reklama

ShowTime

Nejnovější příspěvky k tématu

Další příspěvky k tématu

Soutěžte se Showtimem o knihy Sandry Pogodové

Což trochu upustit páru a užít si čistokrevnou nálož zábavy v papírové podobě? Máme pro vás soutěž o knihy Sandry Pogodové Hoď se do pogody a Buď v pogodě. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka.

Soutěžte se Showtimem o knihu Pane prezidente...

Rádi se začtete do odlehčené literatury, která ale může nést i hlubší myšlenku? Pak máme soutěž právě pro vás! Zahrajeme si o knihu Pane prezidente... –⁠ napsal třeťák. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už stačí počkat a mít trochu toho štěstíčka.

Podivná zranění a zmizelé doklady. Smrt aktivisty Šyšova policie vyšetřuje jako vraždu
Zahraničí

Podivná zranění a zmizelé doklady. Smrt aktivisty Šyšova policie vyšetřuje jako vraždu

Šéfa ukrajinské organizace, která pomáhá uprchlým Bělorusům, našli oběšeného v Kyjevském parku. Vital Šyšov se ztratil v neděli při ranním běhu. Podle ukrajinské policie mu někdo ukradl mobil a doklady. Detektivové tak začali případ vyšetřovat jako úkladnou vraždu, která měla být maskovaná sebevraždou. Za jeho smrtí podle nevládních organizací může stát režim v Bělorusku.

Odložené výlety i samotka pro nakažené. Školy dostaly doporučení na nový školní rok
Školství

Odložené výlety i samotka pro nakažené. Školy dostaly doporučení na nový školní rok

Celý uplynulý školní rok byl zcela odlišný od těch, na které jsou žáci zvyklí. Pandemie koronaviru způsobila studentům všech úrovní vleklé těžkosti. Řada z nich si dlouhé měsíce musela vystačit s domácí výukou. A když už se dostali do lavic, tak za velmi přísných podmínek jako je nepřetržité nošení roušek a respirátorů či povinnost nechat se testovat. Stejně tak trpěli i učitelé. Jak bude vypadat nadcházející školní rok?

reklama

ShowTime

Zprávy o celebritách a jejich soukromí, to je pořad ShowTime. Skandály, milostné aféry, rozvody, večírky, rozhovory se slavnými osobnostmi. Moderují Gabriela Soukalová, Eva Perkausová a Laďka Něrgešová.