Kontakty na online a TV redakci zpravodajství CNN Prima NEWS

Reportéři CNN Prima NEWS jsou denně v terénu. Buďte s námi a pište na Facebook CNN Prima nebo na mail CNNPrima@iprima.cz. Kontakty na jednotlivé online a TV zástupce oddělení zpravodajství CNN Prima NEWS naleznete níže na této stránce. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Jsme tu pro vás.

TV ODDĚLENÍ ZPRAVODAJSTVÍ

V rámci oddělení TV zpravodajství níže najdete kontakty na moderátory, editory, vedoucí vydání jednotlivých zpravodajských relací, reportéry z domácí a zahraniční redakce včetně reportérů z regionů a také na jednotlivé redaktory.

Jméno a příjmení Pozice Email
Adenubi Immanuel Moderátor Showtimu Immanuel.Adenubi@iprima.cz
Bejr Jakub Redaktor domácí redakce Jakub.Bejr@iprima.cz
Beránková Monika Redaktor domácí redakce Monika.Berankova@iprima.cz
Beranová Kristýna Redaktorka Showtimu Kristyna.Beranova@iprima.cz
Birgus Daniel Redaktor domácí redakce Daniel.Birgus@iprima.cz
Blažek Fabián Redaktor zahraničí redakce Fabián.Blazek@iprima.cz
Blažek Vladimír Editor Vladimir.Blazek@iprima.cz
Blažek Milan Vedoucí vydání Nového dne Milan.Blazek@iprima.cz
Burian Jakub Reportér sportovní redakce Jakub.Burian@iprima.cz
Brodská Michala Regionální reportérka Michala.Brodska@iprima.cz
Brousil Jaroslav Moderátor Jaroslav.Brousil@iprima.cz
Bubeník Matyáš Redaktor domácí redakce Matyas.Bubenik@iprima.cz
Buchar Vladimír Redaktor domácí redakce Vladimir.Buchar@iprima.cz
Bukovanská Anna Marie Redaktor zahraničí redakce Anna.Marie.Bukovanska@iprima.cz
Buňka Patrik Regionální reportér Patrik.Bunka@iprima.cz
Cermanová Lucie Vedoucí výroby Sportu Lucie.Cermanova@iprima.cz
Čápová Tereza Vedoucí vydání zpravodajského pořadu Tereza.Capova@iprima.cz
Častová Vilma Vedoucí vydání zpravodajského pořadu Vilma.Castova@iprima.cz
Červinková Radka Vedoucí vydání zpravodajského pořadu Radka.Cervinkova@iprima.cz
Doležalová Klára Moderátor Klara.Dolezalova@iprima.cz
Dračková Sabina Reportér domácí redakce Sabina.Drackova@iprima.cz
Fabiánová Pavlína Reportér domácí redakce Pavlina.Fabianova@iprima.cz
Fantyš Petr Redaktor domácí redakce Petr.Fantys@iprima.cz
Farná Kateřina Redaktor domácí redakce Katerina.Farna@iprima.cz
Fiřtová Markéta Redaktor domácí redakce Marketa.Firtova@iprima.cz
Fišrová Valerie Redaktor domácí redakce Valerie.Fisrova@iprima.cz
Forsterová Natálie Redaktor domácí redakce Natalie.Forsterova@iprima.cz
Fraňková Eva Redaktorka Showtimu Eva.Frankova@iprima.cz
Gebert Tomáš Vedoucí vydání zpravodajského pořadu Tomas.Gebert@iprima.cz
Habešová Daniela Redaktor domácí redakce Daniela.Habesova@iprima.cz
Hálová Kateřina Regionální reportérka Katerina.Halova@iprima.cz
Héč Robert Regionální reportér Robert.Hec@iprima.cz
Holek Martin Regionální reportér Martin.Holek@iprima.cz
Holman Petr Redaktor zahraničí redakce Petr.Holman@iprima.cz
