reklama

Filmy

Nejnovější příspěvky k tématu

Zazářila ve filmech Všichni dobří rodáci či Noc nevěsty. Oblíbená herečka zemřela
Kultura

Zazářila ve filmech Všichni dobří rodáci či Noc nevěsty. Oblíbená herečka zemřela

V úterý 23. listopadu zasáhla nejen šumperské divadlo smutná zpráva. V 85 letech zemřela dlouholetá členka místní činohry Jaroslava Vysloužilová-Wanieková. Ačkoliv více než 40 let zasvětila právě Divadlu Šumperk, diváci si jí mohli všimnout i v řadě filmových rolí, například ve snímcích Všichni dobří rodáci nebo Noc nevěsty. O její smrti informovalo vedení divadla.

Láska Dietrichové a Gabina byla jako z hollywoodského filmu. Nakonec ale nevydržela
Filmy

Láska Dietrichové a Gabina byla jako z hollywoodského filmu. Nakonec ale nevydržela

Ve světě filmových hvězd se občas stane, že se do sebe dvě celebrity zamilují. Výjimkou nebyli ani francouzský herec Jean Gabin a německá zpěvačka a herečka Marlene Dietrichová. Ačkoliv se do sebe nezamilovali na první pohled, jejich láska pro ně byla výjimečná. Museli překonat dlouhé vzdálenosti a strasti druhé světové války. I přesto, že v těchto životních zkouškách uspěli, jejich vztah po válce nevydržel.

Další tragédie během natáčení. Člena štábu filmu Indiana Jones našli v hotelu mrtvého

5. listopadu 2021 16:02

Nic Cupac, člen produkčního štábu filmu Indiana Jones 5, odletěl do Maroka, aby pomohl s komplikovaným kaskadérským kouskem. Svou misi však nesplnil. Čtyřiapadesátiletý muž byl nalezen mrtvý ve svém hotelovém pokoji ve městě Fes, uvedli zástupci Walt Disney Studios pro New York Post. Konkrétní příčina smrti zatím nebyla zveřejněna.

Zemřela legendární herečka z filmu Vrchní, prchni! či seriálu Krejzovi. Proslula svým účesem

2. listopadu 2021 16:27

Ve věku 77 let zemřela v sobotu herečka, dabérka a pedagožka Jana Altmannová. Za její rodinu to v úterý sdělila Zuzana Mattlachová. Ve filmech a televizi se Altmannová objevovala především v menších rolích, hrála často v pohádkách, kde se uplatnil její typický účes s vlasy vyčesanými do drdůlku. Věnovala se také ve velké míře loutkovému divadlu, které vystudovala na pražské DAMU. Na škole také desítky let učila.

Jákl: Zodpovědnost za zbraň nenese herec, ale zbrojířka. Snad se Baldwin nezhroutí

29. října 2021 10:24

Zodpovědnost za zbraň při natáčení nenese herec Alec Baldwin, ale zbrojířka, řekl v pořadu Nový den televize CNN Prima NEWS český režisér, producent, herec a kaskadér Petr Jákl. Reagoval tak na tragédii při natáčení hollywoodského westernu Rust v Novém Mexiku, kterou vyšetřuje policie. Baldwin při nacvičování scény postřelil hlavní kameramanku Halynu Hutchinsonovou, která v nemocnici na následky zemřela. Známý herec se z toho podle Jákla, který je spoluproducentem filmu, může psychicky zhroutit.

Hlavní zprávy

Sledujte ŽIVĚ: Zeman začal přijímat kandidáty na ministry. Co říká po schůzce Bartoš?
Politika

Sledujte ŽIVĚ: Zeman začal přijímat kandidáty na ministry. Co říká po schůzce Bartoš?

Prezident Miloš Zeman začal v pondělí přijímat kandidáty na ministry v nově vznikající vládě pod vedením lídra koalice Spolu Petra Fialy (ODS). Jelikož kandidáti nastoupí v abecedním pořadí, jako první dorazil v 15:00 do Lán šéf Pirátů Ivan Bartoš, kandidát na ministra pro místní rozvoj. Na čem se s prezidentem domluvili? Sledujte živě vyjádření Bartoše na stanici CNN Prima NEWS nebo zde v článku.

reklama

Filmy

Filmové aktuality. Premiéry, co se chystá, zprávy o filmových celebritách, zákulisní informace. Tipy na to nejlepší, co můžete vidět v kině i doma.