reklama

Motorismus

Nejnovější příspěvky k tématu

Formule z jiné planety. Hamilton v supervoze nahání hrůzu, překoná rekord Schumachera?

18. listopadu 2021 06:55

Zdálo se, že na okruhu Interlagos v Brazílii spolu soupeří 19 pilotů formule 3 a jeden jezdec z formule 1. Tím byl Lewis Hamilton, který si jel při víkendové Grand Prix vlastní závod, v němž na něj neměl páky ani hlavní konkurent v šampionátu Max Verstappen. Nizozemec nadále vede pořadí a má nakročeno k premiérovému titulu mistra, nicméně Brit ve svém mercedesu s novou pohonnou jednotkou nahání hrůzu.

Abraham o konci Rossiho: Showman těžící z mediálního boomu. Jinak ale normální borec

16. listopadu 2021 06:15

Celý závodní víkend ve Valencii provázelo heslo „Grazie Vale“. Legendární Valentino Rossi po 26 sezonách v MotoGP napsal tečku za svojí bohatou kariérou. „Měl velkou výhodu v tom, že je velký showman. Tedy hlavně v minulosti byl. Když vyhrával, po každém úspěchu si přichystal něco svého,“ komentuje pro CNN Prima NEWS uzavření jedné monstrózní kapitoly Karel Abraham, který měl tu čest s „Doktorem“ závodit.

Nový Ford Mondeo bude mít možná přece jenom klasickou podobu

13. listopadu 2021 23:58

Ford zastaví výrobu současného Mondea ve Valencii už v březnu příštího roku. Není se čemu divit, prodeje jsou nicotné. O modelu, který by ho zastoupil, však nejsou žádné spolehlivé informace. Nyní to vypadá, že se možná dočkáme překvapení v podobě klasicky tvarovaného modelu namísto uvažovaného SUV.

Hlavní zprávy

reklama

Motorismus

Nejnovější zprávy, videa a reportáže ze světa automobilových a motocyklových závodů. Formule 1, rallye, Dakar, Moto GP a motocykly.