reklama

Požáry

Nejnovější příspěvky k tématu

Další příspěvky k tématu

Kempem na jihu Čech otřásla série výbuchů. Hořelo sedm karavanů, na místě byly děti

Aktualizováno

V kempu Radava na hranici Středočeského a Jihočeského kraje došlo v pondělí večer k sérii výbuchů. Lidé je slyšeli i na vzdálenost několika kilometrů, na místo ihned zamířily cisterny, které požár během několika minut uhasily. Podle informací CNN Prima NEWS hořelo 14 karavanů a dvě osobní auta, na místě byly i děti. Při incidentu nikdo nebyl zraněn.

Neměli kam utéct. Při výbuchu továrny bez nouzových východů zahynulo 52 lidí

Úřady v Bangladéši zatkly majitele potravinářské továrny, v níž při čtvrtečním a pátečním požáru uvázlo a zahynulo 52 lidí. Muž je podezřelý z vraždy. Šestipodlažní budova u bangladéšské metropole Dháky byla podle policie postavena bez povolení, neměla požární nouzové východy a nebyla v ní provedena náležitá bezpečnostní opatření, informovala agentura Reuters.

V pražské Uhříněvsi hoří hala, slyšet byly silné exploze. Hasiči požár dostávají pod kontrolu
Požáry

V pražské Uhříněvsi hoří hala, slyšet byly silné exploze. Hasiči požár dostávají pod kontrolu

  • Aktualizováno
  • V pražské Uhříněvsi hoří skladovací hala o ploše 10 krát 30 metrů. Kvůli většímu počtu zasahujících jednotek hasičů byl vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu. Podle informací CNN Prima NEWS byly na místě slyšet silné exploze, k vidění je také veliký dým. Došlo k destrukci střešní konstrukce a částečnému zřícení boční stěny haly. Odhad škody je 120 milionů korun. Příčinu vyšetřuje hasičský a policejní vyšetřovatel.

    reklama

    Požáry

    Aktuální zpravodajství o požárech a žhářství v České republice i ve světě. Máte pro nás námět? Pište na Facebooku CNN Prima nebo na mail CNNPrima@iprima.cz.