reklama

MMA

Nejnovější příspěvky k tématu

Nepřípustné, rozhodla organizace Oktagon. Vyloučila zápasníka kvůli tetování Hitlera

30. prosince 2021 10:32

Za velmi zvláštních okolností musela MMA organizace Oktagon zasáhnout do programu čtvrtečního turnaje. Když zjistila, že zápasník Radek Roušal má na pravé ruce vytetovaného nechvalně proslulého diktátora Adolfa Hitlera, okamžitě jeho účast na akci zrušila. Sám 26letý fighter se omluvil a podotkl, že podobizna nacistického vůdce je pozůstatkem mladické nerozvážnosti.

Strach o Rockyho: Covid Vémolově Lele zkomplikoval porod, s Karlosem teď spát nebude

4. prosince 2021 21:10

Partnerka Karlose „Terminátora“ Vémoly Lela Ceterová ve středu porodila malého Rockyho. Jenže nic se neobešlo bez komplikací. Pár dní před nástupem maminky do nemocnice dostali novopečení rodiče covid. Ceterová v sobotu v živém vysílání na Instagramu popsala, že žila ve stresu a beznaději. Domů se vrací v neděli, se svým partnerem ale nemůže spát v jedné místnosti.

Kritizovaný zápas MMA v Polsku: V kleci došlo na souboj pohlaví. Kdo v něm zvítězil?

2. listopadu 2021 16:08

Skandální, nepřípustné. Velké kontroverze vzbudil zápas ve smíšených bojových uměních v Polsku, který měl organizaci MMA-VIP zařídit značnou pozornost. Nabídla totiž souboj, ve kterém se střetla zápasnice s mužským fighterem. Na žádný šok nedošlo – žena „přežila“ do druhého kola, v něm ale musel rozhodčí dění v oktagonu přerušit, protože převaha byla značná a nebezpečná.

Odporné, ženu v kleci může i zabít. Slavný moderátor nechápe transgender zápasnici v MMA

14. září 2021 15:47

Jak už z webu CNN Prima NEWS víte, svět MMA minulý pátek zažil velmi sledovanou událost. V kleci se představila teprve druhá transgender zápasnice v historii Alana McLaughlinová. Její vítězné vystoupení v oktagonu způsobilo kontroverze, mezi kritiky se řadí i známý britský moderátor Piers Morgan. V komentáři pro Daily Mail nechápe, jak se někdo, kdo je 33 let chlap a působil v americké armádě, může v oficiálním zápase prát s biologickou ženou.

MMA: První nezdar Pudilové v Oktagonu, prozatímní titul v kleci získal Krištofič

25. července 2021 06:12

Přední česká MMA bojovnice Lucie Pudilová prohrála na pražské Štvanici s Brazilkou Talitou Bernardovou a připsala si první nezdar pod hlavičkou organizace Oktagon. V hlavním zápase sobotního galavečera, který se konal pod širým nebem na centrálním dvorci tenisového areálu za přítomnosti několika tisíc fanoušků, porazil Slovák Samuel Krištofič polského soupeře Marcina Naruszczku a získal prozatímní pás šampiona ve střední váhové kategorii.

Hlavní zprávy

KOMENTÁŘ: Pohraničí bojkotuje očkování. Na vině je i stát, jenž zapadákovy ignoruje
Názory

KOMENTÁŘ: Pohraničí bojkotuje očkování. Na vině je i stát, jenž zapadákovy ignoruje

Zapadákov, ospalá díra, konec světa či kraj, kde lišky dávají dobrou noc. Všemi zanedbávané oblasti na okrajích republiky se nyní staly i centry odporu vůči očkování. Bílá Voda v Jeseníkách hlásí jen 31 procent očkovaných alespoň první dávkou vakcíny, Vřesová v Karlovarském kraji necelých 42 procent, Horní Lomná v Beskydech 44 procent. Na vině ale nejsou jen spiklenecké teorie antivaxerů, nýbrž i dlouholetá ignorace pohraničí spojená s vylidňováním a ekonomických úpadkem.

Pokud Michaláková u soudu uspěje, čeká Norsko obrovská vlna žalob, věří Zdechovský
360°

Pokud Michaláková u soudu uspěje, čeká Norsko obrovská vlna žalob, věří Zdechovský

Pokud Eva Michaláková uspěje u evropského soudu ve sporu o své děti, přijde obrovská vlna žalob na norské úřady, řekl europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL). Roky se táhnoucí případ odebraných synů norským úřadem Barnevernet podle něj vznikl na základě fiktivního obvinění. Psycholog Jaroslav Šturm v pořadu 360° na CNN Prima NEWS podotkl, že zákazy ze strany norských úřadů v případu odebrání dětí Michalákové byly v mnoha ohledech absurdní.

reklama

MMA

Nejnovější zprávy ze světa MMA neboli smíšeného bojového umění. Výsledky, zápasy, reportáže a zajímavosti ze životů bojovníků.