Horáčková Pavlína Redaktor domácí redakce Pavlina.Horackova@iprima.cz
Hrdinová Alex Regionální reportérka Alex.Hrdinova@iprima.cz
Hrdličková Ptáčková Lucie Moderátor Lucie.Ptackova@iprima.cz
Hrdličková Lucie Redaktor domácí redakce L.Hrdlickova@iprima.cz
Janata Václav Regionální reportér Vaclav.Janata@iprima.cz
Jandová Martina Redaktorka Showtimu Martina.Jandova@iprima.cz
Janotka Michal Regionální reportér Michal.Janotka@iprima.cz
Janšová Lucia Vedoucí výroby Nový den Lucia.Jansova@iprima.cz
Jarkovská Eva Regionální reportérka Eva.Jarkovska@iprima.cz
Jaroměřská Petra Reportérka domácí redakce Petra.Jaromerska@iprima.cz
Jeřábková Denisa Redaktorka Showtimu Denisa.Jerabkova@iprima.cz
Ježková Andrea Redaktorka Showtimu Andrea.Jezkova@iprima.cz
Jelínková Adéla Reportérka domácí redakce Adela.Jelinkova@iprima.cz
Kadavá Anna Moderátorka Prima Svět Anna.Kadava@iprima.cz
Kafka Marek Reportér sportovní redakce Marek.Kafka@iprima.cz
Kaizr Patrik Redaktor zahraničí redakce Patrik.Kaizr@iprima.cz
Kasnar Jaroslav Regionální reportér Jaroslav.Kasnar@iprima.cz
Kirchnerová Barbara Redaktorka Showtimu Barbara.Kirchnerova@iprima.cz
Kluge Josef Moderátor Josef.Kluge@iprima.cz
Kohoutová Magdéla Redaktor domácí redakce Magdela.Kohoutova@iprima.cz
Kokoška Jakub Redaktor domácí redakce Jakub.Kokoska@iprima.cz
Kolina Josef Reportér domácí redakce Josef.Kolina@iprima.cz
Kolář David Redaktor sportovní redakce David.Kolar@iprima.cz
Kovandová Lenka Regionální reportérka Lenka.Kovandova@iprima.cz
Kraus Tomáš Redaktor Showtimu Tomas.Kraus@iprima.cz
Krčmář Vít Vedoucí vydání zpravodajského pořadu Vit.Krcmar@iprima.cz
Krejsa Jan Reportér domácí redakce Jan.Krejsa@iprima.cz
Kropáčková Hedvika Regionální reportérka Hedvika.Kropackova@iprima.cz
Krug Markéta Vedoucí výroby Nový den Marketa.Krug@iprima.cz
Krýslová Melanie Reportérka domácí redakce Melanie.Kryslova@iprima.cz
Křivánek Adam Redaktor domácí redakce Adam.Krivanek@iprima.cz
Křivánková Markéta Vedoucí vydání zpravodajského pořadu Marketa.Krivankova@iprima.cz
Kříž Radek Vedoucí vydání zpravodajského pořadu Radek.Krizek@iprima.cz
Kubelková Iva Moderátorka Showtimu Iva.Kubelkova@iprima.cz
Kubíčková Veronika Moderátorka Veronika.Kubickova@iprima.cz
Kučerová Radka Vedoucí vydání zpravodajského pořadu Radka.Kucerova@iprima.cz
Kuzdasová Martina Senior reportér Martina.Kuzdasova@iprima.cz
Kůš Jakub Redaktor zahraničí redakce Jakub.kus@iprima.cz
Kvapilík Jakub Redaktor zahraničí redakce Jakub.Kvapilik@iprima.cz
Lašková Gabriela Moderátorka Gabriela.Laskova@iprima.cz
Lavička František Redaktor zahraničí redakce Frantisek.Lavicka@iprima.cz
Lukacko Jan Redaktor domácí redakce Jan.Lukacko@iprima.cz
Mádle Josef Moderátor Nového dne Josef.Madle@iprima.cz
Malá Kristýna Redaktor domácí redakce Kristyna.Mala@iprima.cz
Malovaný Jakub Regionální reportér Jakub.Malovany@iprima.cz
