reklama

Kryptoměny

Nejnovější příspěvky k tématu

Pokřik „Fuck Joe Biden“ dostal nový rozměr i kryptoměnu. Ta nyní budí rozruch v NASCAR
USA

Pokřik „Fuck Joe Biden“ dostal nový rozměr i kryptoměnu. Ta nyní budí rozruch v NASCAR

Pokud chce někdo hanit amerického prezidenta Joea Bidena, často k tomu na první pohled nelogicky použije slogan „Let's go Brandon“ – do toho, Brandone. Co za tím je? Jezdec série NASCAR Brandon Brown před třemi měsíci vyhrál závod v Alabamě a fanoušci na tribunách během triumfu skandovali politické „Fuck Joe Biden“ – do p*dele s Joem Bidenem. Jedna z reportérek se ale přeslechla a vzniklo populární – a slušné – heslo, kterým lze nadávat hlavě státu. Celá věc má teď novou zápletku.

Inflace bitcoinu paradoxně pomáhá. Virtuální svět by se měl regulovat, říká šéf CRYFIN

15. listopadu 2021 10:15

Svět sice bojuje se stále rostoucí inflací, pokud jste ale majitelem kryptoměn, zažíváte příjemné období. Instituce i jednotlivci si ve virtuální měně totiž své finance uchovávají. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS to řekl šéf investiční skupiny CRYFIN Václav Holler. I přesto, že poslední bitcoin se má vytěžit v roce 2140, doporučuje s nákupem neváhat.

Když vám není lhostejný osud planety, musíte proto něco udělat

5. listopadu 2021 18:30

Spoluzakladatelka společnosti Platon Life Julia Tanner má se svým manželem Danielem ojedinělý plán. Chtějí široké veřejnosti představit svět digitálních měn, a proto se rozhodli připravit unikátní vzdělávací program s cílem nejen teoreticky zájemce o digitální měny vzdělávat, ale také jim umožnit nabyté poznatky využít prostřednictvím vlastního ekosystému. Odhodlaně však reflektují i na globální problémy, které je nezbytné bez odkladu řešit v zájmu zachování zdravé planety.

Kryptoměna Squid vyždímala popularitu seriálu i investory. Tvůrci utekli s miliony

3. listopadu 2021 15:59

Vývojáři narychlo ušité kryptoměny Squid se rozhodli parazitovat nejen na popularitě bitcoinu, ale i na seriálu Hra na oliheň, který trhá po celém světě rekordy ve sledovanosti. Po pár dnech od spuštění projektu se hodnota tokenu vyšplhala téměř k hranici tří tisíc dolarů. Pak přišel kolaps – tvůrci Squidu utekli s miliony a investorům zbyli oči pro pláč.

Je vám kryptosvět vzdálený? Není nic jednoduššího, než se ho snažit blíže poznat!

1. listopadu 2021 18:11

Kryptoměny a blockchainové technologie se stále vyvíjí a provoz bitcoinových automatů v obchodních centrech začíná být zcela běžným jevem. V Česku regulátor prozatím jen dohlíží na dodržování opatření proti praní špinavých peněz a token má povahu investičního nástroje. Naše země je překvapivě vhodné místo pro start společností, které se zaměřují na kryptoměny (v ČR se zrodily firmy jako např.: General Bytes a Satoshi Labs).

Krypto Magazín: Naše kryptoměnová peněženka je pojištěná, říká expert. Ostatní ne

31. října 2021 14:39

Členové firmy Platon Life, která se zaobírá širokou paletou podnikání v kryptoměnovém sektoru, v novém díle pořadu Krypto Magazín osvětlili historii ekonomických systémů, ale i problematiku zalistování kryptoměn na burzu. Rozhovoru se zúčastnili ředitel vzdělávání a výzkumu v Platon Life Leopold Tanner a Alfréd Paulovič, B2B ředitel Platon Life.

Hlavní zprávy

Jsou připraveni na válku. Americký generál popsal ničivou sílu Rusů u hranic s Ukrajinou
Rusko

Jsou připraveni na válku. Americký generál popsal ničivou sílu Rusů u hranic s Ukrajinou

Rusko podle vedení americké armády shromáždilo podél hranice s Ukrajinou útvary mnoha různých druhů a „zjevně“ je v jeho možnostech tyto síly použít. Nejvýše postavený americký generál Mark Milley na pátečním brífinku hovořil o přítomnosti pozemních, vzdušných, námořních i jiných formací. Ministr obrany USA Lloyd Austin řekl, že konflikt není nevyhnutelný a že ruský prezident Vladimir Putin má i jiné možnosti než je rozsáhlý útok.

Tým vedený českým vědcem objevil unikátního živočicha. Žije na jediném místě na světě
Zahraničí

Tým vedený českým vědcem objevil unikátního živočicha. Žije na jediném místě na světě

Mezinárodní tým vedený českým vědcem Josefem Bryjou nalezl a popsal nový druh hlodavce – myš harennskou. Tyto myši žijí jen v horských lesích Etiopské vysočiny. Studii o drobném savci publikoval časopis Organisms Diversity & Evolution, uvedli zástupci Akademie věd ČR (AV). Tým tvoří vědci z Ústavu biologie obratlovců AV, Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a Severtsovova ústavu Ruské akademie věd.

reklama

Kryptoměny

Zprávy o bitcoinu a dalších kryptoměnách. Jak kryptoměny fungují, jakou mají hodnotu, jaké jsou nejlepší, kde je koupit, kde jimi platit, kriminalita, burzy. To vše ve speciální sekci věnované kryptoměnám. Sledujte také náš pořad Krypto Magazín, kde se dozvíte novinky z aktuálního dění ohledně digitálních měn.