reklama

Sport

Nejnovější příspěvky k tématu

Covidová kalamita v hokejové extralize. Které týmy jsou aktuálně mimo hru?

18. ledna 2022 15:23
Aktualizováno

Hokejisté Sparty, Litvínova a Pardubic jsou dalšími týmy, které se potýkají s nákazou koronavirem a musejí do karantény. Za poslední týden se počet klubů v karanténě rozrostl na šest. Jejich zástupci o rozhodnutí hygienických stanic informovali na svých webech. Podezření na onemocnění COVID-19 se navíc objevilo i v týmu Vítkovic, klub proto s předstihem odložil plánované páteční utkání. V úterý se proto odehraje jen jeden zápas 43. kola nejvyšší soutěže, v programu zůstal jen souboj Komety Brno a Liberce.

UNYP a Český olympijský tým aktivují své partnerství

18. ledna 2022 13:52

Partnerství mezi University of New York in Prague a Českým olympijským výborem začalo oficiálně 1. ledna, 2022. Předmětem této spolupráce je vzdělání a posílení vzdělávacího programu Duální kariéra Českého olympijského týmu. University of New York in Prague získá status oficiálního dodavatele vzdělávání Českého olympijského týmu od roku 2022 do 2026.

Šéf české Toyoty: Ekologickým autem se nemá jezdit kvůli Bruselu, ale kvůli sobě

18. ledna 2022 11:00

Japonský automobilový gigant Toyota začíná sklízet ovoce, které zasel už před čtyřiceti lety. Díky hybridním technologiím nemá dnes starosti s plněním drakonických emisních norem a s optimismem hledí i do budoucna. S generálním ředitelem jejího českého zastoupení Martinem Peleškou jsme si povídali o perspektivách automobilového vývoje i o tom, kde se vzal tlak na čistou elektromobilitu.

Expert: Žalob ve sportu kvůli covidu může přibývat. U Djokoviče selhali organizátoři

18. ledna 2022 06:18

Expert na sportovní právo Jan Šťovíček se v pořadu 360° na CNN Prima NEWS rozpovídal o sporu srbského tenisty Novaka Djokoviče s australskou vládou. Světová jednička nakonec nemohla nastoupit na Australian Open a pokusit se tak přidat 21. grandslamové vítězství. Předmětem sporu mezi Djokovičem a australskou vládou je fakt, že sportovec není očkován proti covidu.

Nechá se Djokovič očkovat? Pokud ne, bude mít utrum také na Roland Garros

17. ledna 2022 22:09

Loni Novak Djokovič vyhrál Australian Open a při další grandslamové zastávce v Paříži si přivlastnil Pohár mušketýrů. Jisté je, že letos v australském Melbourne trůn přenechá někomu jinému. A zdá se, že ani na Roland Garros nebude mít možnost obhajovat titul z roku 2021. Francie totiž zpřísnila protikoronavirová opatření, kvůli kterým neočkovaní nemohou prakticky nic.

Ten největší. Kdyby se Muhammad Ali pustil do MMA, lítaly by hlavy, říká o legendě Osička

17. ledna 2022 17:48

Boxerské legendě Muhammadu Alimu by bylo 80 let. Kdysi si sám říkal Ten největší, některé ankety jej pasovaly na nejlepšího sportovce 20. století. Leckomu byla jeho velkohubost protivná, rozhodně však šlo o velkou osobnost. Odmítl bojovat ve Vietnamu, nahněvaně se zbavil svého otrockého jména, kvůli rasismu hodil olympijské zlato do řeky. O životě svérázné ikony v rozhovoru pro CNN Prima NEWS vypráví její velký fanoušek, bývalý český boxer Rostislav Osička.

Hlavní zprávy

Černý scénář nemůžeme vyloučit, varoval Dušek. Předpověděl vrchol omikronové vlny
Koronavirus

Černý scénář nemůžeme vyloučit, varoval Dušek. Předpověděl vrchol omikronové vlny

Rizikový scénář nejde vyloučit, podle aktuálního vývoje ale kolaps nemocnic nehrozí, míní šéf Ústavu zdravotnických informací a statistiky Ladislav Dušek. Počet hospitalizovaných s covidem totiž v Česku několikátý den v řadě klesá. Potvrzuje se tak zatím teorie, že omikronem se nakazí více lidí, budou mít ale lehčí průběh. Většina států Evropy se přesto na vrchol vlny omikronu poctivě připravuje, včetně krizových scénářů.

reklama

Sport

Zprávy ze světa sportu a sportovců. Výsledky zápasů, reportáže z místa, tabulky, přenosy, videa z fotbalu, hokeje, biatlonu, tenisu a dalších odvětví. Zde najdete rubriky MMA, Motorismus, Tenis, Hokej, Fotbal a Biatlon.