Malina Jan Reportér domácí redakce Jan.Malina@iprima.cz
Marková Nikola Redaktorka Showtimu Nikola.Markova@iprima.cz
Martínková Kristina Redaktorka Prima Svět Kristina.Martinkova@iprima.cz
Mikešová Gabriela Vedoucí vydání zpravodajského pořadu Gabriela.Mikesova@iprima.cz
Mikušová Hana Redaktor domácí redakce Hana.Mikusova@iprima.cz
Musil Petr Moderátor Petr.Musil@iprima.cz
Nakládal Jakub Regionální reportér Jakub.Nakladal@iprima.cz
Navarová Romana Editor příspěvků Romana.Navarova@iprima.cz
Něrgešová Laďka Moderátorka Showtimu Ladka.Nergesova@iprima.cz
Odstrčilová Klára Redaktor domácí redakce Klara.Odstrcilova@iprima.cz
Pančochářová Natálie Redaktor domácí redakce Natalie.Pancocharova@iprima.cz
Pavlík Jaromír Vedoucí vydání zpravodajského pořadu Jaromir.Pavlik@iprima.cz
Pavelka Jakub Regionální reportér Jakub.Pavelka@iprima.cz
Perkausová Eva Moderátor Eva.Perkausova@iprima.cz
Petržela Tomáš Regionální reportér Tomas.Petrzela@iprima.cz
Pilek Šimon Reportér domácí redakce Simon.Pilek@iprima.cz
Pistorius Roman Vedoucí vydání zpravodajského pořadu Roman.Pistorius@iprima.cz
Pochmanová Barbora Vedoucí výroby Showtimu Barbora.Pochmanova@iprima.cz
Polášková Veronika Vedoucí domácí směny Veronika.Polaskova@iprima.cz
Polák Tomáš Regionální reportér Tomas.Polak@iprima.cz
Polatová Pavlína Regionální reportérka Pavlina.Polatova@iprima.cz
Porupková Soňa Moderátor ranní show Sona.Porupkova@iprima.cz
Pořízek Ondřej Regionální reportér Ondrej.Porizek@iprima.cz
Povýšil Jan Reportér sportovní redakce Jan.Povysil@iprima.cz
Plecitý Patrik Vedoucí výroby Sportu Patrik.Plecity@iprima.cz
Procházka Vladimír Regionální reportér Vladimir.Prochazka@iprima.cz
Procházková Kateřina Redaktor domácí redakce Katerina.Prochazkova@iprima.cz
Prokeš Michal Regionální reportér Michal.Prokes@iprima.cz
Převrátil Petr Moderátor Petr.Prevratil@iprima.cz
Půr Michal Moderátor Michal.Pur@iprima.cz
Révai Daniela Redaktorka Showtimu Daniela.Revai@iprima.cz
Rosická Radka Moderátor Radka.Rosicka@iprima.cz
Růžičková Romana Editor příspěvků Romana.Ruzickova@iprima.cz
Rychlý Matěj Reportér krimi zpráv Matej.Rychly@iprima.cz
Rychlý Karel Redaktor ranní show Karel.Rychly@iprima.cz
Řeháčková Dana Odborný editor Dana.Rehackova@iprima.cz
Říha Jakub Reportér domácí redakce Jakub.Riha@iprima.cz
Říha Matěj Reportér domácí redakce Matej.Riha@iprima.cz
Sabol Jakub Regionální reportér Jakub.Sabol@iprima.cz
Seidl Lukáš Vedoucí domácí redakce Lukas.Seidl@iprima.cz
Seidlová Eliška Redaktor domácí redakce Eliska.Seidlova@iprima.cz
Sejková Kateřina Regionální reportérka Katerina.Sejkova@iprima.cz
Schenková Markéta Regionální reportérka Marketa.Schenkova@iprima.cz
Skořepa Pavel Vedoucí sportovní redakce Pavel.Skorepa@iprima.cz
Slivková Nela Redaktor domácí redakce Nela.Slivkova@iprima.cz
Socha Jan Reportér domácí redakce Jan.Socha@iprima.cz
