím, že samozřejmě dostala zaracha.

Pohlreich řekl, čím si přivydělával za socialismu. Promluvil i o novém pořadu Česko na grilu

Kuchař Zdeněk Pohlreich v oblíbené talkshow 7 pádů Honzy Dědka promluvil o novém pořadu Česko na grilu. V něm také přiznal, že i když je v současné době majitelem několika restaurací, že v nich už nevaří. „Rozhodl jsem se, že si zmenším pracovní úvazek. Doma ale vařím, protože mám manželku,“ řekl Pohlreich. Dále prozradil, jak si za dob socialismu přivydělával.

Jakub Prachař si přivydělával háčkováním. Dosud nechápe, proč si ho Sara Sandeva vybrala

Moderátor a herec Jakub Prachař v oblíbené talkshow 7 pádů Honzy Dědka zavzpomínal na dětství. Povyprávěl o tom, kdo ho z rodiny naučil háčkovat, čímž si pak mohl přivydělávat. „Háčkoval jsem hakisáky, prodával je za 250 korun,“ prozradil Prachař. Také připomněl, jak se dal dohromady se svojí partnerkou Sarou Sandevou a vysvětlil, proč jí radí, aby se s ním rozešla. Přiznal, že dosud nechápe, proč si ho půvabná herečka vybrala.

Známé herečky fotily do pánských časopisů: Benešová titulkou v Playboyi vytřela synovi zrak

Herečky a spolužačky, Adéla Gondíková a Lucie Benešová, v oblíbené talkshow 7 pádů Honzy Dědka promluvily o tom, proč se nechaly nafotit do pánských časopisů. Benešová byla k focení pro Playboy přemlouvána s tím, že se bude moci jednou hanbatými fotkami chlubit. Přišlo mi to absurdní, vzpomínala. Avšak onen den nedávno nadešel, když časopis našla na půdě a následně vytřela zrak sedmnáctiletému synovi.