Prima Česko

Nejnovější příspěvky k tématu

 Soutěžte o víkendový pobyt pro celou rodinu v Excalibur City v hodnotě 8.799 Kč
Soutěž

Soutěžte o víkendový pobyt pro celou rodinu v Excalibur City v hodnotě 8.799 Kč

V zábavním centru Excalibur City se snad nemůže nikdo nudit. Dělat se tu dá, co vás napadne - nakupovat, dopřát si něco na zub, nechat se hýčkat ve wellness centru a děti jistě nadchne zábavní park Merlin’s KinderWelt či největší muzeum jukeboxů a pinballů na světě Terra Technica nebo nově otevřený farma park. Zapojte se do soutěže a užijte si toto pohádkové městečko naplno! Tři z vás odměníme voucherem na víkendový pobyt pro čtyřčlennou rodinu.

Pohádkový příběh Koně roku: Na české derby se Gasparini nekvalifikoval, slovenské vyhrál
Prima Česko

Pohádkový příběh Koně roku: Na české derby se Gasparini nekvalifikoval, slovenské vyhrál

Není jeden sportovní šampión jako druhý. Příběh hřebce Gaspariniho ze Slušovic je téměř pohádkový. Čtyřletý hřebec získal před několika týdny titul Kůň roku. První modrou stuhu získal na Slovensku, na české derby se přitom nedostal. Na úspěchy, které od té doby následovaly, je podle trenéra náležitě pyšný a nenechá na sebe sednout jen tak někoho.

Soutěžte s Prima Českem o 5 balíčků kávy společnosti Coffeespot

21. května 2023 08:30

Někdo miluje její chuť, jiný její vůni a další by bez ní nebyl schopen vstát z postele. Káva je zkrátka nedílnou součástí většiny světových kultur. Právě teď máte možnost s Prima Českem soutěžit o pět balíčků kávy společnost Coffeespot. Balíček ve kterém najdete šest druhů kávy můžete získat, pokud nám správně odpovíte na soutěžní otázku uvedenou níže. Hodně štěstí!

Město perleti a čamrdářů: Na návštěvu Žirovnice jeden den nestačí

19. května 2023 00:29

Víte, kdo byli čamrdáři? To zjistíte, když se vypravíte do perleťářské Žirovnice na Vysočině – tu totiž po celém světě proslavily malé a třpytivé knoflíky. Málokdo ale ví, že název městečka má hodně společného i se zemědělstvím a bohatou úrodou. Město perleti zkrátka nabízí tolik zajímavostí, že na jeho poznání vám rozhodně nestačí jeden den.

Divoká Amazonie na Lipně: Návštěvníci mohou nahlédnout do života obávaných piraň i murén

16. května 2023 00:16

Nedaleko břehu lipenské vodní nádrže se návštěvníkům nabízí možnost nahlédnout do divokého světa pod hladinou. Ve třiceti akváriích plavou jak ryby pro české vody typické, tak i více či méně nebezpeční živočichové z daleké Amazonie. V nejrůznějších expozicích tak lze během chvíle navštívit hned několik světadílů.

Soutěžte s Prima Českem o zážitek v oblacích

14. května 2023 08:30

Jedinečný zážitek, na který se vzpomíná ještě po letech. Prima Česko a společnost HaBalon si pro dva z vás připravili voucher v hodnotě 9 290 Kč, který vás vezme do oblak. Stačí odpovědět na soutěžní otázku níže a let horkovzdušným balonem nebo jedinou vzducholodí v ČR, může být váš.

Jak se rodí křehká krása. Křišťálové údolí odhaluje staletou tradici sklářských mistrů

8. května 2023 00:19

České sklo je ve světě stále pojmem, podobně jako třeba české pivo. Mistři skláři pokračují ve staleté tradici a udržují své řemeslo při životě. Na to, jak z kusu žhavé hmoty ve chvilce vykouzlí nádhernou sklenici nebo vázu, se ostatně můžete podívat na vlastní oči. Díky projektu Křišťálové údolí na Liberecku máte možnost navštívit bezmála sedm desítek míst, kde se rodí křehká krása.

Soutěžte s námi o 5 rodinných vstupenek do Muzea fantastických iluzí v Praze

7. května 2023 08:30

Tajemno a zdánlivě nevysvětlitelné triky a jevy fascinují lidstvo odjakživa. Optické iluze, velkoformátové trikové obrazy, a nakonec hlavně zábava pro malé i velké. To všechno můžete zažít v Muzeu fantastických iluzí v Praze ve Vodičkově ulici, kde vás takových exponátů zaujme více než 150. Voucher na rodinné vstupné, tedy dva dospělé a dvě děti, získá pět z vás. Tak neváhejte a soutěžte s námi!

Milujeme krásy České republiky a ještě víc jejich objevování. Pojďte se spolu s námi podívat na místa, která by vás třeba nenapadla ani navštívit. Vyzkoušejte si s námi různé aktivity. Přespíme v luxusních hotelích, ale i venku pod širákem. Čtrnáct krajů, nespočet zážitků. Poznejte zajímavá místa naší země.