Soukal David Redaktor zahraničí redakce David.Soukal@iprima.cz
Spěváček Jaroslav Vedoucí vydání zpravodajského pořadu Jaroslav.Spevacek@iprima.cz
Steinbachová Anna Redaktor zahraničí redakce Anna.Steinbachova@iprima.cz
Svoboda Filip Redaktor zahraničí redakce Filip.Svoboda@iprima.cz
Svoboda Ondřej Redaktor domácí redakce Ondrej.Svoboda@iprima.cz
Syrotiuková Zuzana Redaktor domácí redakce Zuzana.Syrotiukova@iprima.cz
Šebrle Roman Moderátor Roman.Sebrle@iprima.cz
Šlégl Jiří Redaktor sportovní redakce Jiri.Slegl@iprima.cz
Špillarová Lenka Moderátor Lenka.Spillarova@iprima.cz
Štěpánek Bohuslav Regionální reportér Bohuslav.Stepanek@iprima.cz
Štruncová Karolína Reportér domácí redakce Karolina.Struncova@iprima.cz
Šujan Kristián Regionální reportér Kristian.Sujan@iprima.cz
Šulcová Tereza Redaktor domácí redakce Tereza.Sulcova@iprima.cz
Švarcová Michaela Redaktorka Showtimu Michaela.Svarcova@iprima.cz
Švihlík Jakub Redaktor domácí redakce Jakub.Svihlik@iprima.cz
Tampier Libor Regionální reportér Libor.Tampier@iprima.cz
Teissigová Andrea Redaktor domácí redakce Andrea.Teissigova@iprima.cz
Tomaides Martin Reportér sportovní redakce Martin.Tomaides@iprima.cz
Tomašková Karolína Vedoucí vydání zpravodajského pořadu Karolina.Tomaskova@iprima.cz
Tunová Adéla Vedoucí vydání zpravodajského pořadu Adela.Tunova@iprima.cz
Vacenovská Kristýna Redaktorka Showtimu Kristyna.Vacenovska@iprima.cz
Vágner Petr Moderátor Petr.Vagner@iprima.cz
Varsamisová Veronika Redaktor domácí redakce Veronika.Varsamisova@iprima.cz
Vedralová Kristýna Vedoucí vydání zpravodajského pořadu Kristyna.Vedralova@iprima.cz
Veverková Nikola Vedoucí vydání zpravodajského pořadu Nikola.Veverkova@iprima.cz
Vlk Martin Vedoucí vydání zpravodajského pořadu Martin.Vlk@iprima.cz
Vojáček Tomáš Šéfeditor vysílání Tomas.Vojacek@iprima.cz
Voříšek Karel Moderátor Karel.Vorisek@iprima.cz
Vzorek Tomáš Vedoucí vydání zpravodajského pořadu Tomas.Vzorek@iprima.cz
Zámyslický Antonín Vedoucí plánování obsahu Antonin.Zamyslicky@iprima.cz
Zbyněk Stanislav Vedoucí vydání zpravodajského pořadu Stanislav.Zbynek@iprima.cz
Zelenková Adéla Redaktor domácí redakce Adela.Zelenkova@iprima.cz
Zelenková Dominika Regionální reportérka Dominika.Zelenkova@iprima.cz
Zídka Karel Reportér domácí redakce Karel.Zidka@iprima.cz
Zlatohlávková Barbora Redaktor zahraničí redakce Barbora.Zlatohlavkova@iprima.cz
Zrno Matyáš Vedoucí vydání zahraniční redakce Matyas.Zrno@iprima.cz
Zykmund Zbyněk Reportér domácí redakce Zbynek.Zykmund@iprima.cz
Janečková Pavlína Regionální reportérka Pavlina.Janeckova@iprima.cz

ONLINE ODDĚLENÍ ZPRAVODAJSTVÍ

V rámci online oddělení zpravodajství níže najdete kontakty na šéfeditory, editory, redaktory, produkční a další významné zástupce naší redakce. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat i na emailu cnnonline@iprima.cz.

