Kryptoměny

Nejnovější příspěvky k tématu

Vyplatí se investovat do bitcoinu? Experti popsali aktuální situaci na trhu

Pokud budou lidé pravidelně dokupovat bitcoiny a poctivě je ukládat na hardwarovou peněženku, tak si myslím, že nic moc neriskují, řekl v pořadu Svět financí s Trinity bank na CNN Prima NEWS ekonom Lukáš Kovanda. S CEO společnosti Trezor Matějem Žákem se shodl, že investice do této virtuální měny je vhodná. Podle něj kryptoměny používá zhruba 450 milionů uživatelů a brzy se stanou běžnou součástí našich životů.

Třetí sezóna pořadu Krypta začíná. S analytikem probereme, kam kráčí cena bitcoinu

Pořad Krypta se po zimním spánku znovu vrací na televizní obrazovky. Na začátku třetí sezóny bude řeč o vývoji ceny bitcoinu, který si počátkem roku prožil mírné vzedmutí. O cenotvorbě nejslavnější kryptoměny v pořadu hovořil analytik Jakub Jedlinský. Pořad Krypta se v TV střídá se sesterským projektem Byznys každou středu a pátek večer.

Zprávy o bitcoinu a dalších kryptoměnách. Jak kryptoměny fungují, jakou mají hodnotu, kde je koupit, kde jimi platit a jak je uchovat? To vše najdete ve speciální sekci věnované kryptoměnám. Sledujte také náš pořad Krypto Magazín, kde se dozvíte novinky z aktuálního dění ohledně digitálních měn.