Média

Nejnovější příspěvky k tématu

Problém pro statisíce Čechů. Seznam postihl výpadek, lidé se nepřihlásili do e-mailu
Média

Problém pro statisíce Čechů. Seznam postihl výpadek, lidé se nepřihlásili do e-mailu

 • Aktualizováno
 • Společnost Seznam postihl během pondělí několikahodinový výpadek v přihlašování. Lidé se v té době nemohli dostat do svých e-mailových schránek ani dalších služeb Seznamu vyžadujících přihlášení. Při přístupu z e-mailového klienta na počítači nebo mobilním telefonu elektronická pošta fungovala bez větších problémů, uvedla společnost na Twitteru. Mluvčí firmy Aneta Kapuciánová řekla, že příčinu výpadku technici společnosti stále zjišťují, kybernetický útok může vyloučit.

  CNN Prima NEWS je v TOP 5 nejdůvěryhodnějších médií v Česku. Uspěla televize i web

  15. června 2022 13:47

  CNN Prima NEWS patří mezi pětici nejdůvěryhodnějších médií v Česku. Vyplývá to z analýzy výzkumné organizace Reuters Institut, který je spjat s tiskovou agenturou Reuters. Výzkum uvádí, že CNN Prima NEWS považuje za důvěryhodnou 52 procent respondentů. Vysoko se CNN Prima NEWS objevila rovněž v hodnocení týdenního zásahu, a to jak u on-line čtenosti, tak i off-line, kam výzkumníci zařadili televizi, rádio či tisk. Na druhou stranu ovšem klesá důvěra Čechů v média samotná.

  ČT nestačí koncesionářské poplatky. Omezí investice či výrobu sportovních pořadů

  31. května 2022 14:17

  Česká televize plánuje v letech 2023 a 2024 ušetřit 910 milionů korun. Důvodem je pokles reálné hodnoty koncesionářského poplatku. Šetřit chce na provozu, programu, původní tvorbě i investicích. Mimo jiné chce ukončit provoz kanálu ČT3 a omezit nákupy vysílacích práv či výrobu sportovních pořadů kanálu ČT sport. Na úterní tiskové konferenci to uvedl generální ředitel Petr Dvořák.

  Perly ruské propagandy: Bidenovi homosexuálové, „fašista“ Hašek i sankce do p***le

  7. května 2022 06:27

  Ruská propaganda hraje od samého začátku invaze na Ukrajinu velkou úlohu. Kreml cpe přes svá média čím dál více neuvěřitelnější obvinění, kterými se buď snaží ospravedlnit svou agresi, nebo jimi chce očernit Ukrajinu a státy, které ji podporují. Propaganda přitom do éteru vypustila i perly, které snad téměř žádný člověk nemůže brát vážně. Přečtete si některé z nich.

  Moderátoři pořadu 360° Wolfová a Půr: Máme rádi hosty, kteří jdou na komoru

  5. května 2022 06:01

  Oba jsou známí novináři, v médiích pracují už řadu let. Profesně se ale poprvé setkali až v televizi CNN Prima NEWS. Pavlína Wolfová a Michal Půr moderují diskusní večerní pořad 360°. „Připravujeme se pořád. Od téhle práce se nikdy nemůžete úplně odpojit,“ shodují se v rozhovoru pro časopis CNN Prima NEWS Rok 2, který je právě v prodeji.

  Z vyváženého zpravodajství nebudeme ustupovat, říkají šéfové redakce CNN Prima NEWS

  4. května 2022 06:46

  Nabízíme divákům více úhlů pohledu, přibližujeme jim zprávy srozumitelně a bez toho, abychom se nad ně povyšovali. Chceme být nadále objektivní, dávat prostor i hlasům, s nimiž nemusíme souhlasit, ale zastupují část společnosti, říká šéfredaktor CNN Prima NEWS Pavel Štrunc. V rozhovoru pro magazín CNN Prima NEWS Rok 2 spolu se svým zástupcem a ředitelem online zpravodajství skupiny Prima Tomášem Večeřou mluví o novinkách ve vysílání i na webu a prozrazují plány na další rok.

  CNN Prima NEWS během 2. roku na trhu ztrojnásobila počet diváků. Jaká témata je oslovila?

  3. května 2022 13:34

  Přesně před dvěma lety – 3. 5. 2020 – odstartovala multiplatforma CNN Prima NEWS. Druhý rok potvrdil vzestupnou trajektorii nastavenou v prvním roce a přinesl řadu rekordů. Díky kvalitně pokrytým klíčovým zpravodajským událostem, jako byly říjnové parlamentní volby či válka na Ukrajině, překonávala stanice CNN Prima NEWS i hranici 4% share v CS 15+ v celodni. A multiplatforma jako celek oslovila letos v březnu 7 783 tisíc lidí v CS 10+.

  Sociální bubliny samy sebe utvrzují o jediné pravdě, říká šéf Primy Marek Singer

  2. května 2022 19:19

  Kam se posunula zpravodajská platforma CNN Prima NEWS za druhý rok svého fungování a jak ji prověřily zásadní události jako pandemie koronaviru a válka na Ukrajině? Generální ředitel skupiny Prima Marek Singer v rozhovoru pro magazín CNN Prima NEWS Rok 2, který je právě v prodeji, mluví i o tom, proč se nesmíme bát diskuse a různých názorů.

  Hlavní zprávy

  Sledujte ŽIVĚ Partii s Pekarovou a Schillerovou: Rozděluje společnost vláda, nebo opozice?
  Sledujte v TV

  Sledujte ŽIVĚ Partii s Pekarovou a Schillerovou: Rozděluje společnost vláda, nebo opozice?

  Kde se nachází hranice mezi relevantním politickým dialogem a co už je za hranou? Osvědčila se vláda premiéra Petra Fialy (ODS) v boji proti zdražování? O těchto tématech budou mimo jiné v nedělní Partii diskutovat předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) a šéfka poslaneckého klubu ANO Alena Schillerová. Ve druhé hodině vystoupí ekonomové Lukáš Kovanda a Jana Matesová. Pořad můžete sledovat od 11 hodin živě na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

  Infobox

  Válka na Ukrajině

  sledujeme živě
  08:44

  Aktuální ruské ztráty podle Ukrajiny

  08:33

  Londýn: Rusko chce posílit pozice na jihu Ukrajiny, pokračují útoky u Doněcku

  07:53

  Doněcká oblast za posledních 24 hodin: Po ostřelování zemřeli dva lidé a dalších 10 utrpělo zranění.

  07:37

  Ukrajinská armáda zničila dva ruské muniční sklady na jihu Ukrajiny

  Média

  Vše, co potřebujete vědět o nejzásadnějším dění a změnách v tuzemských i zahraničních médiích. Informujeme vás o klíčových personálních i vlastnických změnách v médiích televizních, rozhlasových, webových i tištěných.