Prima Česko

Nejnovější příspěvky k tématu

Soutěž

Soutěž o poukázku na nákup produktů VINIUM v hodnotě 1 000 Kč

Lány vinné révy, zapadající slunce a posezení u sklenky kvalitního a chutného vína. Pokud patříte mezi fanoušky této kombinace, zbystřete. Showtime si se společností VINIUM připravil soutěž, v níž má pět z vás šanci získat poukázku na nákup produktů VINIUM v hodnotě 1 000 Kč. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho štěstí!

Prima Česko

Se stavbou rybníků mu prý pomáhal čert: Syna ale Jakubovi Krčínovi nedopřál

Vítejte v Sedlčanech, v sedmitisícovém městě uprostřed malebné krajiny v okrese Příbram, v blízkosti řeky Vltavy. Sedlčany jsou spojené především se jménem rožmberského regenta Jakuba Krčína. Ten se právě tady usadil a začal podnikat. Kolem jeho života, ale i smrti, tu dodnes zůstává několik nevysvětlených záhad. Po stopách Jakuba Krčína vyrazíme s reportérkou Kateřinou Hálovou.

Soutěžíme s Prima Městem o ubytování ve Strnadovském mlýně

Město Sedlčany slaví letos 730 let od první písemné zmínky. Zveme vás proto na každoroční městské slavnosti ROSA o víkendu 14. - 16. června. Jubilejní třicátý ročník nabídne vystoupení hudebních skupin, místních škol i kapel. Na své si přijdou milovníci chrámové hudby, dechovky, ale i dračích lodí nebo veteránů. U příležitosti oslav máme pro vás soutěž o ubytování v nedalekém Strnadovském mlýně. Výherce získá ubytování pro dvě osoby se snídaní v romantickém prostředí venkovského typu. Šanci na výhru má ten, kdo správně odpoví na soutěžní otázku.

Oáza klidu, kde všechen čas patří jen vám: Wellness hotel Ondrášův dvůr

Hotel adults only, aneb místo, kde se mohou ubytovat pouze dospělí. V zahraničí oblíbený a rozšířený trend. V Česku takových míst naopak moc není, lidé mu tady teprve přicházejí na chuť. Jak to v podnicích, kde jsou vítáni pouze dospělí a děti nad 15 let, chodí? Abychom to vám, divákům, mohli ukázat, vydali jsme se s kamerou pořadu Prima Česko do wellness hotelu Ondrášův dvůr.

Vyhrajte s Prima Českem pět rodinných vstupenek do Muzea fantastických iluzí v Praze

Nevíte, čím potěšit své blízké? Co takhle vyrazit za zábavou třeba do Muzea fantastických iluzí ve Vodičkově ulici v Praze? Právě tady návštěvníci uvidí jedinečnou přehlídku optických klamů z celého světa, u kterých si navíc pořídí vtipné fotky a videa. Vyhlašujeme soutěž o pět rodinných vstupenek. Šanci na jejich získání má ten, kdo správně zodpoví soutěžní otázku.

Soutěž s pořadem Prima Česko o 10 vstupenek do vzdělávacího parku Space Mission

Jaro přímo vybízí k výletům a poznávání světa kolem nás. A pokud toužíte po nevšedním dobrodružství, pak pro vás máme tip — vzdělávací park Space Mission, kde celou rodinu čeká vesmírná mise. Tady se lze projít po orbitální stanici, prohlédnout si kokpit raketoplánu a zažít pocity astronautů ve stavu bez tíže nebo simulaci přistání na Měsíci či na Marsu. Ve Space Campu je pak možné zažít výcvik astronautů ve virtuální realitě nebo na skutečném trenažeru pilotů a astronautů — gyroskopu. Nechybí ani stovky originálních exponátů NASA. To všechno najdete ve vzdělávacím parku Space Mission na Výstavišti Brno. A my pro pět z vás máme dvě vstupenky.

Milujeme krásy České republiky a ještě víc jejich objevování. Pojďte se spolu s námi podívat na místa, která by vás třeba nenapadla ani navštívit. Vyzkoušejte si s námi různé aktivity. Přespíme v luxusních hotelích, ale i venku pod širákem. Čtrnáct krajů, nespočet zážitků. Poznejte zajímavá místa naší země.