reklama

MMA

Nejnovější příspěvky k tématu

Velkolepá show plná lvů letos nebude. Vémola a Ceterová odložili svatbu. Proč?
Lifestyle

Velkolepá show plná lvů letos nebude. Vémola a Ceterová odložili svatbu. Proč?

Šok pro své fanoušky přichystali český MMA zápasník Karlos Vémola se svou snoubenkou Lelou Ceterovou. Chystali svatbu, ale na poslední chvíli ji o rok odložili. Proč? Důvodem je zdravotní stav jak „Terminátora“, tak slovenské playmate. Velkolepá show, jak o svatbě pár často mluví, se tak uskuteční 28. července 2022. Den musel zůstat stejný. Pro oba je totiž velmi důležitý.

Další příspěvky k tématu

Kdybych zrušil zápas, zruším i svatbu, říká Vémola. Marpo? Mě disco zápasník nezmlátí

Slavný český MMA fighter Karlos Vémola se nyní nachází ve skutečně perném období. Jeho partnera Lela je těhotná, v červenci si ji vezme, ještě předtím absolvuje titulový souboj, pak ho čeká exhibiční boxerská show s rapperem Marpem. „Největší money fight, který tu kdy byl. Žádný zápasník na česko-slovenské půdě předtím nedostal tolik peněz za zápas,“ řekl „Terminátor“ v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS.

Titul zůstává u Kozmy. Český MMA šampion v krvavé bitvě přemohl Brazilce Silvu

Byl to skutečný zlatý hřeb MMA galavečera Oktagon 24. Titulová bitva mezi Davidem Kozmou a Brazilcem Leandrem „Apollem“ Silvou se natáhla na kompletních pět pětiminutových kol. Zápas plný krve nakonec na body vyhrál český „Růžový panter“ a obhájil tak mistrovský pás z velterové váhy. Akci v brněnském sále Zoner BobyHall mohlo sledovat 500 diváků, kteří zejména při závěrečném fightu vytvořili magickou kulisu.

Šampion MMA Procházka: Vítězit můžete i díky temné síle. Snažím se to ale nedělat

Svým nedávným vítězstvím v Las Vegas šokoval celý svět MMA. Za globálně oceňovaným úspěchem bojovníka Jiřího Denisy Procházky není ani zdaleka pouze fyzická dřina. Svalovec s extravagantním účesem v rozhovoru pro CNN Prima NEWS popisuje, k čemu je v kleci dobrá jak samurajská moudrost, tak někdy též nenávist. Že mu pomáhá strach. A že do zápasu chodí připraven i zemřít.

Dvořáka čeká třetí řežba v UFC. Dát stejné K.O. jako Procházka by se mi líbilo, říká

Na začátku května ohromil svět MMA zápasník Jiří Procházka, když loktem z otočky „vypnul“ matadora Dominicka Reyese. Způsobit podobný rozruch se pokusí David Dvořák, kterého v UFC čeká třetí zápas, dva předchozí český fighter muší váhové kategorie vyhrál. Přidá v neslavnější organizaci třetí skalp? Další překážkou je Brazilec Raulian Paiva. „Pokud pojedu to, co je třeba, a budu se maximálně soustředit, mám na to ho ukončit v postoji i na zemi,“ vzkazuje v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Zápasil jen jednou, přesto McGregor vydělal za poslední rok ze sportovců nejvíc

Loni na jaře se začaly utahovat opasky, takřka u všech sportovních akcí se objevilo „zrušeno“, v lepším případě „odloženo“. Přesto si ti nejlepší sportovci rozhodně nežili špatně. Magazín Forbes zveřejnil seznam nejvýdělečnějších hvězd za posledních specifických 12 měsíců. Všem vévodí MMA celebrita Conor McGregor, ačkoliv v tomto období nastoupil jen do jednoho zápasu.

Úspěch na divoké vodě. Rohan i Minařík Kudějová úspěšně dopluli do semifinále
OH 2021

Úspěch na divoké vodě. Rohan i Minařík Kudějová úspěšně dopluli do semifinále

Kanoista Lukáš Rohan i kajakářka Kateřina Minařík Kudějová bez problémů postoupili do semifinále vodního slalomu na olympijských hrách v Tokiu. Šestadvacetiletý Rohan zajel v kvalifikaci osmý čas, za nejrychlejším Slovákem Matejem Beňušem zaostal o více než pět sekund. Minařík Kudějová byla šestá, téměř osm vteřin za favorizovanou Australankou Jessicou Foxovou.

reklama

MMA

Nejnovější zprávy ze světa MMA neboli smíšeného bojového umění. Výsledky, zápasy, reportáže a zajímavosti ze životů bojovníků.