Jméno a příjmení Pozice Email
Bek Lukáš šéfeditor FTV Prima, CNN Prima NEWS lukas.bek@iprima.cz
Božilov Alexandr šéfeditor FTV Prima, CNN Prima NEWS alexandr.bozilov@iprima.cz
Köppelová Jiřina šéfeditorka FTV Prima, Lifestyle magazínů jirina.koppelova@iprima.cz
Matysová Eva šéfeditorka FTV Prima, CNN Prima NEWS eva.matysova@iprima.cz
Nachtmann Filip šéfeditor FTV Prima, CNN Prima NEWS filip.nachtmann@iprima.cz
Němec Jakub šéfeditor FTV Prima, CNN Prima NEWS jakub.nemec@iprima.cz
Švarcová Pavlína šéfeditorka FTV Prima, CNN Prima NEWS pavlina.svarcova@iprima.cz
Ježek Ondřej vedoucí oddělení online lifestyle ondrej.jezek@iprima.cz
Kubeš Jiří projektový manažer CNN Prima NEWS jiri.kubes@iprima.cz
Casado Roman editor FTV Prima, CNN Prima NEWS roman.casado@iprima.cz
Dvořák Václav editor FTV Prima, CNN Prima NEWS vaclav.dvorak@iprima.cz
Gabrhelíková Pavla editorka FTV Prima, CNN Prima NEWS pavla.gabrhelikova@iprima.cz
Honsů Miroslav editor FTV Prima, Prima Zoom miroslav.honsu@iprima.cz
Karolína Neubergerová editorka FTV Prima, CNN Prima NEWS karolina.neubergerova@iprima.cz
Kloidová Petra editorka FTV Prima, Prima Ženy petra.kloidova@iprima.cz
Gabriela Kolinová editorka FTV Prima, Prima Ženy gabriela.kolinova@iprima.cz
Michalová Klára editorka FTV Prima, Prima Fresh klara.michalova@iprima.cz
Navarová Romana editorka FTV Prima, CNN Prima NEWS romana.navarova@iprima.cz
Rozšafný Milan editor FTV Prima, Prima Lajk milan.rozsafny@iprima.cz
Ryška Karel editor FTV Prima, Prima Cool karel.ryska@iprima.cz
Semecký Petr editor FTV Prima, Prima ZOOM petr.semecky@iprima.cz
Schneidewind Zuzana editorka FTV Prima, Prima Ženy zuzana.schneidewind@iprima.cz
Soukalová Daniela editorka FTV Prima, CNN Prima NEWS daniela.soukalova@iprima.cz
Šťastná Kristýna editorka FTV Prima, Prima Ženy kristyna.stastna@iprima.cz
Štichová Zuzana editorka FTV Prima, CNN Prima NEWS zuzana.stichova@iprima.cz
Wallerová Radka editorka FTV Prima, Prima Living radka.wallerova@iprima.cz
Navarová Romana editorka FTV Prima, CNN Prima NEWS romana.navarova@iprima.cz
Václav Toman video editor FTV Prima vaclav.toman@iprima.cz
Dernerová Žaneta redaktorka FTV Prima, Prima Ženy zaneta.dernerova@iprima.cz
Eliška Míková redaktorka FTV Prima, CNN Prima NEWS eliska.mikova@iprima.cz
Fedorov Anna redaktorka FTV Prima, CNN Prima NEWS anna.Lacinnikova@iprima.cz
Fränzlová Tamara redaktorka FTV Prima, Prima Lajk tamara.franzlova@iprima.cz
Gretzová Aneta redaktorka FTV Prima, Prima aneta.gretzova@iprima.cz
Gretzová Lucie redaktorka FTV Prima, Prima lucie.gretzova@iprima.cz
Chalupa Vít redaktor FTV Prima, CNN Prima NEWS vit.chalupa@iprima.cz
Kabele Michal redaktor FTV Prima, CNN Prima NEWS michal.kabele@iprima.cz
Kabourková Monika redaktorka FTV Prima, CNN Prima NEWS monika.kabourkova@iprima.cz
Kalčák Filip redaktor FTV Prima, CNN Prima NEWS filip.kalcak@iprima.cz
Kopečková Anna redaktorka FTV Prima, Prima Ženy anna.kopeckova@iprima.cz
