ShowTime

Nejnovější příspěvky k tématu

Drsné praktiky v českém šoubyznysu za totality. Vládl Štaidl, umělci se kradli
ShowTime

Drsné praktiky v českém šoubyznysu za totality. Vládl Štaidl, umělci se kradli

I v dobách hluboké totality probíhaly v zákulisí českého šoubyznysu nelítostné konkurenční boje. Mezi největší hudební bosse patřívali Ladislav Štaidl, Karel Vágner, František Janeček a Petr Hannig. Každý z nich měl svoje ovečky, za které se bil. A kdo z nich vyčníval, toho se ten druhý snažil tajně zlanařit do své „stáje“. Kdo měl největší vliv a dokázal zpěvákům zajistit nejlepší podmínky?

Nepovažuji se za úspěšnou autorku, říká Pawlowská. Promluvila o ztrátě milovaného manžela
ShowTime

Nepovažuji se za úspěšnou autorku, říká Pawlowská. Promluvila o ztrátě milovaného manžela

Pořád je to pro mne těžké, říká spisovatelka Halina Pawlowská o období po smrti manžela Zdeňka, který zemřel před téměř deseti lety. V pořadu Povídej na CNN Prima NEWS s nadsázkou připodobnila ztrátu milovaného člověka ke ztrátě oblíbené rtěnky. Mimo jiné promluvila také o plánech na novou knihu a prozradila, jestli samu sebe vnímá jako úspěšnou autorku.

Hůlka přiznal stovky žen, rodiny se ale dočkal až v padesáti. Prozradil, jak mu změnila život

1. června 2023 06:03

Zpěvák Daniel Hůlka, který slaví 55. narozeniny, musel na pravou lásku čekat dlouho. Po několika nevydařených vztazích dokonce uvažoval, že si podá inzerát na seznámení. Nakonec se ale rodiny dočkal. Jak poznal svou osudovou ženu, která na rozdíl od jeho bývalých partnerek není ze světa šoubyznysu? A jaký je otec?

Vyhrajte se Showtimem balíček k filmové novince Spider-Man: Napříč paralelními světy

31. května 2023 19:55

Pokračování oscarového Spidermana vtrhne zítra do českých kin. Ve snímku Spider-Man: Napříč paralelními světy se Miles Morales znovu setkává s Gwen Stacyovou a vydávají se na zběsilou jízdu Mnohovesmírem. A vy můžete být u toho. Máme pro vás soutěž o balíčky se vstupenkami do kina, porcí popcornu a třeba slunečními brýlemi, tričkem a taštičkou Spiderman. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít trochu toho štěstí.

Zprávy ze světa celebrit a jejich soukromí. Skandály, milostné aféry, rozvody, večírky, rozhovory se slavnými osobnostmi. Nakoukněte s námi do životů vašich oblíbených osobností a poznejte, co je těší a co je trápí.