reklama

MS ve fotbale

Nejnovější příspěvky k tématu

Další příspěvky k tématu

Neobjektivní novinář: Komentování fotbalu v Česku? Jako dabing německého porna

Fotbalové mistrovství Evropy je v plném proudu. Sledují ho miliony fanoušků po celém světě a výjimkou není ani Česko. „Proč sebereflexe nefunguje i při komentování fotbalu? Byl bych nerad, kdyby tenhle můj komentář vyzněl jako nějaký laciný hejt, ale nechápu, jak je možný, že při hokeji se na ČT objevují komentátoři a experti, kteří mají co říct a jejich glosy působí odborně, a při fotbale tam napochoduje frajer (mimochodem dlouholetý expert), který bez přehánění nedá dohromady souvislou větu,“ píše ve svém komentáři Neobjektivní novinář.

Mohl jsem za to já, přiznal Fenin k aférce s prostitutkami. Píše o tom knihu

Za slavným fotbalovým skandálem, kdy čeští reprezentanti „slavili“ porážku se Slovenskem s prostitutkami, stojí Martin Fenin. Bývalý reprezentant na událost zavzpomínal v pořadu CNN Prima NEWS Co Čech, to trenér! a přiznal, že o tom dokonce píše knihu. „Práskat“ ale prý hodlá jen na sebe. Fotbal se podle něj za posledních několik let velmi změnil. Své dojmy z té doby přidal také další host pořadu, fotbalová legenda Antonín Panenka.

Co Čech to trenér! s Panenkou i Feninem: Porazí český nároďák Chorvatsko?

Do cesty českého týmu se na probíhajícím Euru postaví finalisté posledního mistrovství světa, Chorvaté. Jaké jsou šance národního týmu, kdo je favoritem zápasu, jak organizátoři řeší málem sestřeleného aktivistu na padáku a je už z nejhoršího venku Christian Eriksen, který zkolaboval přímo na hřišti? To probereme v pořadu CNN Prima NEWS Co Čech, to trenér!

Přípravy šampionátu v Kataru stály už 6 500 životů. Hráči ale bojkot MS odmítají

Výsledkem jsou a mají být nablýskané arény, z nichž luxus tryská na všechny strany. Za stavbou honosných stadionů pro fotbalové mistrovství světa v Kataru 2022 se však skrývají smutné příběhy. Podle únorové zprávy deníku The Guardian zemřelo od roku 2010 při přípravách turnaje 6 500 zahraničních dělníků. Proti nelidským podmínkám, ve kterých pracovníci budují velkolepé stavby, vystoupilo v posledních dnech několik národních týmů.

Rozzuřený Ronaldo zahodil kapitánskou pásku. Naštvala ho chyba rozhodčího

Portugalská fotbalová hvězda ztratila v závěru sobotního kvalifikačního zápasu na mistrovství světa proti Srbsku nervy. Cristianu Ronaldovi neuznal hlavní rozhodčí gól, protože míč údajně nepřešel celým objemem brankovou čáru. Následné záběry ale ukázaly opak. Jelikož k situaci došlo v nastaveném čase za stavu 2:2, Ronaldo se rozohnil a vzteky zahodil kapitánskou pásku.

Savo a toaletní papír jsou k ničemu. Po tornádu nám schází úplně jiné věci, vzkazují místní
Jihomoravský kraj

Savo a toaletní papír jsou k ničemu. Po tornádu nám schází úplně jiné věci, vzkazují místní

Je to již měsíc a půl, co jižní Moravu zasáhlo ničivé tornádo, které zabilo šest osob, stovky lidí zranilo a zničilo téměř 1 200 domů. I přesto, že se okamžitě v celé zemi zvedla vlna solidarity, vybrala se až miliarda korun a do poničených oblastí se rozjely stovky dobrovolníků, řada místních stále nemá střechu nad hlavou. Chybí především stavební materiál a řemeslníci, smutní místní. Pokud chce stát pomoct, ať osloví stavební firmy, vzkazuje jedna z poškozených.

Startují první výhody pro očkované. Na hromadné akce mohou bez omezení
Koronavirus

Startují první výhody pro očkované. Na hromadné akce mohou bez omezení

V Česku se opět rozvolnila část protiepidemických opatření. Od 1. srpna se například navýšila kapacita na sportovních či kulturních akcích. Ovšem s omezující podmínkou – očkovaných může na hromadné akce přijít mnohonásobně více. Vláda se zvýhodňováním těch, kteří se nechali naočkovat, snaží motivovat co nejvíce lidí k vakcinaci.

reklama

MS ve fotbale

Zprávy o Mistrovství světa ve fotbale. Online přenosy, kdy hrají Češi, program, soupisky, výsledky, videa, rozhovory, reportáže, zajímavosti, hráči.