Motorismus

Nejnovější příspěvky k tématu

Vondra: Z Eura 7 vykostíme čtyři zásadní věci. Je tam i brutální zásah do osobních svobod
360°

Vondra: Z Eura 7 vykostíme čtyři zásadní věci. Je tam i brutální zásah do osobních svobod

Europoslanec Alexandr Vondra (ODS) shledává v projednávané normě Euro 7 čtyři zásadní problémy, které by rád z návrhu „vykostil“. Ty se týkají samotného obsahu a motoristických regulací i lhůty implementace případných nových pravidel. Jeden z návrhů navíc prý „brutálně“ zasahuje do osobních svobod řidičů. Zároveň je potřeba, aby eurokomise Evropu příliš „nesešněrovávala“ oproti ostatním hráčům na světových trzích, protože Čína by tím pádem vycházela jako vítěz, zhodnotil Vondra v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Je to případ beznaděje. Schumacherův blízký přítel promluvil o stavu legendárního pilota
Sport

Je to případ beznaděje. Schumacherův blízký přítel promluvil o stavu legendárního pilota

Téměř deset let uplynulo od chvíle, kdy měl Michael Schumacher nehodu na lyžích, při níž utrpěl těžké zranění. Informace o jeho stavu rodina dál přísně tají a jen pár vybraných lidí se dostane do Schumacherovy blízkosti. Jedním z nich je švýcarský novinář Roger Benoit. Jeho slova o stavu bývalého závodníka pozitivní rozhodně nejsou, píše web de.dayfr.com.

Na prodej je starý taxikářský mercedes za 12 milionů. S tímhle totiž jezdil Niki Lauda

Na aukci ve švýcarském Svatém Mořici se bude dražit jedinečný Mercedes-Benz 190 E, se kterým v rámci dobové reklamní akce závodil legendární Niki Lauda. Stejný typ vozu, přezdívaný často také jako „baby benz“, byl v 80. a 90. letech populární u taxikářů v celé Evropě, u nás si jej navíc oblíbili mnozí majitelé cirkusů a pouťových atrakcí.

Za Schumachera odpovídala umělá inteligence. Fanoušci zuří, rodina chce bulvár hnát před soud

Slibovaný „exkluzivní rozhovor“ s Michaelem Schumacherem pro Die Aktuelle ve skutečnosti vznikl po dialogu s umělou inteligencí. Rodina v současné chvíli chystá právní kroky, píše německý on-line magazín Übermedien. Legendární závodník po nehodě na lyžích už deset let leží upoután na lůžku a bulvární časopisy hledají způsob, jak s ním prohodit aspoň pár vět. Ten, který zvolil německý plátek, ale všechny šokoval.

Fenomén Sébastien Loeb: Poprvé za volantem soutěžní Škody Fabia a hned vítězně

Legendární francouzský pilot se s českým vozem Škoda Fabia RS Rally2 zúčastnil výborně obsazené Azores Rallye a v konkurenci o několik generací mladších borců bez větších problémů zvítězil. Už devětačtyřicetiletý Loeb se Škodovkou dosud nikdy nezávodil, přesto ji dovedl do cíle na čele pelotonu dalších sedmi Fabií před mistrem světa Mikkelsenem.

Nejnovější zprávy, videa a reportáže ze světa automobilových a motocyklových závodů, Formule 1, rallye, Dakar, Moto GP a dalších motosportů.