reklama

ShowTime

Nejnovější příspěvky k tématu

Trpím strašně, mám tři nalomené obratle. Čekám, co přinesou příští dny, říká Zagorová

25. listopadu 2021 06:20

Česká zpěvačka Hana Zagorová se zotavuje po nedávné zdravotní indispozici, měla by proto odpočívat. To údajně dělá, odhodlala se ale k výjimce kvůli zpěvákovi Marku Ztracenému. Proč? Natočili spolu nový duet, který bude mít symbolickou premiéru na první adventní neděli. Na to se Zagorová těší, během natáčení ale bylo vidět, že nebyla v nejlepší zdravotní kondici.

Soutěžte se Showtimem a Naturevií o poukaz v hodnotě 3000 Kč na produkty Naturevia

22. listopadu 2021 19:54

Kašle a smrká kdekdo. Nachlazení a podzimní virózy se rychle šíří. Je nejvyšší čas pořádně posílit obranyschopnost. Showtime společně s partnerem Naturevia si připravili soutěž. Tři z vás můžou vyhrát poukázku v hodnotě 3 000 Kč na nákup produktů od Naturevia. Například nakopávače imunity, jako jsou ImunoHelp nebo třeba laktobacily a ostropestřec. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka!

Partner je pryč a chybí nám, řekla Bagárová. Co se stalo s jejím vztahem s Muradovem?

16. listopadu 2021 08:17

Zpěvačka Monika Bagárová je maminkou na plný úvazek. Svou dceru Ruminku bere s sebou skoro všude, její partner, zápasník Makhmud Muradov, totiž tráví většinu roku za hranicemi, a tak se jí nemůže plně věnovat. V Česku se už začalo šuškat i o krachu vztahu rodičů. Zpěvačka redakci CNN Prima NEWS prozradila, jak to mezi sebou opravdu mají.

Hlavní zprávy

Paroubek pomýšlí na post prezidenta. Ty, co chtějí kandidovat, si tam nepřeji, řekl
Politika

Paroubek pomýšlí na post prezidenta. Ty, co chtějí kandidovat, si tam nepřeji, řekl

Současná situace může být pro ČSSD počátkem konce, tvrdí bývalý šéf strany Jiří Paroubek. „Záleží na tom, kdo se teď zmocní vedení. Pokud to bude Jana Maláčová a vezme si k sobě pár schopných lidí, myslím si, že naděje je. Pokud se ale toho zmocní lidé řízeni Pochem nebo Chovancem, to znamená Petříček, Šmarda a takováto parta, bude to konec,“ řekl bývalý premiér Paroubek v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Zároveň připustil, že je ochotný se ucházet o post hlavy státu.

reklama

ShowTime

Zprávy o celebritách a jejich soukromí, to je pořad ShowTime. Skandály, milostné aféry, rozvody, večírky, rozhovory se slavnými osobnostmi. Moderují Gabriela Soukalová, Eva Perkausová a Laďka Něrgešová.