Korityáková Denisa redaktorka FTV Prima, CNN Prima NEWS denisa.korityakova@iprima.cz
Laštovka David redaktor FTV Prima, CNN Prima NEWS david.lastovka@iprima.cz
Lhota Vojtěch redaktor FTV Prima, CNN Prima NEWS vojtech.lhota@iprima.cz
Lizec Jiří redaktor FTV Prima, CNN Prima NEWS jirka.lizec@seznam.cz
Londin Radek redaktor FTV Prima, Prima Cool radek.londin@iprima.cz
Lukáš Hron redaktor FTV Prima, CNN Prima NEWS lukas.hron@iprima.cz
Macák Tomáš redaktor FTV Prima, CNN Prima NEWS tomas.macak@iprima.cz
Markéta Princová redaktorka FTV Prima, Prima FRESH marketa.princova@iprima.cz
Maršálová Michaela redaktorka FTV Prima, CNN Prima NEWS michaela.marsalova@iprima.cz
Motýl Ivan redaktor FTV Prima, CNN Prima NEWS
Mrázek Ondřej redaktor FTV Prima, Prima Lajk ondrej.mrazek@iprima.cz
Musil Petr redaktor FTV Prima, CNN Prima NEWS petr.musil@iprima.cz
Nováková Denisa redaktorka FTV Prima, Prima Ženy denisa.novakova@iprima.cz
Ochmanová Klára redaktorka FTV Prima, Prima Zoom klara.ochmanova@iprima.cz
Oehmová Karolína redaktorka FTV Prima karolina.oehmova@iprima.cz
Pánková Tereza redaktorka FTV Prima, Prima Fresh tereza.pankova@iprima.cz
Pigula Topi redaktor FTV Prima, Prima Zoom topi.pigula@iprima.cz
Princ Zdeněk redaktor FTV Prima, Prima Zoom marketa.princova@iprima.cz
Richterová Martina redaktorka FTV Prima, CNN Prima NEWS martina.richterova@iprima.cz
Sedláček Mojmír redaktor FTV Prima, Prima mojmir.sedlacek@iprima.cz
Sedláčková Simona redaktorka FTV Prima, Prima Living simona.sedlackova@iprima.cz
Šamanová Dáša redaktorka FTV Prima, CNN Prima NEWS dasa.samanova@iprima.cz
Šarlota Chmelařová redaktorka FTV Prima, Prima Ženy sarlota.chmelarova@iprima.cz
Šeliga Vojtěch redaktor FTV Prima, CNN Prima NEWS vojtech.seliga@iprima.cz
Šimečková Aneta redaktorka FTV Prima, CNN Prima NEWS aneta.simeckova@iprima.cz
Tran Viet redaktor FTV Prima, CNN Prima NEWS viet.tran@iprima.cz
Tomáš Kačmár redaktor FTV Prima, CNN Prima NEWS tomas.kacmar@iprima.cz
Valjentová Lenka redaktorka FTV Prima, Prima Living lenka.valjentova@iprima.cz
Vávrová Barbara redaktorka FTV Prima, CNN Prima NEWS barbara.vavrova@iprima.cz
Veselý Marek redaktor FTV Prima, CNN Prima NEWS marek.vesely@iprima.cz
Zpěváčková Barbora redaktorka FTV Prima, CNN Prima NEWS barbora.zpevackova@iprima.cz
Zvonková Gabriela redaktorka FTV Prima, CNN Prima NEWS gabriela.zvonkova@iprima.cz
Bönish Tomáš sociální sítě FTV Prima tomas.bonisch@iprima.cz
Příkaská Veronika sociální sítě FTV Prima veronika.prikaska@iprima.cz
Hofhanzlová Jarmila grafička FTV Prima jarmila.hofhanzlova@iprima.cz
Pulec Lukáš korektor FTV Prima lukas.pulec@iprima.cz
Tkačová Heda korektorka FTV Prima hedvika.tkacova@iprima.cz
Voňková Jana korektorka FTV Prima Jana.Vonkova@iprima.cz
Volková Petra produkční FTV Prima petra.volkova@iprima.cz

Reportéři CNN Prima NEWS jsou denně v terénu. Buďte s námi a pište na Facebook CNN Prima nebo na mail CNNPrima@iprima.cz.