reklama
CNN Prima News Alexander Zverev

Alexander Zverev

Výpis příspěvků ke štítku „Alexander Zverev“

Na záchodě jsi byl déle než Bezos ve vesmíru. Murray vyplísnil mistra pauz Tsitsipase

1. září 2021 15:23

Tenis patří mezi ty sporty, které jsou obrovskou psychologickou hrou. A součástí těchto mentálních bitev nezřídka bývá odskočení si na toaletu. Někdy skutečně „volá příroda“, ale často jde jen o rozhození soupeře, narušení jeho momentální formy. Na probíhajícím US Open pořádně nakrkla protivníkova dlouhá pauza Andy Murraye. Po prohře se opakovaně ostře opřel do světové trojky z Řecka Stefanose Tsitsipase.

Djokovičovi sebral sen, teď sám slaví zlato. Zverev ve finále zdemoloval Chačanova

1. srpna 2021 12:00

Německý tenista Alexander Zverev vyhrál olympijský turnaj ve dvouhře. Čtvrtý nasazený hráč poté, co z turnaje vyřadil světovou jedničku Novaka Djokoviče, ve finále porazil Rusa Karena Chačanova hladce 6:3, 6:1. Tokijský triumf přiřadil ke svému dosud nejcennějšímu úspěchu, titulu z Turnaje mistrů. K tomu ho před třemi lety dovedl jako kouč Ivan Lendl.

Absurdní, pohroma. Tak označují tenisté covidový žebříček. Co je jinak a komu pomáhá?

24. března 2021 16:49

Ti aktuálně nejlepší jsou na nejvyšších místech v žebříčku. Tak to zpravidla bývá, ale doba covidová pořádně zamíchala s pořadím tenistů a tenistek. Speciální ranking, jenž kvůli pandemii vznikl, dost pomáhá hráčům, kteří zářili v roce 2019 a na začátku sezony 2020. Naopak profesionálové s momentálně nejlepší formou nejsou za své nedávné úspěchy dostatečně odměněni. A někteří z nich si na improvizovaný výpočet v poslední době postěžovali.

Stále se usmívám, řekl po obvinění z násilí Zverev. Jsi psychopat, píšou mu fanoušci

9. listopadu 2020 16:00

Na kurtech poslední dobou válí, ovšem v nesportovní rovině by si určitě tenista Alexander Zverev dokázal představit vydařenější období. Brzy se sice 23letý Němec stane otcem, ovšem vztah s jinou bývalou partnerkou je na ostří nože. Olga Šarypovová nedávno Zvereva nařkla z domácího násilí. Sám hráč se aspoň navenek snaží tvářit, že silná slova expřítelkyně jeho život nijak neztěžují. „Stále se usmívám, jen to pod rouškou není vidět,“ řekl v neděli.

Thiem: Ve výhru na US Open jsem věřil celou dobu. Nikdy jsem ale nebyl nervóznější

24. září 2020 21:33

Až po skoro dvou týdnech od životního výsledku a vítězství na tenisovém US Open v New Yorku se Rakušan Dominic Thiem podíval na záznam nervydrásajícího finále proti Alexanderu Zverevovi z Německa. Dřív jsem to nedokázal, protože jsem měl pocit, že bych mohl prohrát, přiznal Thiem v rozhovoru pro magazín svého sponzora, kterým je Red Bull.

Kodeš: Ósakaová mě štve, že se plete do politiky. Serena přišla o poslední šanci

15. září 2020 19:46

Letošní US Open je minulostí. V ženské soutěži se po dvou letech stala šampionkou Japonka Naomi Ósakaová. Legendární Serena Williamsová tak stále čeká na rekordní 24. grandslamový titul. Mezi muži se z premiérové trofeje na majoru radoval Rakušan Dominic Thiem. Za americkým tenisovým svátkem se ohlíží bývalý hráč Jan Kodeš, který se právě v New Yorku podíval dvakrát do finále.

reklama