Krimi

Nejnovější příspěvky k tématu

Obává se policie, že by Zeman rozdal milosti? S vyšetřováním Hradu údajně čeká, než odejde

4. února 2023 20:23

Na konec funkčního období prezidenta Miloše Zemana čekají podle webu iDnes Premium vyšetřovatelé. Mají prý podezření, že na Hradě mohlo v několika případech dojít k trestnému činu. Podle webu je možné, že důvodem, proč vyšetřovatelé čekají na konec mandátu, je to, aby předešli podobnému scénáři jako při udělení milosti odsouzenému šéfovi Lesní správy Lány.

Průlom v neobjasněné smrti kmotra Mrázka: Zastřelit ho měl elitní nájemný vrah ze Slovenska

3. února 2023 12:52

Františka Mrázka zastřelil bývalý elitní policista ze Slovenska, uvádí zdroje MF DNES. Vyšetřovatelé vraždy jedné z nejznámějších postav českého podsvětí jsou o tomto podezření prý přesvědčeni. Nyní se mají snažit o shromáždění dostatku důkazů k potvrzení identity nájemného vraha a jeho napojení na kmotrovy spolupracovníky Radovana Krejčíře a Tomáše Pitra, promlčecí lhůta pro uzavření případu se totiž blíží.

Šlo tragické smrti Terézie zabránit? Lidé pod mostem slyšeli pláč, vzkaz ze školy dojímá

3. února 2023 11:23

Otázka, která trápí mnoho lidí z okolí zesnulé Terézie. Šlo tragické smrti nadané studentky zabránit? Úmrtí teprve 18leté dívky, po níž od neděle pátrali policisté i dobrovolníci, zasáhla její rodinu, spolužáky i pedagogy. Budova soukromé umělecké školy v Topolčanech, kam dívka chodila, se zahalila do černé. Vzkazy kamarádek, ředitelky, ale i dalších lidí vyjadřujících soustrast dojímají. Všichni si přejí, aby v osudnou chvíli mohli Terézii pomoci. Ukázalo se totiž, že lidé z pod mostu v době jejího zmizení, slyšeli pláč.

Aktuální zpravodajství o krimi případech z domova i ze světa. Největší kauzy, tragické případy i okrádání obyčejných lidí. Rubriky Nehody, Vraždy, Požáry, Soudy. Máte pro nás námět? Pište na Facebook CNN Prima nebo na mail cnnonline@iprima.cz.