CNN Prima News Alabama

Alabama

Výpis příspěvků ke štítku „Alabama“

Masivní pátrání po nebezpečném vězni, který zmizel s dozorkyní. Únos, nebo utajovaná láska?

4. května 2022 16:47

Policisté v americké Alabamě v okrese Lauderdale County pátrají po uprchlém vězni a jeho dozorkyni, která jej měla údajně dopravit do soudní budovy na psychiatrické vyšetření. Později se ukázalo, že žádná zdravotní prohlídka naplánovaná nebyla. Podle tamních vyšetřovatelů je navíc možné, že dvojice byla v „romantickém vztahu“ a dozorkyně jejich útěk dopoředu naplánovala. O neobvyklém případu informuje web CNN.

V alabamských lesích se našly stovky balíčků. Měla je doručit firma FedEx

27. listopadu 2021 09:08

Šerif ze státu Alabama vyšetřuje případ několika stovek balíků přepravovaných dopravní společnosti FedEx, které se podařilo objevit zahozené ve strži v místních lesích. Zatím není jasné, jak se tam zásilky dostaly, nicméně zaměstnanci spediční firmy několik dní pracují na jejich doručení právoplatným majitelům. Šerif o případu průběžně informuje na své facebookové stránce.

Zrušil povinné roušky, brojil proti omezením. Covid si našel texaského guvernéra

18. srpna 2021 12:16

Texaský guvernér Greg Abbott se přidal na seznam amerických politiků, kteří byli v době pandemie pozitivně testovaní na koronavirus. Podle vyjádření jeho kanceláře se uchýlil do izolace a dostává lék proti covidu od firmy Regeneron. Nákaza se u něj potvrdila v úterý poté, co se předchozího dne zúčastnil politické akce, kde nikdo z hostů neměl nasazené roušky, informuje CNN.