ShowTime

Nejnovější příspěvky k tématu

Momoa si našel krátce po oznámení rozvodu novou lásku. Pochlubil se fotkami hvězdné krásky

Herec Jason Momoa, který se do paměti televizních diváků zapsal nejen díky filmu Aquaman, se na sociální síti pochlubil snímky s novou partnerkou, a to jen pouhé čtyři měsíce poté, co oznámil rozvod s Lisou Bonetovou. Jeho novou láskou je herečka Adria Arjonaová. Jejich vztah také potvrdil pro magazín People zdroj z blízkého okolí obou herců.

Kate se potýká s vysilujícími vedlejšími účinky chemoterapie. Přichází o vlasy, tvrdí média

Princezna Catherine, která v březnu světu oznámila, že jí byla diagnostikována rakovina, prochází podle zdroje z paláce vyčerpávající léčbou. Nepříjemné vedlejší účinky zahrnující silnou nevolnost se ale manželka prince Williama snaží statečně skrývat, a to především kvůli svým dětem, napsal server Radar Online. Princezna z Walesu se prý dokonce potýká i se ztrátou vlasů a úbytkem na váze. Podle webu BBC se pravděpodobně v nejbližší době ke svým veřejným povinnostem nevrátí.

Fotbalový tým hvězd Amfora sehraje poslední zápas. Bohdalová zavzpomínala na Kambodžu

V oblíbeném pořadu Show Jana Krause se tentokrát představí rekordních sedm hostů. Pět z nich jsou členové legendárního fotbalového týmu hvězd Amfora, na natáčení dorazil i sám zakladatel klubu – producent Petr Salava. Ten spolu s Jiřinou Bohdalovou, Stanislavem Hložkem, Zdeňkem Mertou a Romanem Skamene povyprávěl nejen o začátcích klubu, ale třeba také o výpravě do Kambodže. „Tu jsem zorganizovala já,“ pochlubila se Bohdalová.

Zprávy ze světa celebrit a jejich soukromí. Skandály, milostné aféry, rozvody, večírky, rozhovory se slavnými osobnostmi. Nakoukněte s námi do životů vašich oblíbených osobností a poznejte, co je těší a co je trápí.