reklama
CNN Prima News 7 pádů Honzy Dědka

7 pádů Honzy Dědka

Výpis příspěvků ke štítku „7 pádů Honzy Dědka“

Honza Dědek veze na hrady svou letní show. Proč mívá při rozhovorech problém s herci?

Spisovatel, novinář a moderátor Honza Dědek vyráží se svojí show 7 pádů Honzy Dědka do prostředí českých a moravských hradů, zámků či pevností. Oproti televizní show čekají diváky jen dva hosté, se kterými ale Honza Dědek bude mluvit téměř hodinu. Moderátor v Novém dni na CNN Prima NEWS také prozradil, na co by se zeptal zesnulého legendárního zpěváka Karla Gotta.

Langmajer: Pochyboval jsem o sobě a kvůli sexu si objednal i cvičitelku. Co pomohlo?

„Kolem padesátky jsem měl období, kdy jsem začal pochybovat sám o sobě. A projevilo se to i v intimním životě.“ V pořadu 7 pádů Honzy Dědka to řekl herec Jiří Langmajer. Spolu s ním vystoupila jeho manželka Adéla Gondíková, dalšími hosty byli herec Vojtěch Kotek, zpěvák Jindra Polák a oštěpařka Nikola Ogrodníková. Celý rozhovor můžete sledovat v úterý od 21:35 na Primě.

Sledujte 7 pádů Honzy Dědka: K tenisu už se nevrátím, prozradila Strýcová

Honza Dědek ve své talkshow 7 pádů tentokrát vyzpovídá tenistku Barboru Strýcovou, která promluví o těhotenství i o tom, proč už se nevrátí na kurty. Debaty se zúčastní také moderátor Ondřej Sokol, který se divákům svěří se svými plány na svatbu za oceánem. V závěru pořadu pak zazpívá svůj nejnovější protestsong Tomáš Klus. Zhlédnout celý pořad můžete v úterý 25. května ve 21:35 na Primě.

Freimanová si připadá jako krtek vytažený na světlo. Proč odmítla roli v Hollywoodu?

Herečku Veroniku Freimanovou si diváci pamatují především z kultovních filmů jako Sněženky a machři, Snowboarďáci či Rafťáci. V posledních dvou jmenovaných komediích si zahrála roli matky herce Vojtěcha Kotka. „Matku Vojty hraji i v seriálu Einstein, nečekaně. Rádi se vidíme a máme se rádi,“ uvedla herečka. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka také prozradila, co stálo za odmítnutím velmi lákavé role v zahraničí.

reklama