Krimi

Nejnovější příspěvky k tématu

Děsivý případ zavražděného kojence z Olomoucka. Matce hrozí výjimečný trest

Policisté navrhli obžalovat čtyřiadvacetiletou ženu z Olomoucka ze srpnové vraždy její desetiměsíční dcery. Ukončili tak vyšetřování, informoval krajský policejní mluvčí Libor Hejtman. Ženě hrozí 15 až 20 let vězení nebo výjimečný trest. Mladá matka podle kriminalistů zpočátku jakékoliv násilí vůči dceři popírala, při následném výslechu se ale kriminalistům k zavraždění dítěte přiznala. Podle policie šlo o zkratkovité jednání, když nemohla plačící dítě utišit. Žena, která dosud nebyla stíhána, je od násilného činu ve vazbě.

Muž ze Žiliny brutálně usmrtil přítelkyni, odsedí si 10 let. Soudkyně nemohla udělit více

33letému muži ze slovenské Žiliny soud vyměřil desetiletý trest za to, že mimořádně brutálním způsobem připravil o život svou o čtyři roky starší přítelkyni. Pro odsouzeného to nebude první pobyt za mřížemi. V trestním rejstříku má už jedenáct záznamů. Jednalo se o krádeže, násilné trestné činy a také o loupeže. Svou vinu v případě zavražděné přítelkyně přiznal. Píše o tom web noviny.sk.

Smrtelný útok nožem v Plzni: Ženu měl ubodat její druh, sousedé promluvili o křiku v bytě

Brutální útok nožem a následné úmrtí vyšetřují plzeňští kriminalisté. V jednom z bytů tam ve středu našli zhruba 50letou pobodanou ženu. Nález byl hlášen v panelovém domě na sídlišti v Bolevci. Útočit měl její druh. Násilníka hlídka krátce po činu zadržela. Záchranáři zraněnou ženu v kritickém stavu převezli do Fakultní nemocnice v Lochotíně, kde ale k večeru zemřela.

Vykopnul dveře ložnice, pak zazněl výstřel. Milenka expolitika z Lovosic svědčila u soudu

Soud v Ústí nad Labem pokračoval ve středu v projednávání případu bývalého místostarosty Lovosic, který podle obžaloby loni v lednu svou legálně drženou zbraní postřelil manžela své milenky. Právě ona u soudu promluvila a popsala okolnosti celého případu. Již dříve svou verzi příběhu představil soudnímu senátu i sám expolitik. Verdikt by měl zaznít příští rok v únoru.

Bizarní případ v Mostě: Žena zatáhla mladíka do křoví, nejdříve ho okradla a poté znásilnila

Podivný případ znásilnění se odehrál v Mostě. Dvaačtyřicetiletá žena si jako oběť vybrala mladistvého hocha, se kterým předtím cestovala v kupé. Po vystoupení z vlaku ho zatáhla do křoví, kde mu sebrala peněženku a následně ho znásilnila. Policistům se podařilo podezřelou ženu vypátrat a předvolali ji k výslechu. Pokud bude uznána vinnou, hrozí jí až deset let za mřížemi.

Aktuální zpravodajství o krimi případech z domova i ze světa. Největší kauzy, tragické případy i okrádání obyčejných lidí. Rubriky Nehody, Vraždy, Požáry, Soudy. Máte pro nás námět? Pište na Facebook CNN Prima nebo na mail cnnonline@iprima.cz.