Seriály

Nejnovější příspěvky k tématu

Slunečná je ve finále, Burešová s Lamborou si řekli ANO. Jaké bylo poslední natáčení?

21. února 2022 12:38

Všechny pohádky mají svůj konec a stejně na tom je i oblíbený seriál televize Prima Slunečná. Ten se završí velkolepou svatbou Týny a Janka, na kterou diváci netrpělivě čekali. Svatba se natáčela v kostele v Zápech, kde se odehrával i první díl, a to pohřeb tatínka holek Popelkových – Oty Jiráka. Kruh se tak uzavřel.

Televize Prima v únoru startuje nový seriál Duch. Zahraje si v něm hvězda z Harryho Pottera

27. ledna 2022 16:09

Televize Prima chystá nový seriál Duch. Kromě vyšetřování kriminálních případů se diváci mohou těšit i na pořádnou zápletku. Život kriminalisty Emila Svobody, kterého si zahraje Štěpán Benoni, totiž převrátí duch mafiánského bosse Darka Besarabiče. Toho si nezahraje nikdo jiný než Predrag Bjelac, který se proslavil ve filmu o Harrym Potterovi.

První díl seriálu ZOO přilákal téměř 1,5 milionu diváků. Co čeká hlavní hrdiny dál?

14. ledna 2022 13:15

První díl rodinného seriálu ZOO, který přináší příběhy ze zoologické zahrady, si ve čtvrtek večer nenechalo ujít 1 421 000 diváků a share tak činil 31,53 procenta v cílové skupině 4+. Pro velký divácký zájem televize Prima před odvysíláním ZOO navíc exkluzivně nasadila část premiérového dílu svého nejpopulárnějšího seriálu – Slunečné, kterou vidělo 957 000 diváků (share 21,82 %). Na sociálních sítích po odvysílání pilotního dílu ZOO lidé nešetří chválou. Čím si je novinka získala?

Už dnes ve 20:15 začíná nový seriál ZOO s Evou Burešovou. Předtím si užijete Slunečnou

10. ledna 2022 13:31

Diváci televize Prima se konečně dočkali a ve čtvrtek od 20:15 hodin se na Primě mohou těšit na první díl nového rodinného seriálu ZOO. V hlavních rolích se představí oblíbené hvězdy jako Eva Burešová, Štěpán Benoni, Veronika Freimanová či Pavla Tomicová. Objeví se i nové tváře. Tím ale novinky ani překvapení nekončí. Stejně jako každý čtvrtek totiž mohou diváci sledovat také svoji oblíbenou Slunečnou.

KOMENTÁŘ: Sladkokyselý život nemastné Emily v Paříži? Okoření to ‚‚Úkáčka‘‘, co kradou

7. ledna 2022 18:33

Američani? Rednecks – jinde než ve Starbucksu si kafe nekoupí. Francouzi? Snobové ― hulí jak fabriky, chlastají první ligu nehledě na vysoký cholesterol, moc se nemyjí a jejich život je ‚‚pešn‘‘, ‚‚fešn‘‘, croissanty a bagety. Francie? Místo, kde je deset sexy alfasamců na metr čtvereční, všichni neustále připraveni k nejlepší souloži vašeho života. A ‚‚Úkáčka‘‘? Jsou špinaví a kradou. Fakt že jo. Tvrdí to přece Emily ze samotné Paříže!

Karikatura, kritizuje ukrajinský ministr postavu v Emily in Paris. Netflixu píše stížnost

4. ledna 2022 06:39

Ukrajinský ministr kultury Oleksandr Tkačenko zaslal společnosti Netflix dopis, ve kterém si stěžuje na stereotypní a karikující vyobrazení postavy Ukrajinky Petry, která se objevila ve druhé řadě seriálu Emily in Paris. Streamovací platforma mu podle něj slíbila, že s ním bude v užším kontaktu, aby se podobným případům v budoucnu předešlo, informovala ruská služba stanice BBC.

Hlavní zprávy

Infobox

Válka na Ukrajině

sledujeme živě
12:57

Záporožská jaderná elektrárna pracuje v normálním režimu, řekl proruský činitel

12:33

Turecký výrobce dronů Bayraktar plánuje produkovat své stroje i na Ukrajině

12:15

Finsko přijalo v důsledku války na Ukrajině rekordní počet uprchlíků

11:50

Expert popsal explozi v ukrajinské jaderné elektrárně

Seriály

Informační a zábavný servis ze světa seriálů. Seriálové novinky, hrdinové, celebrity, připravované pořady a další aktuality.