Seriály

Nejnovější příspěvky k tématu

Showtime v nečekaném hábitu. Pořadem provede diváky hvězda nového seriálu Eliška a Damián
Sledujte v TV

Showtime v nečekaném hábitu. Pořadem provede diváky hvězda nového seriálu Eliška a Damián

Showtime čekají v sobotu velké změny. Výjimečně totiž diváky nepřivítá standardní člen moderátorů, ale tvář nového seriálu Eliška a Damián, herečka a zpěvačka Emma Smetana. Ta vás provede společenským magazínem a mimo jiné prozradí, jaké jsou její pocity před velkým okamžikem premiéry. Sledujte Showtime už v 19:59 živě na Primě, CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Harry se v novém dokumentu opět obul do své rodiny. Dělá chybu, neví, co chce, říká Svoboda

Nový dokument prince Harryho se soustředí hlavně na sportovní událost Invictus Games, přesto si neodpustil rýpnutí do královské rodiny, od které se mu prý nedostalo dostatečné podpory po jeho návratu z Afghánistánu. Podle bývalého ministra zahraničních věcí Cyrila Svobody se jedná zejména o marketingový tah, ale i o projev slabosti. Totéž si myslí i historik Martin Kovář. Jak uvedl pro CNN Prima NEWS, vévoda ze Sussexu si díky tomu snadno přišel na desítky milionů dolarů.

Rodina a přátelé se rozloučili s Janou Šulcovou. Výtečná ženská a herečka, vzpomínali na ni

Rodina a přátelé se v pátek v pražském Krematoriu Motol rozloučili s herečkou Janou Šulcovou. „Byla výtečná, skvělá ženská a herečka,“ zavzpomínal na ni bývalý kolega Marcel Vašinka. Jedna z hvězd komedie S tebou mě baví svět zemřela 28. července ve věku 76 let. V posledních letech trpěla zdravotními problémy, těžce také nesla pandemii koronaviru.

Kevin Spacey je nevinný. Podezření na sexuální delikty soud odmítl, herec plakal

Soud v Londýně zprostil amerického herce Kevina Spaceyho devíti obvinění ze sexuálních trestných činů proti čtyřem mužům, informovala ve středu agentura Reuters. Držitel dvou Oscarů v průběhu soudního líčení tvrdil, že se všech bodech obžaloby cítí nevinen, a uvedl, že jeho jediným proviněním bylo, že se v jednom případě pokusil o „nešikovné flirtování“. Při čtení verdiktu se rozplakal a poté poděkoval porotě. V krátkém prohlášení pro novináře před soudní budovou pak prohlásil, že rozsudek přímá s pokorou a je za něj vděčný.

Na Primě startuje nový seriál Zákony vlka. Herci prozradili, co bude jeho hlavním lákadlem

Už 18. března startuje na televizi Prima nový detektivní seriál Zákony vlka se Stanislavem Majerem a Lindou Rybovou v hlavních rolích. Osmidílné drama sleduje příběh Roberta Černého, muže propuštěného z vězení, který shodou okolností získává identitu policisty a zároveň má nastoupit jako nový policejní šéf v zapadlé obci v pohraničí. S tou ho ovšem pojí nejen osudový vztah s jeho bývalou partnerkou Sárou, ale i nedořešené záležitosti z minulosti.

Čtvrt století s hrdinou mileniálů. V CNN Prima Gaming se rozloučíme s tváří seriálu Pokémon

Kdo na přelomu tisíciletí nesledoval seriál Pokémon s japonskými příšerkami, jako kdyby nebyl. Nestárnoucí hlavní tvář animovaného japonského pořadu ale po 25 letech opustí televizní obrazovky. V nejnovějším díle CNN Prima Gaming se rozloučíme s hrdinou mileniálů a v dalších tématech si také představíme český dokument o populární hře League of Legends. V tipu na hru vás pozveme do druhoválečných bojišť Afriky a Itálie. Herní pořad CNN Prima Gaming můžete sledovat každé úterý ve 23:40 na CNN Prima NEWS či přímo na webu cnn.iprima.cz.

Zpěvák Tomáš Klus se objeví v seriálu ZOO. Jak změní životy hlavních postav?

V seriálu ZOO je potřeba nový fotograf, a tak ohlásil svůj nástup zpěvák Tomáš Klus. Jeho Filip Janda se přiřítí jako čerstvý vítr a svým entuziasmem nakazí nejednoho seriálového zaměstnance. Obzvláště si bude rozumět s dámským osazenstvem, zejména se Sid v podání Michaely Pecháčkové. Klus na obrazovky vstoupí v posledním díle před vánoční pauzou, která bude trvat až do 10. ledna. Poté se seriál opět vrátí na obrazovky televize Prima.

Doba přeje kultovním seriálům a my pro vás máme tipy na ty nejlepší. Ale připomeneme vám i lety ověřené seriály z vašeho dětství. Podíváme se na životy seriálových herců a nabídneme vám trailery k absolutním novinkám.